Skoki na bungee

Skoki na bungee

pomorskie

Bungee - to długa elastyczna lina, wykonana zwykle z około tysiąca gumowych włókien. Jej grubość jest dobierana do wagi skaczącej osoby. Lina jest przymocowana do specjalnej uprzęży zakładanej na biodra lub korpus skaczącego. Można skakać z mostu, z wysięgnika dźwigu - tylko zawsze ... z głową i pod opieką doświadczonego opiekuna. Ta rozrywka zapewnia mnóstwo adrenaliny. Jest strach, euforia, radość, przerażenie , wolność - wiele rzeczy razem i naraz. Tutaj można sprawdzić swoją odwagę czyli umiejętność świadomego (bez wspomagania czy znieczulania) działania pomimo odczuwanego lęku.

Skoki na bungee Trójmiasto

Skok na bungee wiąże się z pokonaniem naturalnego strachu, który jest zdrową i normalną reakcją. Ten cenny sygnał, który pomógł przetrwać ludzkiemu gatunkowi objawia się szczególnie mocno tuż przed samym skokiem. Dlatego wszyscy chętni są odpowiednio przygotowywani także mentalnie do tej atrakcji.

Bungee bywa dostępne przede wszystkim w Gdańsku, najczęściej w czasie sezonu turystycznego.

Młodsi zawodnicy mogą oswoić się z tematem na urządzeniach pokazanych na zdjęciu. Starsi mogą spróbować swoich sił podczas tzw. skoku wahadłowego, który w wielu elementach przypomina skok na bungee.

Skok na bungee - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Trójmiasto

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner