Jachty - czartery na Kaszubach

Jachty - czartery na Kaszubach

pomorskie

Rejsy jachtami ⛵ mają w sobie coś magicznie przyciągającego. Samo wejście na pokład to jakby dotknięcie przygody, zapowiedź niecodziennego przeżycia. Wiatr, słońce, fale - to tylko część atrakcji. Inną, czasem wręcz ważniejszą, jest możliwość spędzenia czasu z ludźmi - innymi pasjonatami żeglarstwa. Wspólne pływanie sprzyja przyjaźniom, a przeżycie trudnych chwil dodatkowo zbliża. Jachty pozwalają na relaks niedostępny na lądzie. Można wypocząć, można się "sprawdzić" na poważnie. No i ... jachty są po prostu piękne...

Czartery jachtów na Kaszubach

  • Wdzydze

Przystań U Grzegorza tel. 603 488 144, tel. 691764414, tel. 58 686 13 32

Czarter Jachtów Sasanka 660Pragniemy Państwu zaoferować czarter nowych jachtów typu Sasanka 660, rok budowy 2008 i 2007. Jacht typu Sasanka 660 supernova jest wręcz idealną jednostką dla wdzydzkiego akwenu.
Sasanka jest naprawdę szybkim i zwrotnym jachtem. Bardzo dobrze słucha się steru i nawet niewielki podmuch wiatru potrafi rozpędzić ten jacht. Potwierdzeniem tego są sukcesy podczas różnorakich regat. Jest to jednostka bardzo bezpieczna doskonała do pływań rodzinnych.
Dodatkowo, poza jachtami typu Sasanka 660, posiadamy jacht typu: Venus oraz Midjet.

Wszystkie nasze jachty wyposażane są w:

- akumulator i instalację elektrycznąJacht Mazurek 650 - czarter na Jeziorze Wdzydze
- kuchenkę gazową i butlę
- komplet naczyń
- lazy jack
- wszystkie fały sprowadzone do kokpitu
- sztywny sztag z rollerem
- kabinę wc (wc chemiczne - opcjonalnie)
- środki ratunkowe


Stanica Wodna PTTK nad jeziorem Wdzydze - czartery jachtówStanica Wodna PTTK, tel. 58 686 12 15, tel. 669 331 114

Zapraszamy do kultowej już Stanicy Wodnej PTTK, której niedawno "stuknęło" 50 lat istnienia. Gruntownie zmodernizowany obiekt, ze specjalistyczną infrastrukturą, świetnie służy żeglarzom, kajakarzom i innym turystom. W stanicy działa centrum testowe kajaków firmy PRIJON, jednego z najlepszych na świecie producentów kajaków.

Stanica - widok z wieży we Wdzydzach KiszewskichNa miejscu funcjonuje recepcja oraz bogato zaopatrzony w akcesoria żeglarskie i materiały krajoznawcze sklepik. Jest także nowoczesny pawilon sanitarny, ze sterowanymi elektronicznie natryskami. Ponadto:

- domki letniskowe, apartamenty całoroczne, camping i pole namiotowe
wypożyczalnia jachtów (oraz slip, zimowanie), rowerów wodnych i lądowych
- wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych
- gościnna tawerna (imprezy, koncerty w weekendy w sezonie)

Więcej informacji (oferta, ceny, itp) - jest tutaj

Czarter jachtu nad morzem

  • GDAŃSK

Jachty Dakkar
Gdańsk Górki Zachodnie, ul. Stogi 20
Tel. +48 509 999 480
www.jachty.dakkar.pl
W ofercie czarteru m.in jacht Twister 950 - 11 metrów, dla 6 osób w 3 kabinach.


Czarter jachtów na Pomorzu z Click&Boat

Morska bryza, żeglarska atmosfera i prawdziwa wolność… Wakacje na pokładzie łodzi to najlepszy sposób na wypoczynek na Pomorzu! To gwarancja relaksu i kontaktu z naturą w połączeniu z niezapomnianą przygodą. Czarter jachtu na Pomorzu to doskonała okazja do odkrycia żeglarskiego potencjału polskiego wybrzeża. Sprawdź, gdzie wybrać się na pomorskie żagle i zaplanuj swój rejs z Click&Boat!

Zatoka Gdańska

Zatoka Gdańska to Czarter jachtów Trójmiasto Click & Boatakwen, na którym można spróbować morskiej przygody. Spokojne wody Zatoki pozwalają na bezpieczną żeglugę, jednocześnie dając poznać smak morskiego rejsu. Decydując się na czarter jachtu w Gdańsku, możesz zobaczyć Żurawia Gdańskiego z perspektywy wody i przepłynąć obok twierdzy Wisłoujście czy Westerplatte. Na rejs poza Trójmiasto polecamy przede wszystkim Półwysep Helski z klimatyczną Jastarnią.

Pętla Żuławska

Pętla Żuławska to wymarzony kierunek dla osób, które chcą spędzić wakacje na wodach śródlądowych. Malownicza, ponad 300-kilometrowa trasa prowadzi tereny zamieszkiwane dawniej przez Krzyżaków i osadników z Holandii. Podczas rejsu możesz zobaczyć zamek krzyżacki w Malborku i wyjątkowe zabytki hydrotechniki. Wynajem łodzi na Pętli Żuławskiej to niesamowita przygoda!

Szczecin

Wybierz się w rejs po wspaniałym Czarter jachtów motorowych Pomorze - Clich & BoatZachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Wynajmij łódź i pływając zwiedź Szczecin w wyjątkowy sposób. Zobacz tzw. Szczecińską Wenecję, Wyspę Grodzką i Wały Chrobrego. Możesz też wybrać się na Zalew Szczeciński i zrelaksować się na łonie natury w jednym z nowo utworzonych zakątków wodnych. To wyjątkowe miejsca stworzone specjalnie z myślą o wodniakach.

O platformie Click&Boat

Platforma internetowa Click&Boat to europejski lider czarteru jachtów online. Znajdziesz tu ogłoszenia ponad 30 000 jednostek dostępnych na całym świecie, w tym także w Polsce. Wśród nich są jachty żaglowe i łodzie motorowe, houseboaty, katamarany, a także skutery wodne. W zależności od potrzeb, jednostki można wynająć ze sternikiem lub bez.

Z platformy można korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub na urządzeniach mobilnych za pomocą darmowej aplikacji mobilnej Click&Boat (dostępnej do pobrania w Google Play i App Store).

Rezerwacja czarteru odbywa się przez internet. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, żeby znaleźć jachty dostępne we wskazanej lokalizacji. Po zarejestrowaniu się na platformie otrzymasz możliwość kontaktowania się z wynajmującymi i rezerwowania łodzi online. To bezpieczny i sprawdzony sposób na czarter jachtu.

 

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner