Villa Dobry Adres - sala bankietowa i weselna nad jeziorem Rzuno

Villa Dobry Adres - sala bankietowa i weselna nad jeziorem Rzuno

Dziemiany, ul. Potulicka 19, pomorskie
Kontakt
+48 608 603 593

Dziemiany są niedużą miejscowością położoną nad jeziorem, które otoczają piękne lasy. Właściciele  obiektu postanowili wykorzystać tę świetną lokalizację. Villa Dobry Adres została tak zaprojektowana, zbudowana i wyposażona aby zapewnić maksimum wygody i dobrego samopoczucia swoim Gościom niezależnie od pogody. Aby chętnie tutaj wracali i aby mieli jak najlepsze wspomnienia - bardzo dużą dbałość przykłada się w Dobrym Adresie także do dobrej obsługi i przyjemnej atmosfery.

       Sala bankietowa Dobry Adres Dziemiany

Na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych wykorzystujemy naszą wielofunkcyjną, przestronną salę bankietową (restauracyjną, weselną).  W zależności od rodzaju ustawienia może tutaj wygodnie zmieścić się do ok. 120 osób - uwzględniając miejsce do tańca. Sala Dobrego Adresu była już miejscem wielu wydarzeń organizowanych przez firmy oraz osoby prywatne.

Bazując na doświadczeniu i twórczym podejściu do oczekiwań Organizatorów zapraszamy na:
■ urodziny, imieniny i zjazdy
■ chrzty, pierwsze komunie, itp.
■ spotkania biznesowe, szkolenia itd.

Dobry Adres - komfortowe noclegi nad jeziorem

Villa Dobry Adres jest w stanie przyjąć ok. 34 osób na komfortowy nocleg, uzwględniając specjalny apartament dla nowożeńców. Łącznie do dyspozycji Gości jest 14 pokoi oraz 2 apartamenty. Pokoje o powierzchni 24 m2 (dla 1 lub 2 osób) są wyposażone komfortowe podwójne lub pojedyńcze (z możliwością łączenia) łóżka, szafę, barek, komodę i stolik. Łazienki posiadają umywalki, wc oraz kabiny prysznicowe.

Apartamenty o powierzchni 58 m2 z tarasem i widokiem na jezioro składają się z sypialni (podwójne łóżko małżeńskie i komoda) oraz pokoju dziennego (wygodna 2 lub 3 osobowa, rozkładana sofa, duża szafa, łazienka z wanną, umywalką i WC)
Każdy pokój Villi Dobry Adres posiada odbiornik TV, internet Wi-Fi oraz czajnik.

Dobry Adres - świetna kuchnia w Dziemianach

Pyszne jedzenie to podstawa dobrych wspomnień z każdej imprezy. Nasza kuchnia oferuje dania zimne i gorące kuchni polskiej oraz regionalnej - kaszubskiej. Zwracamy szczególną uwagę na dobór i wykorzystanie świeżych produktów w naszych potrawach. Pamiętamy także o wrażeniach wizualnych.

Zapraszamy Państwa byście się o tym wszystkim przekonali sami!

Villa Dobry Adres
Świetne wesele, świetna impreza na Kaszubach!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner