Imprezy integracyjne, team building, imprezy firmowe

Imprezy integracyjne, team building, imprezy firmowe

pomorskie

Województwo pomorskie i jego regiony - Kociewie, Bory Tucholskie i szczególnie Kaszuby - są bardzo atrakcyjnym miejsce na imprezy integracyjne dla firm. Urozmaicony teren z leśnymi wzgórzami oraz jeziorami (na Kaszubach jest ich blisko 700) pozwala przygotować urozmaicone programy spotkań. Bliskość aglomeracji Trójmiasta, dobra komunikacja (m.in autostrada  A1 Gdańsk - Łódź) ułatwia organizację i przeprawadzenie zajęć integracyjnych. Poniżej proponujemy wybrane, sprawdzone już miejsca. Blisko morza, blisko Trójmiasta - choć i w samym Trójmieście znajdziemy bardzo dobre warunki do integracji.

GDYNIA - Adventure Park Gdynia - imprezy w Trójmieście i okolicach
GOWINO - Oycowa Zagroda - spotkania integracyjne z przypyszną kuchnią
JELEŃ - Jeleń Resort & SPA - imprezy integracyjne nad jeziorem na Kociewiu, z atrakcjami
LIPA - Półwysep Lipa - integracja z animacjami na Kaszubach
LUBLEWO - Strzelnica Czapla - wystrzałowe imprezy integracyjne blisko Gdańska
OCYPEL - OW Mleczarz - zdrowo i przyjemnie w Borach Tucholskich - można się dotlenić
SULĘCZYNO - Leśny Dwór - warsztaty, imprezy integracyjne nad jeziorem
SWORNEGACIE - Stanica Wodna PTTK - imprezy integracyjne Kaszuby z duszą
WDZYDZE - Stanica Wodna PTTK - na wodzie i na lądzie, dla dzieci i młodzieży,  dla dorosłych

👉 Streszczenia ofert - kolejno poniżej.

Pomorskie imprezy integracyjne
- oferty team building dla firm

To niezwykłe miejsce na imprezy w Trójmieście stworzone przez prawdziwych pasjonatów kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Których specjalnością jest zdrowa adrenalina i przygoda. To największy park Imprezy integracyjne nad morzemprzygody w Polsce.

Adventure Park Gdynia powstał w pięknym lasie w Trójmieście, na dawnym torze motocrossowym, z widokiem na Zatokę Gdańską. Rozliczne atrakcje dla dzieci i dorosłych dostarczają wszystkim niesamowitych wrażeń. Teren Parku jest profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych spotkań, wydarzeń firmowych, imprez, aktywności i sportów. Znajdują sią tutaj trzy specjalnie urządzone miejsca piknikowe mogące pomieścić od 30 do 300 osób - łącznie około kilkuset osób. Ważnym atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, duży parking i wielofunkcyjne zaplecze.
Imprezy integracyjne w Trójmieście
Dzięki zdobytej wiedzy i licznym kontaktom możemy Państwu zaproponować:
- ciekawe pikniki firmowe
- oryginalne eventy promocyjne
- imprezy integracyjne oraz motywacyjne
- szkolenia, treningi, pokazy
- festyny tematyczne

Zapraszamy nad morze, do Trójmiasta, do Adventure Park Gdynia - tutaj

Okolice Wejherowa znane są z malImprezy dla firm pomorskieowniczych zakątków położonych pośród rozległych lasów. 5 kilometrów od Wejherowa, kilkanaście od Gdyni, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego znajduje się Gościniec Oyocwa Zagroda. Kompleks składa się ze stylowej karczmy, sali bankietowej i biesiadnej, chaty z przytulnymi noclegami oraz Krainy Przygód dla dzieci - specjalnie zaprojektowanej do szalonych zabaw.

Malownicze ukształtowanie okalającego terenu oraz nasze kilkunastoletnie doswiadczenie w organizacji plenerowych imprez integracyjnych pozwala nam przygotować specjalny program na Państwa życzenie. Nasi Goście cenią sobie nasz kameralny klimat oraz uprzejmą, życzliwą i fachową obsługę. Wszyscy miło wspominają także naszą kuchnię :-)

Więcej zdjęć - jest tutaj.               Zapraszamy do kontaktu:
Manager do spraw organizacji imprez firmowych i plenerowych
tel. kom.: 783 773 222
e-mail: manager@oycowazagroda.pl
www.oycowazagroda.pl

Zapraszamy na Kociewie, ok. km od Gniewu, gdzie nad prywatnym jeziorem Jeleń znajduje się wielofunkcyjny kompleks Jeleń Resort & SPA.
Ustronna lokalizacja zapewnia ciszę, spokój i poczucie relaksu. Na terenie ponad 45 hektarów należących do obiektu znajduje się wspomniane jezioro - łowisko wędkarskie o powierzchni ponad 33 hektarów. Jeleń Resort & SPA to idealne miejsce na mniejsze lub większe imprezy integracyjne dla firm, spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Organizatorzy i uczestnicy wydarzenń mają tutaj do dyspozcyji szereg udogodnień. Są wśród nich m.in:

● wielofunkcyjna sala bankietowa o powierzchni 800 m2, do 350 osób
● wyposażone zaplecze techniczne, nagłośnienie itp.
● mniejsza sala restauracyjna
● wiata rekreacyjna na 100 osób
● kręgielnia 6-torowa oraz bar
● stoły bilardowe, cymbergaj, flippery
● plaża, kąpielisko, teren rekreacyjny
● komfortowe, klimatyzowane noclegi - pokoje i domki dla blisko 100 osób

Więcej informacji o walorach tego pięknego, świetne wyposażonego miejsca - jest tutaj


Piękne położenie, świetne wyposażenie, wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup, Imprezy integracyjne na Pomorzuanimacji, szkoleń i spotkań integracyjnych - to mocne walory Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa nad jeziorem Wdzydze.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą Klientów biznesowych, którzy cenią profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność.
Bazą dla różnego rodzaju wydarzeń jest nasz Ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą posiadający m.in kilka wyposażonych sal o różnym przeznaczeniu i wielkości oraz obszerną, całoroczną bazę noclegową w drewnianych domkach. Spośród posiadanych udogodnień i atrakcji wykorzystywanych w programach integracji i szkoleń można wymienić m.in:

- wypożyczalnie rowerów, sprzętu sportowego i wodnegoImprezy integracyjne Półwysep Lipa - fot. Jacek Knitter
- boiska do siatkowki, street ball'a i piłki nożnej (mini)
- pole i sprzęt do paintballa, plażę i kapielisko
- strzelnicę do wiatrówek, łuków i markerów
- tyrolkę i trampolinę
- bilard, cymbergaj, piłkarzyki, tenis stołowy, saunę

Atrakcyjne otoczenie pozwala dodatkowo realizować urozmaicone scenariusze gier terenowych.
Z przyjemnością zaproponujemy program imprezy integracyjnej (nawet dla 400 osób) i szkolenia "uszyty na miarę" - zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji - jest tutaj

Półwysep Lipa
Wdzydze Tucholskie, Lipa 2,
tel. 601 846 265, tel. 601 058 336

Strzelnica sportowa-myśliwska Czapla w Lublewie to prawdziwie wystrzałowe miejsce na imprezę integracyjną. Ustronne położenie blisko Gdańska, dużo wolnej przestrzeni oraz odpowiednia infrastruktura piknikowa pozwalają na zorganizowanie niezapomnianego spotkania. Odbywają się tutaj:Imprezy integracyjne pomorskie

- szkolenia dla osób indywidualnych i grup,
- nauka strzelania dla dorosłych i młodzieży,
- imprezy integracyjne z nauką strzelania,
- ogniska i biesiady przy pieczonym dziku,
- zawody strzeleckie.

Strzelnica jest obiektem całorocznym z 4 osiami strzeleckimi o Imprezy integracyjne - Strzelnica Czapla - pomorskiedługości do 300 metrów (część stanowisk strzeleckich jest zadaszona). Oddalona od centrum Gdańska zaledwie o 14 km, a od obwodnicy Trójmiasta tylko 7 km,
W otoczeniu pięknej przyrody - lasów i jeziora - proponujemy także nową atrakcję - strzelanie do rzutków - wyrzucanych w powietrze przez specjalną maszynę.

Dysponujemy parkingiem, miejscem ogniskowo-grilowym, salą kominkową na 40 osób doskonałą na małe przyjęcia lub ogrzanie się w chłodniejsze dni, namiotami ze stołami i ławkami na 100 osób. Więcej o naszych obiektach - jest tutaj

Aktualny cennik - jest tutaj
Nasza druga strzelnica - kryta - oraz salon sprzedaży broni znajduje się w Gdańsku - tutaj. Drugi salon jest w Starogardzie Gdańskim.

  • OCYPEL - Mleczarz - imprezy integracyjne w Borach Tucholskich, na Kociewiu

Polecamy świetne miejsce na imprezy integracyjne nad jeziorem Ocypel w Borach Tucholskich. Imprezy integracyjne Bory TucholskieRozbudowana infrastruktura zapewnia bardzo dobre warunki szkoleniowe i konferencyjne. Leśny mikroklimat, świeże powietrze, czysta woda, cisza i spokój pozwalają z kolei na efektywny relaks.

Organizatorzy imprez firmowych, integracyjnych szkoleń i konferencji mają tutaj dużą swobodę w konstrukcji programu pobytu grup. Wśród udogodnień znajdują się tutaj:

■ 2 klimatyzowane, wyposażone sale konferencyjne (do 100 osób)
■ zaplecze gastronomiczne (obiady serwowane, śniadania, kolacje, przerwy - bufetowe)
kryty basen całoroczny ze zdrową wodą ozonowaną, tlenowa komora normobaryczna
■ wypożyczalnia kajaków (z transportem) i sprzętu wodnego
■ całoroczna baza noclegowa (apartamenty oraz domki 1 i 2 poziomowe)
■ piaszczysta plaża, wiata grillowa i inne

Służymy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem.
więcej o Mleczarzu oraz pięknej okolicy Ocypla - jest tutaj

  • SULĘCZYNO - Leśny Dwór - imprezy integracyjne na Kaszubach z klimatem

Położony nad malowniczym jeziorem Węgorzyno zabytkowy kompleks pałacowo-dworski z ponad 200-letnim Dworkiem Myśliwskim to doskonałe miejsce na warsztaty, konferencje czy imprezy integracyjne dla firm.
Zaciszny, elegancki ośrodek otoczony zjawiskową zielenią stanowi wymarzoną oprawę dlaImprezy integracyjne dla firm na Kaszubach, w pomorskim wymagającego spotkania biznesowego bądź tez optymalny plener do niezobowiązującej zabawy. Znany od lat z prestiżowego Festiwalu Jazz w Lesie obiekt zyskał w ostatnich latach kolejne atrakcje i udgodnienia, m.in kryty basen ze strefą wellness, kręgle, bilard czy prywatną plażę z wypożyczalnią sprzętu wodnego i rowerów trekkingowych.

Wygody dopełniają urządzone z rozmachem wielofunkcyjne sale – restauracyjna oraz balowa. Można je z łatwością przeorganizować w przestrzenie konferencyjne o dowolnym ustawieniu na maksymalnie 80 i 120 osób. Przenośny sprzęt (rzutnik, ekran, nagłośnienie) zapewnia pełną swobodę w planowaniu przestrzeni warsztatowej.

Organizatorów wydarzeń zapraszamy serdecznie po więcej szczegółów - tutaj

Imprezy integracyjne nad jeziorem Kaszuby

Kultowe miejsce nad Małym Morzem Kaszubskim - Jeziorem Wdzydze - jest chętnie odwiedzane Imprezy integracyjne KASZUBY Wdzydzeprzez kolejne pokolenia dużych i małych turystów. Największymi walorami Stanicy są:
 ● położenie i noclegi (m.in domki o wyższym standardzie)
 ●  wieża widokowa z przepiękną panoramą
 ● Tawerna Żeglarska znana z koncertów na żywo (szanty, country, rock, reggae, muzyka współczesna, itd.)
 ● wypożyczalnia - kajaki, żaglówki, rowery wodne i trekkingowe
 ● organizacja (duże doświadczenie) spotkań integracyjnych z wykorzystaniem m.in własnego transportu (busy i przyczepy), kajaków, rowerów, paintballa, parku linowego, łuków tradycyjnych, broni pneumatycznej, wozów konnych, marszy na orientację, rejsów wycieczkowych itp.

Więcej na temat oferty imprez integracyjnych we Wdzydzach - jest tutaj

Largo, położony na skraju Kaszub i Borów Tucholskcih, organizuje grupowe imprezy integracyjne:
• dla FIRM – chcących zapewnić swoim pracownikom edukację, integrację zespołu w celu wspólnego dążenia do rozwoju i lepszej współpracy
• dla GRUP ZORGANIZOWANYCH – aby dzięki wspólnej zabawie (zacieśniającej więzi) efektywniej spełniali swoją misję
• dla STOWARZYSZEŃ I FUNDACJI – organizując u nas spotkania, mogą poszerzać swoje grono oraz przekazywać wiedzę i dobrą energię wszystkim zainteresowanymImprezy integracyjne dla firm Kaszuby Bory Tucholskie

Nasza szeroka oferta imprez integracyjnych, w wyjątkowym plenerze, z najczystszym w Polsce powietrzem pozwala na zbudowanie świetnego klimatu współpracy.

Głównymi motywami poszczególnych atrakcji są:
• zapewnienie możliwości wzajemnego poznania się oraz nauki działania w grupie poprzez wspólne zajęcia
• współpraca i budowanie zaufania w zespole
• poprawa komunikacji między członkami zespołu
• zwiększenie wydajności zespołu dzięki kształtowaniu kreatywnego myślenia
• relaks i wypoczynek

Więcej szczegółów na temat wyposażenia i możliwości Largo Resort - jest tutaj

Imprezy integracyjne na Kaszubach, w pomorskim.

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner