Minigolf Sopot, Trójmiasto, Kaszuby i pomorskie

Minigolf Sopot, Trójmiasto, Kaszuby i pomorskie

Minigolf to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci - praktycznie bez ograniczeń wiekowych. Stanowi nie lada atrakcję podczas szkoleń, zabaw oraz imprez towarzyskich. O jej popularności świadczą liczne gry komputerowe, ale prawdziwe emocje są dostępne tylko na świeżym powietrzu i z prawdziwym kijem w ręku. Bogata historia i zasady gry w mini golfa (w której Polacy odnoszą duże sukcesy) - jest tutaj

Ważnym walorem minigolfa są niskie koszty gry - zazwyczaj nie przekraczają połowy ceny biletu do kina. Minigolf jest młodym sportem, bo powstał dopiero w 1927 roku, w USA.

Pomorskie pola do minigolfa ⛳

  • SOPOT

Tradycje minigolfa w Sopocie sięgają 1994 roku, kiedy przy nadmorskiej ulicy Hestii zbudowano pierwszy i nastarszy w Polsce obiekt do tej gry.

Obecnie amatorzy i profesjonaliści mogą korzystać z najnowszej infrastruktury powstałej na Sopockich Błoniach w ramach miejskiego Budżetu Obywatelskiego.

Sopockie pole do minigolfa składa się z 20 torów do gry o zróżnicowanych stopniach trudności, w tym Minigolf Sopot - Sopockie Błonia - fot. Grażyna Pilarczyk MOSiR Sopo2 torów treningowych. Stanowiska zostały zbudowane zgodnie z wytycznymi Światowej Federacji Minigolfa i posiadają odpowiedni certyfikat WMF. Całość zajmuje ok. 1400 m2 w ramach 16 hektarów pięknego terenu Sopockich Błoni, na któych znajdują się m.in miejsca piknikowe i grillowe oraz plac zabaw dla dzieci.
Obiektem zarządza sopcki MOSiR (wypożyczalnia kijów - tel. +48 607 749 222). Na miejscu działa Minigolf Club Sopot.

Kalendarz imprez i zawodów sopockiego klubu - jest tutaj

  • CZŁUCHÓW

Ośrodek Sportu i Rekreacji
Człuchów, Al. Wojska Polskiego 62
tel. +48 59 83 42 553
www.osir.czluchow.pl
18 dołkowe pole do minigolfa w Człuchowie jest jednym nielicznych w Polsce obiektów, które spełniają standardy i wymagania Światowej Federacji Minigolfa. Stanowiska mają ciekawe przeszkody i zróżnicowany stopień trudności.

  • GNIEWINO

Zespół rekreacyjny Kaszubskie Oko
Gniewino, ul. Rybacka 92a
tel. 58 670 66 44
Pole do minigolfa w Gniewinie posiada 18 dołków, które w połączeniu z infrastrukturą umożliwia rozgrywanie poważnych zawodów. W pobliżu pola znajduje się m.in wieża widokowa Kaszubskie Oko.

  • KRYNICA MORSKA

Minigolf Krynica Morska
Krynica Morska, ul. Rybacka 92a
tel. 504 446 286
Aktualności na FB - są tutaj
Pole do minigolfa w Krynicy Morskiej posiada certyfikat Światowej Federacji Minigolfa. Obiekt mający przepisowe 18 dołków, spełnia międzynarodowe wymogi i jest dostępny niemal przez cały rok. Jeste częstym gospodarzem różnego rodzaju zawodów, w tym ogólnopolskich.

  • KWIDZYN

Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji
Kwidzyn, ul. Sportowa 6
tel. 55 279 38 66, tel. 55 261 13 95
Pole do minigolfa jest położone przy stadionie KCSiR przy ul.
Wstęp jest płatny (kilka zł), wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne (za kaucją lub okazaniem dowodu tożsamości)

  • ŁEBA, Łeba Park, tel. 48 600 145 300

Minigolf Łeba Park - nad morzemNajwiększe pole do mini golfa nad morzem i w Polsce znajduje się w Łebie. W zielonym otoczeniu jest miejscem prawdziwego relaksu z domieszką przyjemnej zabawy i rywalizacji.  Pole w Łeba Parku posiada 18 dołków i ponad 10 000 m2 powierzchni. To kolejna niesamowita frajda w cenie biletu do tego ogromnego, 20 hektarowego parku rozrywki dla całej rodziny. Więcej informacji o Łeba Park, parku dinozaurów i innych atrakcji - jest tutaj

  • OSTRZYCE, CENTRUM REKREACJI U STOLEMA, tel. 58 684 18 77   

Mini golf, mini zoo, bilard, park linowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plaża, zewnętrzny basen - na rekreacyjną zabawę dMini golf w Pensjonacie Stolemla każdego zapraszamy do Ostrzyc, do obiektów położonych przy Centrum U Stolema. Rozbudowany obiekt zapewnia całoroczny wypoczynek nad jeziorem Ostrzyckim - w samym centrum malowniczej Szwajcarii Kaszubskiej. To miejsce w którym naprawdę fajnie się wypoczywa.

Ostrzyckie pole do minigolfa posiada 18 torów.

Godziny otwarcia, ceny, itp. - www.ustolema.pl

  • Rekowo Górne, HOTEL SPA PAŁAC WIENIAWA****,  tel. 58 673 92 80

Hotel zaprasza na 18-dołkowe pMinigolf pomorskie - okolice Trójmiasta - Hotel Wieniawaole, spełniające wymogi pól mistrzowskich. Pole do minigolfa w Hotelu Wieniawa to jedno z nowocześniejszych pól do minigolfa w okolicach Trójmiasta. Inne atrakcje dostępne na miejscu to:

 - klimatyzowany kort do squasha
 - kryty, ogrzewany kort tenisowy
 - symulator golfa
 - basen, jacuzzi, sauny, hydromasaże, hammam

Więcej o minigolfie w Hotelu - www.hotelwieniawa.com


Ustka Hotel Ustka, tel. 59 814 40 84

Zblewo (12 km od Starogardu Gdańskiego) Hotel Gramburg, tel. 58 588 45 47

Mini golf na Kaszubach,  nad morzem, w Trójmieście - zapraszamy!

Pomorskie kluby i pola golfowe ⛳- są tutaj

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner