Paintball elektroniczny, laserowy

Paintball elektroniczny, laserowy

Jeśli myślisz, że Trójmiasto nie ma przed Tobą tajemnic, że widziałeś już wszystko co warto zobaczyć, to jesteś w błędzie... Zobacz laser tag - elektroniczny paintball laserowy ...

Zapraszamy wszystkich chętnych na przeżycie niezapomnianych wrażeLaser Tag paintball laserowy Gdańskń z systemem LaserTag (elektroniczny paintball). Rozgrywka odbywa się w specjalnie przystosowanych do tego pomieszczeniach, stylizowanych na scenerii rodem z gier komputerowych. Rozłożenie pomieszczeń i ich wyposażenie umożliwia bezpieczne przeprowadzenie rozgrywki. Z tego powodu elektroniczny paintball jest sportem, gdzie kontuzje bardzo rzadko się zdarzają. Na arenie możliwy jest montaż wielu modyfikatorów rozgrywki, które wprowadzają większą różnorodność w czasie trwania rozgrywki i odpowiednie taktyczne podejście do całej gry podczas walki z przeciwnikiem.

Historia laser tag - jest tutaj

Nowa gra (łagodny paintball) - Gelblaster - jest tutaj

Paintball elektroniczny, laserowy - laser tag

  • Gdańsk

Laser Wars
Gdańsk, ul. Jana Kilińskiego 4
tel. 883 221 184

Zapraszamy na największy w Polsce Laser Tag. Do dyspozycji uczestników fascynujących gier są cztery areny utrzymane w kosmicznej stylistyce. Udział w grze może wziąć jednocześnie do 20 graczy.


  • Gdynia 

STREFA ZOLTAR 
Gdynia, ul. Jana z Kolna 36, tel. 792 226 588.     


Paintball laserowy - co to jest?

Czy grali Państwo kiedykolwiek w Paintball? W tej zabawie, ze względów bezpieczeństwa, nie Paintball laserowy Trójmiastomożna strzelać do siebie z odległości mniejszej niż 8 metrów. To praktycznie uniemożliwia rozgrywanie potyczek na krótkich dystansach, w budynkach, w labiryncie. W paintballu problemem są również dłuższe dystanse i bezpieczeństwo widzów.
System elektonicznego paintballa pozwala na bezpieczną symulację walki w warunkach miejskich, kiedy za każdym rogiem czai się przeciwnik, gdy wpadając do pomieszczenia możesz zostać nakryty ogniem z wrogich karabinów...
Przeniesienie Counter Strike'a w świat realny jest w końcu możliwe !!!

Karabiny laserowe są również skuteczne na długie dystanse, osiągają trafienia nawet do 200 metrów. Nie ma więc przeszkód aby niektóre scenariusze prowadzić na świeżym powietrzu, na plaży, bez ogrodzeń, siatek, googli i masek ochronych i bez kosztownego zabezpieczenia terenu.

Jak działa paintball laserowy?

System składa się z dwóch elementów:
1. Karabin - korpus aluminiowy, solidna konstrukcja, duży gabaryt i niezawodne działanie to jego atuty.
2. Kamizelka - przypominająca kamizelkę taktyczną sił specjalnych, wykonana z cordury, z czujnikami na ramionach, z przodu na klatce piersiowej i z tyłu na plecach.
Karabin to serce systemu, kontroluje trafienia, przekazuje Tobie informacje o ilości amunicji, żyć, magazynków i granatów, ponadto karabin wydaje z siebie realistyczne dźwięki strzelania, ładowania broni, trafienia i innych zachodzących procesów.
Kiedy strzelasz Twoja broń wysyła w kierunku Twojego wroga specjalnie ogniskowaną i zakodowaną wiązkę podczerwieni, kiedy trafisz w kamizelkę Przeciwnika, zabierzesz Mu jeden punkt życia.
Gdy zostajesz trafiony, Twoja kamizelka zaczyna świecić kolorem Twojego zespołu i wibruje informując Ciebie i Twojego przeciwnika o utracie punktu życia. Po trafieniu wyświetlana jest liczba żyć które Tobie zostały i na 12 sekund zostajesz zablokowany, nie można Ciebie ponownie trafić ale nie możesz także strzelać, masz czas na ucieczkę w bezpieczne miejsce.

Zapraszamy na elektroniczny paintball - laser tag w Trójmieście, w pomorskim!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner