Smokolandia Malbork - rodzinny park rozrywki

Smokolandia Malbork - rodzinny park rozrywki

Malbork, Szwedzka, przy drodze Malbork Sztum, pomorskie
Miejscowość Malbork
Kontakt
603 691 272

Smokolandia zaprasza dzieci małe i duże oraz ich Rodziców i Opiekunów na niezapomniane spotkanie ze smokami w Malborku. Malborskie smoki jeszcze nie są tak znane jak ich polski krewniak z Krakowa, ale to tylko kwestia czasu. Pierwsi goście dotali tutaj dopiero w zeszłym roku. 1 czerwca 2019 nastąpiło otwarcie kolejnego sezonu.

Chcesz zobaczyć coś nowego, coś oryginalnego - odwiedź Smokolandię w Malborku!

    Smokolandia Malbork  

Smokolandia została stworzona z myślą i o dzieciach, i o dorosłych. Aby te pierwsze miały miejsce do zabawy inne od innych - pełne radości i fantazji płynącej z przygotowanych atrakcji. By w tym samym czasie, rodzice oraz opiekunowie, mogli znaleźć dla siebie wytchnienie i odpoczynek.

Smokolandia Malbork smoki atrakcjeSmokolandia to park rozrywki bez kolejek, gdzie relaks i zabawa łączą się w jedno. Wygoda Gości Smokolandii jest najważniejsza, stąd m.in niesamowite smakołyki i przysmaki w Parkowej gastronomii.
Na specjalnych trasach edukacyjnych spotkamy ruchome, reagujące na człowieka smoki - w wymiarze 1 do 1. Scenografia przeniesie Ciebie i Twoją rodzinę w czasy, które dotąd można było obejrzeć tylko w filmach.

Smokom towarzyszą pełne wrażeń inscenizacje - świetna okazja np. do zrobienia pamiątkowych zdjęć czy filmów. Miejsca tych wydarzeń są integralnymi placami zabaw, do których można wejść i poczuć się np. jak księżniczka uwięziona w pilnowanej przez smoka wieży.
Po skończonym spacerze, małych poszukiwaczy, nadal pełnych energii i spragnionych przygód, można pozostawić w jednej z naszych Krain zabaw. Samemu natomiast można udać się do strefy wypoczynku z leżakami lub wyciągnąć się na jednej z dwóch plaż tuż obok wraku porzuconego statku (którego strzeże wodny smok...) A to wszystko i jeszcze więcej za cenę jednego biletu.

👉 Atrakcje Smokolandii:

➡️22 ruchome smoki 🦖
➡️linarium 👣
➡️dmuchańce 🎈
➡️mini golf ⛳
➡️ninja kids 🐱‍👤
➡️leżaki , grill 🔥
➡️ i wiele innych atrakcji 🤩

Park rozrywki jest czynny w godzinach 11 - 19.

🐉 SMOKOLANDIA 🐉
Malbork, ul. Szwedzka - dojazd - przy wyjeździe z Malborka na Sztum
tel. kontaktowy: 603 691 272
Aktualności na Facebook - są tutaj


Smoki pełniły (i pełnią) znaczącą rolę w kulturze wielu krajów. Więcej o historii smoków - jest tutaj. Bardzo obszerna prezentacja smoków na świecie, ich charakterystyka oraz pokrewne im stwory są opisane - tutaj

Poza Malborkiem smoki występują w pomorskim także nad morzem, w Łebie - tutaj

🐉     Smokolandia zaprasza serdecznie!    🐉

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner