Stajnia Pomerania - imprezy integracyjne, okolicznościowe, pikniki itp.

Stajnia Pomerania - imprezy integracyjne, okolicznościowe, pikniki itp.

Łężyce, ul. Świerkowa 4, pomorskie
Miejscowość Łężyce
Kontakt
+48 508 158 928 ośrodek
+48 506 070 197 instruktor jady konnej

Zapraszamy do małej wsi Łężyce - położonej blisko miast: Rumia i Gdynia -  w której znajduje się Ośrodek Jeździecki Pomerania, posiadający certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego Kategorii III *.  Sąsiedztwo rozległych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz wyposażenie ośrodka sprzyja prowadzeniu działalności takich jak:

hotel dla koni
szkółka jeździecka - jazda rekreacyjna oraz w sekcjach: Jeżdżę Konno, Szkolenia Podstawowego, Brązowa Odznaka i Sportu Konnego
imprezy dla dzieci - wycieczki, urodziny, zabawy
wyjazdy terenowe, imprezy okolicznościowe z dzikiem itp.

Oryginalne, ciekawe miejsce na imprezę okolicznościową i firmową, wesele lub piknik - jest w Łężycach koło Gdyni. Teren ośrodka Stajnia Pomerania bardzo dobrze nadaje się na zorganizowanie niezobowiązujących spotkań i kameralnej zabawy. zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Odpowiednie wyposażenie i doświadczona, wyrozumiała kadra zapewnia sprawną organizację i atrakcyjne scenariusze.

Stajnia Pomerania - imprezy integracyjne dla firm

Imprezy organizujemy w naszym stylowym barze gastronomicznym, bądź sezonowej wiacie pod strzechą, bądź na terenach zielonych, należących do naszej stadniny.
W barze mogą Państwo zasiąść w Sali Kominkowej (ok. 30 miejsc) lub atrakcyjnej sali biesiadnej (ok. 40 miejsc)
Zapewniamy wyśmienite, tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Naszą specjalnością są imprezy z dzikiem. Popularnym wydarzeniem w Łężycach są także urodziny dla dzieci przeprowadzane w integracyjnym klimacie.

Po szczegóły oferty dla szkół i przedszkoli - zapraszamy tutaj

W Stajni Pomerania proponujemy również:

 wyprawy wozami drabiniastymi
 wycieczki konne po okolicy
 jazdę konną wierzchem (prowadzimy hotel dla koni)
- wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora jazdy konnej.

Imprezy dla dzieci 🎂 w Stajni Pomerania 🐴

Stajnia Pomerania zaprasza także dzieci i młodzież. Organizujemy imprezy okolicznościowe dla dzieci i młodzieży (np. urodziny dla dzieci), Zapraszamy wycieczki przedszkolne i szkolne na tzw. Dzień w stajni. W naszej ofercie są także ferie zimowe i letnie półkolonie  w siodle.

Nasza oferta „Urodziny dla dzieci” jest skierowana do Wszystkich Rodziców, którzy mają  dość zamkniętych salek urodzinowych, w których brakuje przestrzeni i powietrza.
Ośrodek Jeździecki „Pomerania” jest miejscem malowniczo położonym, przy ścianie lasu, Imprezy dla dzieci okolice Trójmiastaktóry stanowi otulinę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Program urodzinek w naszej stajni  skrzętnie wykorzystuje to sąsiedztwo, bowiem częścią każdej imprezy urodzinowej jest około godzinna wyprawa do lasu w poszukiwaniu skarbu.  Do wyboru jest oczywiście kilka możliwych scenariuszy tej wyprawy, w zależności od wieku dziecka i  jego zainteresowań. Legenda Księżnej Krunicy, Stary indiański skarb, Złoto Zagórskiej Strugi to nazwy niektórych z nich.  Dzieci wraz z Opiekunami z „Pomeranii” podążają za znakami, szukają ukrytych wiadomości i wykonują zawarte w nich polecenia. Wszystko to prowadzi je do zdobycia Wielkiego Skarbu. Następnie nieco zmęczone, ale zawsze zadowolone wracają na teren stajni, by tym razem skorzystać z atrakcji jaką jest oprowadzanie na konikach oraz karmienie ich marchewkami i jabłkami.
Na końcu oczywiście jest tort lub inne słodkości przygotowane przez Rodziców Solenizanta, a serwowane pod zadaszoną wiatą na terenie Ośrodka.

Jazda konna dla dzieci okolice Trójmiasta GdyniaNasz Ośrodek stwarza wiele rozmaitych możliwości, a naszym celem jest sprawianie radości dzieciom – jesteśmy więc otwarci na różne warianty imprez urodzinowych. Nasze propozycje są elastyczne, modyfikujemy je w zależności od potrzeb.

Dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół proponujemy wspaniałe, jednodniowe wycieczki. W programie: jazda konna, zwiedzanie stajni, przejażdżka wozem, zajęcia artystyczne, posiłek, wspólna fotografia, prezent niespodzianka.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.stajniapomerania.pl

Dzieci konie zabawa Kaszuby - zaprasza Stajnia Pomerania

Stajnia Pomerania - Łężyce koło Gdyni - zaprasza na imprezy!

 

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner