Łeba Park - park rozrywki - największy jurajski park dinozaurów w Polsce

Łeba Park - park rozrywki - największy jurajski park dinozaurów w Polsce

Nowęcin, ul. Kolonijna 24, pomorskie

Park Dinozaurów Łeba Park jest jakby scenografią do filmu Stevena Spielberga "JURASSIC PARK". Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się tam z tęsknotą obcowania z praprzodkami wszystkich żyjących obecnie zwierząt z dziejów naszej planety. Niemal każdy marzył by choć raz zobaczyć z bliska te fascynujące olbrzymy. Teraz staje się to możliwe dzięki ich kopiom, tak wiernym, że w trakcie zwiedzania emocje często wymykają się z pod kontroli. Zapraszamy nad morze - do Łeby!

Park dinozaurów ŁEBA PARKSposób ukształtowania terenu, jego naturalne walory oraz bliskość morza czynią dzień przeznaczony na poznanie Parku Rozrywki ŁEBA PARK naprawdę  niezapomnianym. Podczas przygotowywania projektu ŁEBA PARKU wyjątkowy nacisk położono na przyjemność, zabawę i edukację najmłodszych. Podczas zwiedzania każdy z rodziców będzie miał niepowtarzalną możliwość obserwowania swojej pociechy w sytuacjach nowych, nie odkrytych, pełnych żywiołowych reakcji. Osoby dorosłe chętnie oddadzą się refleksji i znajdą chwile wyciszenia. Żądnym mocniejszych wrażeń udostępniamy kino 7D.

Ważne - wszystkie atrakcje można obejrzeć w cenie 1 biletu!  Praktycznie co roku przybywają nowe ciekawostki, stąd prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym spisem! (Uwaga - zakaz wstępu ze zwierzętami!)

Rozpoczęcie sezonu 2024 - otwarcie pod koniec kwietnia!

ŁEBA PARK - atrakcje parku rozrywki

ŁEBA PARK dinozaury nad morzemŁeba Park to prawie 20 hektarów nadmorskich lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody przeciętych licznymi szlakami, na których poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z blisko 100 gadami, a wśród nich dwa kolosy Seismosaurus mający 45 metrów długości i jedyny w Polsce Brachiosaurus o wysokości 13 metrów. Namacalnie i wszystkimi zmysłami czujemy klimat tamtych okresów w dziejach Ziemi, pokazując jak wyglądało i jak rozwijało się życie setki milionów lat temu.

Na terenie parku znajduje się szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

Łeba Park to również zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe. Parkingi na auta i autokary. Sklep z pamiątkami, galeria skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa wraz opisami i przykładami poszczególnych etapów powstawania i kształtowania żywicznego złota.

Park Rozrywki Łeba Park 
Nowęcin koło Łeby, ul. Kolonijna 24
tel: +48 600 145 300
Ceny biletów, godziny otwarcia Parku, oferta dla grup - na telefon

Noclegi w Łebie - są tutaj

Atrakcje w Łebie - są tutaj


Jak dojechać do Łeba Parku - samochodem - na pierwszym rodzie wjazdowym do Łeby w prawo, na drugim rondzie w prawo i dalej prosto ulicą Kolonijną. Mapa satelitarna - poniżej - dobrze pokazuje w zbliżeniu dojazd do Parku.
UWAGA - z centrum Łeby do Parku można także dojechać bezpłatnym Dino Busem.

 Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - cały teren Parku jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Pracownicy Łeba Park chętnie służą pomocą oraz informacją.

■   Płatność kartami - w Łeba Parku jest możliwa płatność kartami w różnych punktach (kasa, restauracje, itp.)

Łeba Park rozrywki nad morzem atrakcje

ŁEBA PARK Rodzinny Park Rozrywki
Niezapomniana podróż w czasie nad morzem!
Zapraszamy serdecznie!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner