Symulatory golfa - wiosną, latem, jesienią , zimą - gramy i trenujemy!

Symulatory golfa - wiosną, latem, jesienią , zimą - gramy i trenujemy!

Golf w deszczu lub zimą? Jak najbardziej, oczywiście pod dachem - dzięki symulatorom golfa.

Symulator golfa Kaszuby pomorskie - BytówDziałanie tych urządzeń opiera się na pracy laserowych czujników wspieranych przez specjalne radary. Pozwalają one zmierzyć różne parametry uderzanej na macie piłeczki: kąt uderzenia, rotację, prędkość i inne. Można też ustawić wysokość trawy, dobrać warunki atmosferyczne, opcje oglądania lotu piłki. Coraz bardziej  wyrafinowane symulatory wręcz do złudzenia przedstawiają najlepsze pola golfowe świata, wyświelane np. na trzech ekranach tworzących panoramę.

Oczywiście gra na symulatorze różni się od prawdziwej. Oprócz wyników, zwykle dużo niższych niż na prawdziwym polu, istotną kwestią są pofałdowania i nachylenia terenu. W symulatorach nie ma to znaczenia, w realu - jak najbardziej.
Fachowcy wskazują tutaj szczególnie na "puttowanie". Gracze najczęściej wybierają w urządzeniu opcję, w której ilość uderzeń (puttów) uzależniona jest od odległości dzielącej piłeczkę od dołka.

Na prawdziwym polu w...Dużym plusem symulatorów są ich możliwości dodatkowej rozrywki - szczególnie podczas dłuższego braku odpowiedniej pogody. Mogą one pełnić funkcję kina domowego, a po modyfikacji służyć do wszelkiego rodzaju gier komputerowych pobudzających wyobraźnię np. wyścigów samochodowych, czy walk powietrznych z udziałem myśliwców.

Symulatory jazdy wyścigowej oraz lotu samolotem pasażerskim - są tutaj

POMORSKIE SYMULATORY GOLFA

  • GDAŃSK

SIMulatorSymulator Golfa Gdańsk Trójmiasto
Gdańskie Centrum Handlowe MANHATTAN
Aleja Grunwaldzka 82, piętro 1
tel.: + 48 789 178 796
www.simulatorgolf.pl

Pomysł na imprezę urodzinową, firmową lub integracyjną? Umówiłeś się ze znajomymi, ale pogoda pokrzyżowała Wam plany? SIMulator golf zaprasza na trening i dobrą zabawę siedziby w Galerii Handlowej Manhattan.

Od lat zajmujemy się golfem i przekazujemy naszą pasję tym sportem dalej!
Przekonaj się - wystarczy spróbować, ale uwaga - to może spodobać się na zawsze!


GDYNIA

Golf Park Gdynia
ul. Spółdzielcza 1, tel.: 58 721 24 24

2 symulatory amerykańskiej firmy Full Swing.

 

PĘTKOWICE k. Wejherowa

Sierra Golf Club
Pętkowice, tel. (58) 778 49 00

2 symulatory amerykańskiej firmy Full Swing.  

  • REKOWO GÓRNE k. Wejherowa

Hotel SPA PAŁAC WIENIAWA ****
Rekowo Górne, ul. Lipowa 24, tel. 58 673 92 80
www.hotelwieniawa.com

Symulator amerykańskiej firmy Full Swing. System i rozwiązania zastosowane w tym symulatorze stwarzają najlepsze warunki do gry, szkolenia, organizacji zawodów i imprez, a przede wszystkim do świetnej zabawy golfowej. W sumie czyni to z niego bardzo dobre narzędzie do propagowania i uczenia gry w golfa.

Full Swing - według opinii najlepszych fachowców golfa, członków PGA - to jSymulator golfa w Hotelu Pałac Wieniawa - Rekowo Górne k. Wejherowaeden z najlepszych symulatorów na świecie. Swą popularność zawdzięcza bardzo wysokiej precyzji odtwarzania parametrów ruchu piłki, a tym samym zapewnia prawie doskonały realizm gry. Większość konferencji szkoleniowych organizowane przez światową federację golfa odbywa się przy udziale symulatora firmy Full Swing.

Symulatory golfa odczytują i przetwarzają ruch piłki przechodzącej przez „płaszczyzny” czujników znajdujące się przy samym ekranie. Dzięki temu systemowi wiemy wszystko o lecącej piłce o jej kierunku, dystansie, prędkości, a nawet rotacji. Są to najważniejsze informacje dla uderzającego golfisty świadczące o jego technice i skuteczności uderzeń.

Piłka jest uderzana z tradycyjnej maty pozbawionej jakichkolwiek czujników, a rodzaj sztucznej trawy symuluje uderzenia i z bunkra, i z wyższej trawy (rough). To jeszcze jedna zaleta zwiększająca realizm uderzeń.
Proponujemy Państwu grę na 12 mistrzowskich polach golfowych na całym świecie - tutaj

Inne atrakcje Hotelu SPA Wieniawa to:

 - klimatyzowany kort do squasha
 - kryty, ogrzewany kort tenisowy
 - pole do mini golfa
 - basen, jacuzzi, sauny, hydromasaże

Zapraszamy do Rekowa Górnego - do Hotelu Wieniawa!

  • SOPOT

Hotel Haffner Sopot zaprasza na golfa!Hotel Haffner **** Sopot
Sopot, ul. J.J. Haffnera 59, tel: 58 550 99 99

Oferowany w Hotelu symulator golfa typu "Sports Coach System" przeznaczony jest do gry w golfa na najlepszych polach świata, a także do szybkiej nauki gry.

  • TOKARY k. Gdańska

„Tokary Golf Club”
Tokary 16, tel: 58 694 01 82

Ośrodek dysponuje symulatorami "Sports Coach System". Zainstalowany program GPS Golf Simulator zawiera 37 znanych pól golfowych oraz wirtual range, longest drive, nearest to pin, wirtual putt i wirtual chip.

  • USTKA

Hotel Grand Lubicz *****
Ustka, ul. Wczasowa 4, tel.: +48 59 815 44 70
www.hotelgrandlubicz.pl

Hotel Grand Lubicz - to największy i najlepiej wyposażony na Pomorzu luksusowy kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Szereg usług i atrakcji na najwyższym poziomie, min. aquapark, centrum Medyczno-Rehabilitacyjne oraz Centrum Rozrywki zapewnia komfort, zdrowie i przyjemność z pobytu w Ustce. Cały obiekt położony zaledwie 200 metrów od plaży, przy sosnowym lesie, posiada również najwyższej jakości symulator golfa. Wśród innych atrakcji znajdują się:

Symulator golfa nad morzem - Ustka■ night club (dyskoteka, salon gier)
■ kręgielnia ( 4-tory)
■ klub bilardowy, czynny...
■ korty (do tenisa, squasha, sala cube ball), czynne...
■ pokój zabaw i gier (także małpi gaj), więcej...
■ sale fitness, więcej...
■ wypożyczalnia rowerów (piękne trasy wokół Ustki), cennik...
■ boiska zewn. (do kosza, siatkówki, tenisa, badmintona)
■ symulator do gry w golfa
■ plac zabaw dla dzieci
■ grill, miejsce na ognisko

Zapraszamy serdecznie (nie tylko na golfa) do Hotelu Grand Lubicz ***** w Ustce!

Symulator golfa - dobry pomysł na niepogodę!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner