Animacje dla dzieci w pomorskim

Animacje dla dzieci w pomorskim

Przedstawiamy wybrane pomorskie ośrodki oferujące m.in animacje dla dzieci. Profesjonalni animatorzy dbają by dzieci świetnie się bawiły, poznawały i rozwijały. Czasem są to zajęcia lub warsztaty rodzinne, ale Rodzice najchętnie korzystają wówczas z naturalnej potrzeby wolnego czasu dla siebie.  Zapraszamy na wczasy, wakacje, urlopy i weekendy nad morzem, na Kaszubach!

Animacje dla dzieci w pomorskim

Kultowy niemal obiekt nad jeziorem Wdzydze, od lat służy żeglarzom, kajakarzom i innym wypoczywającym jako wygodna baza oraz miejsce kameralnych koncertów i wydarzeń towarzyszących. Unikalny klimat, bogata infrastruktura (Animacje dla dzieci Kaszuby Wdzydzem.in wieża widokowa) oraz zaangażowany personel tworzą miejsce chętnie odwiedzane od wiosny do jesieni.
W ofercie Stanicy, z myślą o wypoczywających, odbywaja się co roku ciekawe zajęcia animacyjne dla dzieci. Pozwalają one zaspokoić naturalne potrzeby dzieci i dają większą sobodę rodzicom i opiekunom.
Animacje prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów to:

zajęcia plastyczne, tazneczne i sportowe
gry, zabawy i konkursy
tematyczne warszaty dla dzieci

Więcej o ofercie tego pięknego i przyjaznego miejsca - jest tutaj

Zawiaty są pełne atrakcji dla naszych najbardziej wymagających gości, jakimi są dzieci. Tuż po przyjeździe, powita Was nasza maskotka – „Surykatka Zawiatka”, która porwie wszystkich do „zawiackiego tańca”. Oczywiście, wcześniej nauczy wszystkich kroków. A to dopiero początek! Do dyspozycji oddajemy m. in. plac zabaw, trampolinę, boisko, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, rowery (rowery dla dzieci oraz rowery z siedzonkami dla dzieci) czy sprzęt do nauki pływania.
 
Nie możemy też nie wspomnieć o Mini Zoo, w którym na dzieciaki czekają nasze przesympatyczne kózki - Zuzia i Zocha oraz słodkie króliki. Każdego roku zaskakujemy naszych gości nową atrakcją – niespodzianką...
 
Animacje dla dzieci Kaszuby - Ośrodek ZawiatyNie zapominamy o rodzicach – każdego dnia nasi najlepsi animatorzy czasu wolnego zapewnią dzieciakom 5 godzin niesamowitej zabawy (zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych). Rodzice w tym czasie będą mogli robić to, na co mają ochotę: oddać się błogiemu lenistwu, odpoczywając na hamakach czy też leżakach albo skorzystać z usług dostępnych w gabinecie masażu, sauny lub siłowni. Organizujemy również turnieje siatkówki i tenisa stołowego dla rodziców.
 
Oczywisty jest fakt, że rodzice chcą również spędzić czas razem z dziećmi - proponujemy wspólne wycieczki rowerowe, wyprawy kajakowe połączone z biwakową kolacją na łonie natury, ognisko, biesiady w wiacie grillowej czy spotkania z Kapelą Kaszubską.
 
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również przystań wodną z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Nasza prywatna plaża strzeżona została w 2011 roku nagrodzona tytułem „Najbezpieczniejszego kąpieliska śródlądowego na Kaszubach”.

Więcej - o atrakcjach dla dzieci i rodziców w Zawiatach - jest tutaj   

Wczasy rodzinne z dziećmi i atrakcyjne wakacje nad jeziorem - to domena Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa na Kaszubach. Szczególnie bogaty program zajęć oraz animacji dla dzieci jest proponowany w sezonie.

Przykładowy program atrakcji dla dzieci (lipiec i sierpień)

■ Poniedziałek
Wycieczka po Lipie w poszukiwaniu leśnych mieszkańców Półwyspu
■ WtorekAnimacje dla dzieci na Kaszubach - Półwysep Lipa
Zajęcia plastyczne
■ Środa
Wspólne gotowanie i pieczenie
■ Czwartek
Gry i zabawy dla dzieci na placu zabaw (w razie deszczu - zajęcia w barze)
■ Piątek
Dyskoteka dla dzieci i ich rodziców, niespodzianki, konkursy dla najmłodszych

Dodatkowe atrakcje dla dzieci:

- nauka pływania na kąpielisku
- wycieczki rowerowe. Na miejscu działa wypożyczalnia rowerów oraz osprzętu (specjalne siodełka i kaski). Są także kilki do nordic walkingu, piłki i paletki do ping ponga.
- program edukacyjno-rozrywkowy: "Dzień z Bobrem Lipkiem"
- jazda konna dla dzieci
- paintball dla starszych

  Więcej informacji atrakcjach Ośrodka Lipa nad jeziorem Wdzydze - jest tutaj

Zielona Brama w Przywidzu (25 km od Gdańska) jest ośrodkiem turystycznym specjalizującym się w wypoczynku i rekreacji. Tworzą go: stadnina koni, pensjonat, restauracja - pierogarnia,  hotel*** w budowie oraz najdłuższy na Pomorzu (600 metrów) wyciąg narciarski. Do terenów Zielonej Bramy przylega po sąsiedzku rozbudowany Park Przygody.

Animacje dla dzieci - Kaszuby - blisko TrójmiastaCałość tworzy świetne miejsce na urozmaicony, rodzinny wypoczynek. Bliskość Trójmiasta z jednej strony,  wspaniałe tereny wycieczkowe z drugiej oraz bogata oferta rekreacyjna na miejcu - to mocne walory Ośrodka w Przywidzu. Zapraszamy na wczasy, wakacje, urlopy, ferie zimowe i weekendy tym bardziej, że naszą dewizą jest integracja dzieci i młodzieży szkolnej oraz edukacja poprzez zabawę.
Proponujemy szeroki wachlarz programów integracyjnych oraz edukacyjnych. W sezonie 2012 wprowadziliśmy warsztaty starych zawodów tj. kowalstwo artystyczne, malowanie na szkle, papier czerpany. Od kilku lat rewelacją w naszym ośrodku są programy od „ziarenka do bochenka” oraz „czarowanie w glinie”.

Więcej o tym miejscu - jest tutaj

Nasza oferta jest stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi, które stanowią większość gości Columbusa. Proponujemy noclegi w kilku rodzajach apartamentów, studiów i suit dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Bogaty program animacji dla dzieci sprawia, że nad morzem wszyscy świetnie wypoczywają - na wczasach, wakacjach, podczas urlopów i weekendów.

Animacje dla dzieci nad morzem - ROWYJedną z naszych wielu zalet jest wykwintna kuchnia, która zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Wspaniały relaks zapewnia również fińska sauna oraz komfortowe, siedmioosobowe jacuzzi. Oferujemy pakiety SPA i usługi gabinetu masażu. Columbus to gwarancja jakości i mile spędzonego czasu nad morzem.

Animacje dla dzieci nad morzem - w Columbusie w Rowach.

Dla Państwa, którzy chcieliby zostawić swoje pociechy w dobrych rękach , w sezonie wakacyjnym, przygotowaliśmy zajęcia prowadzone przez animatorów.
Są to zazwyczaj gry i zabawy zarówno rano jak i po południu. Do tego dwa razy w tygodniu, po kolacji, organizujemy Mini Disco, gdzie zapraszamy wszystkie dzieci jak i dorosłych do wspólnej zabawy.
Odrobinę starsze dzieci zapewne ucieszą się słysząc, że odbywają się również lekcje Hip Hopu gdzie i one, wspólnie z rówieśnikami mają okazję do rozładowania energii. Animacje dla dzieci nad morzem, w Columbusie mają już długą tradycję.

Więcej o naszej ofercie dla rodziców z dziećmi - jest tutaj

Animacje dla dzieci na Kaszubach i nad morzem!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner