Segway - wypożyczalnia w Trójmieście

Segway - wypożyczalnia w Trójmieście

Zapraszamy do wypożyczenia segway'a w Trójmieście!

Segway Gdańsk Trójmiasto pomorskieSegway - to dwukołowy pojazd elektryczny, w którym kierowca stoi na ławeczce między kołami. Równowagę zapewnia komputer pokładowy, który kontroluje również poruszanie się tego nowoczesnego wehikułu. Kierowca przechyla swoje ciało w kierunku jazdy i... segway już "wie", w którą stronę ma się toczyć. A potrafi wyciągnąć do 20 km/h - w zależności od modelu.

Wynaleziony w USA miał być rewolucją w komunikacji. Jednak ze względu na cenę jego dostępność wciąż jest ograniczona. Niemniej jazda jest bardzo przyjemna, a obsługa prosta i łatwa. Zasięg pojazdu, w zależności od warunków może wynieść do 35 km. Nośność ok. 140 kg.

To pojazd, który spełni każdą Twoją myśl. Mały, przyjazny, intuicyjnie zespolony z Tobą. Na Segway’u możesz jeździć wszędzie tam, gdzie nie ma wstępu samochód lub rower – w sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, na lotniskach, dworcach, w windach lub metrze. Bez spalin, cicho, wygodnie i przyjemnie.

Podróżuj chodnikami i ścieżkami, ramię w ramię z pieszymi, z którymi możesz spokojnie rozmawiać. Nie przeszkadzacie sobie wzajemnie - jadący Segway’em nie zajmuje więcej miejsca niż spacerujący człowiek.

Czy trudno jest nauczyć się jazdy?
Nie. To kwestia minut, a dla niektórych nawet mniej.

Wycieczki Segway Gdańsk

Firma Segway Point zaprasza serdecznie:
 segway jest do Twojej dyspozycji już od 80 złotych
 w Gdańsku, w Trójmieście, nad morzem...

Cennik i zasady wypożyczenia - telefonicznie
Rezerwacje - tel. +48 500 001 032

Wypożyczalnia Segway Gdańsk Trójmiasto Pakt MediaZobacz najważniejsze zabytki i największe atrakcje Trójmiasta z zupełnie innej, nowej  perspektywy. Samemu lub jeśli wolisz z przewodnikiem pasjonatem. Nasi przewodnicy (także obcojęzyczni) to miłośnicy Gdańska, którzy pokażą najbardziej tajemnicze miejsca i opowiedzą mało znane historie.

Dostawa sprzętu we wskazane miejsce na terenie Trójmiasta – bezpłatne dla wypożyczeń powyżej 2 godzin.

Segway Point Gdańsk
Gdańsk, ul. Długa 70/71
www.segwaypoint.pl

Segway w Gdańsku, Gdyni i Sopocie
wolność i przygoda w Trójmieście!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner