Mierzeja Wiślana granica z Rosją

Mierzeja Wiślana granica z Rosją

Miejscowość Piaski

Mierzeja Wiślana Granica Państwa z Rosją Atrakcje Turystyczne Noclegi Piaski Granica polsko-rosyjska Zalew Wiślany - ciekawe miejsca nad morzem na Pomorzu, atrakcje turystyczne na Pomorzugranica państwa, atrakcje na mierzei wiślanej, granica z rosją, granica rosyjska, granica polsko-rosyjska, piaski four winds bar, ciekawe miejsca nad morzem, atrakcje turystyczne na pomorzu

Granica Państwa - na Mierzei Wiślanej. Może sama granica nie jestOkolice Four Winds Bar aż tak atrakcyjna, ale spacer do niej i owszem, przyjemny. Szczególnie polecany jest widok ze "Skarpy" - w kierunku Zalewu Wiślanego i Fromborka. "Skarpa" jest małym klifem podmywanym regularnie przez fale zalewu. W okolicy trafić można na kormorany i żurawie. Od centrum Krynicy Morskiej do tego miejsca będzie około 10 km, do samej granicy - 15 km. Ostatnią malutką miejscowością przed granicą są właśnie Piaski. Do Rosji jest stąd około 3 kilometrów. Oddalenie od centrów turystycznych dodaje temu zakątkowi wiele uroku.

Noclegi w Piaskach - są tutaj

 Miejscem, które warto przy okazji odwiedzić jest restauracja i butikowy hotel - Four Winds - kulinarna "przystań" położona na końcu polskiej części Mierzei Wiślanej - właśnie w Piaskach. Klimat tego ustronnego miejsca oraz miła obsługa sprzyjają apetytowi na pyszne dania i dobrą zabawę.

Restauracja Four Winds zaprasza na starannie skomponowane dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, prawdziwe pizze z pieca, makarony i sałatki. Dyskretna muzyka i nadmorski wystrój wnętrza zachęcają do odpoczynku i delektowania się smacznymi potrawami. A wszystko w dobrym standardzie i przystępnych cenach. Lokal mieści do 60 Gości, zaś na zadaszonym tarasie i w ogródku około 120.

Na miejscu funkcjonuje elegancki, butikowy hotel FOUR WINDS. Smakosze docenią z kolei piwo rzemieślnicze pochodzące z mini browaru restauracyjnego Four Winds.

Four Winds oferuje także rozrywkę: automaty do gry, cymbergaja, ice hockey, billard, darts i inne.

Four Winds, ul. Słoneczna 37, Krynica Morska
tel. 55 246 51 13,    tel. kom. 693 335 200

 

 

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner