Kaszubska Oaza - klimatyzowana sala weselna - sala bankietowa do 120 osób

Kaszubska Oaza - klimatyzowana sala weselna - sala bankietowa do 120 osób

Wąglikowice, ul. Kościerska 4, pomorskie
Miejscowość Wąglikowice
Kontakt
+48 603 88 25 67

Zapraszamy do niedużych, dynamicznych Wąglikowic położonych na Kaszubach 10 km od Kościerzyny na skraju Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nasza nowoczesna sala weselna Kaszubska Oaza  jest miejscem, które zostało specjalnie zaprojektowane, wybudowane i wyposażone pod potrzeby organizatorów wszelkiego rodzaju spotkań okolicznościowych. W ciągu kilku sezonów kuchnia Kaszubskiej Oazy zaskarbiła sobie serca wielu smakoszy. Stąd serdecznie zapraszamy na wesela, imieniny, przyjęcia urodzinowe, stypy, komunie, spotkania rodzinne i inne.

Sala bankietowa Kaszubska Oaza

Klimatyzowana Sala posiada specjalny podest dla zespołu muzycznego i konferansjerów oraz Sala bankietowa Wąglikowice Kaszubywindę kuchenną zapewniającą sprawną obsługę dużej ilości gości. Układ sali umożliwia różnorodne aranżacje uwzględniające indywidualne życzenia. Sala Kaszubska Oaza mieści do 100 - 130 osób. Druga sala - restauracyjna, z barem (także klimatyzowana) - przyjmuje do 60 osób.

Na miejscu zapewniamy także komfortowe noclegi w dużych pokojach 2-3 osobowych z przestronnymi łazienkami o wysokim standardzie wykończenia. Pokoje zostały zaprojektowane i wykonane w eleganckim stylu z odwołaniem do natury. Łącznie możemy przyjąć 19 osób + ok. 100 osób w kwaterach sąsiadujących z Kaszubską Oazą w Wąglikowicach.

Dodatkowe informacje:
- Kaszubska Oaza udostępnia internet WiFi
- parking znajduje się przy obiekcie
- w pobliżu jest plac zabaw, siłownia, boisko

Kaszubska Oaza Wąglikowice noclegi

Kaszubska Oaza jest świetną bazą do wypoczynku i zwiedzania pięknych Kaszub. 600 metrów od obiektu znajduje się czyste jezioro Kramsko Małe, które jest popularnym w okolicy kąpieliskiem i celem spacerów. Dwa kolejne jeziora są w podobnej odległości. 
Nasi goście chętnie wybierają się na wycieczki rowerowe odwiedzając piękne jeziora ukryte w lasach otaczających Wąglikowice. Urozmaicony krajobraz tej część Kaszub można zobaczyć na zdjęciach w galerii poniżej. U nas warto zostać na dłużej - na gościnnych Kaszubach!

Wąglikowice są położone ok. 75 kilometrów od Gdańska.

Termin bankiet powstał na bazie włoskiego słowa banchetto, oznaczającego m.in wystawny obiad okolicznościowy. Tak jak dzisiaj, tak i dawniej ludzie wspólnym, wyjątkowym, obfitym posiłkiem czcili znaczące w ich życiu wydarzenia jak np. pogrzeby czy śluby.

👉 Zapraszamy na naszą stronę internetową - tutaj     Ceny noclegów -  na telefon lub poniżej na Booking.com
👉 Aktualności na Facebook - są tutaj
👉 Oferta Kaszubskiej Oazy na Booking.com - jest tutaj

Kaszubska Oaza Wąglikowice
Sala weselna i bankietowa na Kaszubach

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner