Łeba Park - park rozrywki - największy jurajski park dinozaurów w Polsce

Łeba Park - park rozrywki - największy jurajski park dinozaurów w Polsce

Nowęcin, ul. Kolonijna 24A, pomorskie
Kontakt
+48 600 145 300 

Park Dinozaurów Łeba Park zmienia się dla Państwa! Fascynujące gady, olbrzymy, nadal są głównymi gospodarzami tej krainy zabawy, ale rozwój jest naturalnym składnikiem ewolucji. Dlatego w Łeba Parku zaszły zmiany, które wychodzą na spotkanie oczekiwaniom dużych i małych Gości - tak, aby każdy czuł się dobrze nawet przy kapryśnej pogodzie. W tym rozległym parku rozrywki nad morzem można spędzić naprawdę przyjemnie cały dzień. Jeśli będzie chłodniej - zapraszamy pod dach, jeśli będzie cieplej - zapraszamy na wodę, zawsze w Łeba Parku!

ŁEBA PARK - park rozrywki nad morzem

Łeba Park to wiele hektarów ciekawie i różnorodnie urządzonego terenu z wykorzystaniem naturalnej przyrody. Dla łatwiejszej orientacji zapraszamy do skorzystania z mapy atrakcji parku dostępnej on-line lub na miejscu, w wersji papierowej. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy wiele ścieżek prowadzących przez groble, mosty i kładki przerzucone nad wodnymi kanałami. Park można zwiedzać pieszo, ale część atrakcji zobaczymy także korzystając z bajkowych pojazdów lub rowerów wodnych - idealnych na upalne dni. Teren został tak zaaranżowany by móc w różnych wariantach cieszyć się waloromi Parku: i w pojedynkę, i we dwoje, i całą rodziną.

Ważne - wszystkie atrakcje można obejrzeć w cenie 1 biletu!  Praktycznie co roku przybywają nowe ciekawostki, stąd prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym spisem! (Uwaga - zakaz wstępu ze zwierzętami!)

ŁEBA PARK - atrakcje dla dzieci i dorosłych

Łeba Park to również zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe. Parkingi na auta i autokary. Sklep z pamiątkami, galeria skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa wraz opisami i przykładami poszczególnych etapów powstawania i kształtowania żywicznego złota.

Park Rozrywki Łeba Park 
Nowęcin koło Łeby, ul. Kolonijna 24A
tel: +48 600 145 300   

Noclegi w Łebie - są tutaj


Jak dojechać do Łeba Parku - samochodem - na pierwszym rodzie wjazdowym do Łeby w prawo, na drugim rondzie w prawo i dalej prosto ulicą Kolonijną. Mapa satelitarna - poniżej - dobrze pokazuje w zbliżeniu dojazd do Parku.
UWAGA - z centrum Łeby do Parku można także dojechać bezpłatnym Dino Busem.

 Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - cały teren Parku jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Pracownicy Łeba Park chętnie służą pomocą oraz informacją.

■   Płatność kartami - w Łeba Parku jest możliwa płatność kartami w różnych punktach (kasa, restauracje, itp.)

ŁEBA PARK Rodzinny Park Rozrywki nad morzem
niezapomniane atrakcje i super zabawa w Łebie

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner