Warsztaty rękodzielnicze - pokazy, zajęcia, rekonstrukcje

Warsztaty rękodzielnicze - pokazy, zajęcia, rekonstrukcje

Warsztaty rękodzielnicze - to świetna okazja do rozwijania wyobraźni, kreatywności i nowych umiejętności. Warsztaty rękodzielnicze Żuławy pomorskieTakie zajęcia pobudzają wrażliwość, poczucie estetyki, uczą cierpliwości i szacunku do pracy. Mogą też być unikalną formą ekspresji i osobistej wypowiedzi w niestandardowej formie. Dają również moźliwość poznania interesujących ludzi -  być może na dłużej ...

Warsztaty rękodzielnicze w pomorskim

CZYSTA - Gliniana Zagroda - warsztaty ceramiczne nad morzem

Zapraszamy serdecznie do malutkiej Czystej, w okolicy SmołdzinWarsztaty ceramiczne nad morzem - Gliniana Zagrodaa (między Ustką a Łebą) - na kreatywne warsztaty ceramiczne. W przyjaznej atmosferze, z pomocą pasjonatów ceramiki, stworzycie małe, własne dzieła sztuki, które będą wspaniałym wspomnieniem z wakacji lub doskonałym prezentem dla bliskich. Zapraszamy mniejszych i większych Gości na twórcze zajęcia, wspierające m.in rozwój motoryki małej. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia, a ta będzie tworzyć w radosnej atmosferze!

Więcej szczegółów o ceramicznych dziełach z duszą - jest tutaj

SŁAWUTOWO - koło Pucka - Osada Słowiańska

Zapraszamy do maleńkiego Sławutowa niedaleko Trójmiasta, gdzie znajduje się rekonstrukcja grodu słowiańskiego. Zbudowany na wzór IX-X wiecznychWarsztaty rękodzieła Kaszuby pomorskie osad jest miejscem kultywowania i odtwarzania ówczesnych tradycji, kultury oraz rzemiosła sprzed tysiąca lat.
W Sławutowie aktywowane są warsztaty rękodzielnicze z dziedzin jak:

• garncarstwo
• tkactwo
• filcowanie
• zdobnictwo w skórze
• ceramika

W ramach żywych lekcji historii można także nauczyć się wypiekania np. podpłomyków.
Dostępne wyposażenie oraz pracujący w Osadzie rekonstruktorzy umożliwiają przeprowadzenie ciekawych zajęć: spotkań z historią, biesiad, pikników, oryginalnych szkoleń itp. Dla grup 40-50 osobowych istnieje możliwość transportu.
Więcej informacji - jest tutaj

Zapraszamy na warsztaty rękodzieła w pomorskim!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner