Zielona Brama Przywidz - atrakcje na Kaszubach

Zielona Brama Przywidz - atrakcje na Kaszubach

Przywidz, Gdańska 26, pomorskie
Miejscowość Przywidz
Kontakt
tel.+48 (58) 682 51 55
509 870 705

Zielona Brama w Przywidzu to rozbudowany ośrodek turystyczny znajdujący się ok. 25 kilometrów od Gdańska, kilkaset metrów od jeziora Przywidzkiego.

W skład kompleksu wchodzą: stadnina koni, pensjonat, restauracja - pierogarnia,  hotel*** w budowie oraz najdłuższy na Pomorzu (600 metrów) wyciąg narciarski. Do terenów Zielonej Bramy przylega po sąsiedzku rozbudowany Park Przygody.

Zielona Brama Przywidz

Zielona Brama jest świetnym miejscem na urozmaicony, rodzinny wypoczynek. Bliskość Trójmiasta z jednej strony,  wspaniałe tereny wycieczkowe z drugiej oraz bogata oferta rekreacyjna na miejcu - to mocne walory Ośrodka w Przywidzu. Zapraszamy na wczasy, wakacje, urlopy, ferie zimowe i weekendy

  • PENSJONAT

Pensjonat Zielona Brama PrzywidzNa naszych Gości czekają przestronne pokoje, urządzone w stylu skandynawskim. Białe ściany, drewniane okna oraz zachowane belki w stropie nadają niepowtarzalnej harmonii kolorystycznej. Pokoje są dwuosobowe, każdy z możliwością dostawki.
Wszystkie pokoje wyposażone są w pojedyncze drewniane łóżka, jedną rozkładaną kanapę, TV, czajnik, wi - fi. W każdym pokoju znajduje się łazienka.

  • HOTEL

Hotel oferuje 13 pokoi o standardzie 3 ***. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
Hotel Zielona Brama Przywidz
- 5 pokoi standard
- 5 pokoi Grand
- 3 apartamenty

Wszystkie pokoje posiadają łazienki, ręczniki, TV oraz internet Wi-Fi. Hotel dysponuje również pokojem dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie pokoje wyposażone są w pojedyncze łózka każdy z możliwością łączenia oraz w dostawki w postaci rozkładanych foteli lub kanap dwuosobowych. W każdym z pokoi znajduje się tv oraz czajnik, jest dostęp do internetu wi-fi. W każdym pokoju znajduje się łazienka.

UWAGA! W trosce o zdrowie Gości, w budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Nie akceptuejmy również zwierząt.

Restauracja Zielona Brama - PrzywidzWizytówką Hotelu jest restauarcja Zielona Brama, w której szefem kuchni jest Tomasz Szydzikowski. Restauracja w Przywidzu bierze udział w programie Gdańsk Pomorskie Culinary Prestige, który ma na celu promocję dobrych kulinariów w województwie pomorskim.

Restauracja oprócz stałych pozycji proponuje karty sezonowe, oparte o najświeższe produkty regionalne. Dostępne dania bezglutenowe. Czynne codziennie w godzinach 13.00-19.00.

  • PIEROGARNIA

Znajduje się w stuletnich piwnicach Pubu, w budynku Pensjonatu "Zielona Brama". Serwujemy pyszne pierogi:Pierogarnia Zielona Brama Przywidz
- tradycyjne (z kapustą i grzybami, z mięcem, ruskie, z białym serem oraz owocami sezonowymi)
- wykwintne (z łsosiem, z kaczką, ze szpinakiem, z kaszą gryczną i miętą, z bobem, z pieczarkami i serem)

Do pierogów podajemy specjalnie dobrane kompozycje sosów. Godziny otwarcia pierogarni - na telefon.

  • STADNINA KONI

Stadnina Zielona Brama PrzywidzOśrodek Jeździecki „Zielona Brama” posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego Kategorii II. Na miejscu działa klub jeździecki. W stadninie prowadzone są szkolenia oraz egzaminy na odznaki.

Posiadamy zaplecze szkoleniowo-treningowe, do którego zaliczają się dwie stajnie liczące 48 boksów, siodlarnia, pomieszczenia socjalne oraz kryta ujeżdżalnia.

Instruktorzy prowadzą jazdy konne oraz organizują wyjazdy w teren. Przyjmowane są konie do hotelu przy którym znajdują się obszerne wybiegi oraz rozległe pastwiska.

  • WYCIĄG NARCIARSKI

Do dyspozycji narciarzy w Przywidzu oddajemy:

- oświetlony, sztucznie naśnieżany stok główny o długości 600m a szerokości 100 m, przygotowywany przez ratrak
Wyciąg narciarski Przywidz Zielona Brama- 2 wyciągi orczykowe o długości 600 m
- baby lift - wyciąg dla najmłodszych i uczących się
- snowtubing (zjazdy na dętkach)
- trasę dla narciarzy biegowych (trasa jest przygotowywana, gdy jest odpowiednia pokrywa naturalnego śniegu)
- wypożyczalnię i serwis narciarski
- licencjonowaną szkołę narciarską
- karczmę
- bezpłatne i płatne parkingi      

  • SZKOLENIA, KONFERENCJE, BANKIETY

Zapraszamy do zorganizowania spotkania biznesowego, szkolenia lub konferencji w Zielonej Bramie. Nasza sala o wymiarach 10 m x 7,5 m mieści w zależności od typu ustawienia od 36 do 70 osób. Możliwe jest oświetlenie naturalne lub sztuczne jak również całkowite zaciemnienie. Zapewniamy także rzutnik oraz ekran.

  • ZIELONE SZKOŁY NA KASZUBACH

Zielone szkoły Przywidz - KaszubyNaszą dewizą jest integracja dzieci i młodzieży szkolnej oraz edukacja poprzez zabawę. Proponujemy szeroki wachlarz programów integracyjnych oraz edukacyjnych. W sezonie 2012 wprowadziliśmy warsztaty starych zawodów tj. kowalstwo artystyczne, malowanie na szkle, papier czerpany. Od kilku lat rewelacją w naszym ośrodku są programy od „ziarenka do bochenka” oraz „czarowanie w glinie”.

Dysponujemy krytą halą ujeżdżeniową o powierzchni 1000 m2, w której w razie niepogody przeprowadzamy alternatywne programy wycieczek szkolnych. Tym samym, biwak w „Zielonej Bramie” zawsze zostanie zrealizowany.

W zakresie noclegów dla młodzieży współpracujemy z campingami znajdującymi się wokół jeziora przywidzkiego w odległości 300 m od Parku Przygody.
 
Specjalne programy dla zielonych szkół w Przywidzu - na telefon.

Ośrodek Zielona Brama
tel.+48 (58) 682 51 55

Noclegi
tel. 509 870 705
informacje od 9.00 do 19.00

Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
tel. 501 783 888
Zielona Brama Przywidz

Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner