Mountainboard na Kaszubach - Wieżyca, Szymbark

Mountainboard na Kaszubach - Wieżyca, Szymbark

Zapraszamy na Kaszuby - do Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo Wieżyca - na mountainboarding - letnią (i kołową) wersję snowboardu - jak najczęściej w skrócie opisywana jest ta dyscyplina. Potrzebne są do niej:

- około godziny treningu z instruktorem na dobrym sprzęcie
- przyzwoity sprzęt, ochraniacze
- w miarę równy, pochyły teren
i jazda w dół!

Brzmi zachęcająco, prawda? Tym bardziej, że przy kilku osobach obecnych na stoku uruchamiany jest już wyciąg ułatwiający podróż w górę.

Mountainboard Wieżyca Kaszuby

Oczywiście można zjechać na zwykłej descMountainboard Wieżyca Koszałkowo - Kaszuby - pomorskiee z większymi kółkami, ale na dobrym sprzęcie (i z hydraulicznymi hamulcami) są nieporównywalnie lepsze wrażenia, osiągi oraz bezpieczeństwo. I dłużej trzeba ćwiczyć. Aby za dużo o tym nie pisać - kierujemy zainteresowanych od razu do fachowców.
Tutaj doradzą, przeszkolą i wypożyczą sprawdzone deski, kaski oraz ochraniacze - wszystko najwyższej jakości. Tel. kontaktowy - 58 684 38 16.
W Wieżycy spotykają się zawodnicy oraz amatorzy, którzy mogą zasięgnąć porad  instruktorów. Uprawiający mountainboard mają niesamowitą frajdę zwiększając swoje możliwości...

Warto także wspomnieć, iż Koszałkowo Wieżyca oferuje na miejscu wyżywienie zapewnione przez restaurację Biały Miś oraz pizzerię.

Więcej informacji o stoku do mountainboardu w Wieżycy oraz imprezach - na telefon

Noclegi - są tutaj: Wieżyca

Więcej atrakcji turystycznych w okolicach Wieżycy i Szymbarka - jest tutaj

Mountainboarding Wieżyca Kaszuby pomorskie

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner