Pokoje ucieczek - zabawa w escape rooms

Pokoje ucieczek - zabawa w escape rooms

Rumia, ul. Kosynierów 74b, pomorskie

Pokoje ucieczek - escape rooms - są popularną zabawą typu live action, a ich historia zaczęła się  w 2007 roku, w Japonii. Inspiracją dla nich były gry video i komputerowe zachęcające do przechodzenia na kolejne poziomy po spełnieniu określonych warunków. W realu, rozwiązanie kolejnych zagadek, przybliża zamkniętą na starcie osobę (grupę) do upragnionego otwarcia drzwi.
Ciekawostką niech bedzie fakt, że na fali popularności tej zabawy własny pokój ucieczek miał w swoim czasie nawet Instytut Pamięci Narodowej.

Dzisiejsze pokoje ucieczek korzystają ze najnowszych osiągnięć techniki, która wspiera pomysły na najróżniejsze zadania. Fantazja scenografów również zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. To wszystko sprawia, że zabawa i zarazem gra w ucieczkę dostarcza mnóstwo fajnych i ciekawych wrażeń. Tyle w realu. Tymczasem pandemia wpłynęła na rozwój technik VR, które wprowadziły graczy w inny wymiar zabawy. Przy wykorzystaniu odpowiednich aplikacji (m.in pole widzenia 360°) można tworzyć nowe światy bez ograniczeń!

  • RUMIA - Pokój ucieczek w Lemur Parku

Escape Room w Rumi znajduje się na terenie rodzinnego parky rozrywki, w którym największą popularnością cieszą się mini zoo (m.in z wężami i lemurami) oraz osada rycerska. Wybierając się zatem w to miejsce warto zarezerwować trochę więcej czasu. Dalsze informacje i zdjęcia - są tutaj

Pokoje ucieczek - escape rooms - sprawdź się w zabawie w pomorskim!

Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner