Pole golfowe Postołowo Golf Club - Gdańsk Golf & Coutry Club

Pole golfowe Postołowo Golf Club - Gdańsk Golf & Coutry Club

Miejscowość Postołowo

Postołowo (dojazd z Gdańska przez Straszyn w kierunku Skarszew ) tel. 058 683 71 00

18 dołkowe pole klasy mistrzowskiej rozciągające się na powierzchni 100 hektarów,oddalone 28 km od Gdańska, położone jest w niezwykłej scenerii pięknego krajobrazu Pojezierza Kaszubskiego. Wiernie odtworzone według bardzo ambitnego projektu szwedzkiego architekta Jeremy'ego Turnera. Długość trasy do gry wynosi 7094 metrów, a jego urozmaicenie i stopień trudności jest w stanie zaspokoić gusta nawet najwybredniejszych graczy.

Postołowo Golf Club

Oprócz pola mistrzowskiego w Postołowie znajduje się strzelnica golfowa tzw. Driving Range oraz 6-cio dołkowa Akademia Golfa, która bez konieczności wstępowania do Klubu, umożliwia grę na prawdziwym polu golfowym każdej zainteresowanej osobie. Na miejscu można wziąć udział w kursach praktycznej nauki uderzeń długich i krótkich oraz zaznajomienia się z przepisami i etykietą, która reguluje wzajemne stosunki między golfistami.

Nowoczesny budynek klubowy, w którym swoje miejsce znalazła restauracja, bar, kawiarnia, butik oraz sala klubowa powoduje, że pole golfowe w Postołowie jest "rajem" nie tylko dla golfistów, lecz również dużą atrakcją turystyczną zapewniającą godziwy wypoczynek po dniu pełnym wrażeń.

Zapraszamy do Gdańsk Golf & Coutry Club!

Pole jest ładnie widoczne na mapie satelitarnej.

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner