Ostrzycka Gościna U Maryli -  sala weselna, bankietowa, konferencyjna, ogród, imprezy do 150 osób, noclegi

Ostrzycka Gościna U Maryli - sala weselna, bankietowa, konferencyjna, ogród, imprezy do 150 osób, noclegi

Ostrzyce, Droga Kaszubska 19b, pomorskie
Kontakt
+48 695 538 563
+48 58 684 16 18

Zapraszamy na wesele, bankiet, przyjęcie lub inną imprezę okolicznościową do pięknych Ostrzyc. Organizujący szkolenia i konferencje na Kaszubach także znajdą u nas świetne warunki pracy, noclegu i wypoczynku (m.in sauna, bilard, wędkowanie) Dla Gości Ostrzyckiej Gościny U Maryli zostały przygotowane trzy sale:

- sala weselna, bankietowa, na przyjęcia - do 120 osób
- sala konferencyjna (do 40 osób)
- sala barowa, dzienna, z bilardem i TV SAT dla 35 osób

Sala weselna U Maryli Ostrzyce

Posiadane obszerne zaplecze pozwala na dużą swobodę i wygodę w organizacji imprez okolicznościowych. Wesela, przyjęcia i biesiady przygotowujemy służąc pomocą i podpowiedzią co do atrakcyjnego, nowoczesnego lub tradycyjnego wystroju oraz serwisu.

Sala weselna U Maryli OstrzyceNasz pensjonat U Maryli położony jest nad jeziorem Ostrzyckim, około 150 metrów od brzegu, plaży-kąpieliska i wypożyczalni sprzętu wodnego. Sklasyfikowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” w Warszawie dysponuje wieloma udogodnieniami służącymi całorocznemu wypoczynkowi także w ramach komfortowej agroturystyki.

Na miejscu znajdują się noclegi dla 78 osób w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio oraz czajnik do wody i podstawowe naczynia. Ponadto do dyspozycji Gości oferujemy:

 - wspomnianą salę dzienną z bilardem stołowym i telewizją satelitarną
 - sale wielofunkcyjne, idealne na zabawy, przyjęcia, uroczystości okolicznościowe
 - duży ogród przydomowy, wyposażony w kominek, meble ogrodowe, leżaki, altankę z miejscem na ognisko, wiatę dla 60 osób, stół do tenisa, piaPensjonat U Maryli Ostrzyce sala bankietowaskownicę dla milusińskich
 - huśtawki, hamak, boiska do gry
 - bezpieczny parking samochodowy
 - saunę
 - jacuzzi
 - rowery, kaski, krzesełka dla dzieci

Na zamówienie - serwujemy smaczne, całodzienne posiłki z wykorzystaniem miejscowych warzyw, owoców i innych produktów rolnych

Akceptujemy pobyt zwierząt domowych, prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne, aby można było skoordynować noclegi i ustalić niezbędne szczegóły. Na terenie Ostrzyckiej Gościny U Maryli działa internet bezprzewodowy.

Gospodarstwo oddalone jest około 400m od części mieszkalnej. Tam można zapoznać się z tradycyjną pracą na roli i obejrzeć zwierzęta domowe (od kota do konia) oraz stare i nowe maszyny rolnicze. W stawku obok można złowić „złotą rybkę”, a w otaczającym lesie pospacerować zbierając grzyby, jagody i maliny.

Cennik noclegów - jest tutaj

Atrakcje w okolicy - są tutaj

Zapraszamy - do Ostrzyckiej Gościny Maryli!
Na wesele, na przyjęcie, na szkolenie, na biesiadę - na Kaszuby!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner