Zwiedzanie Gdańska meleksem z przewodnikiem

Zwiedzanie Gdańska meleksem z przewodnikiem

Zapraszamy do zwiedzania Gdańska meleksem - na pokładzie małych,  elektrycznych pojazdów - melexów.  W upalne dni chronią przed słońcem i dają chwilę przewietrzenia, w zimne ochronią przed wiatrem czy deszczem przejrzystą zasłoną. Zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem meleksemJako ciche i bezemisyjne pojazdy świetnie sprawdzają się w przewozie od jednego do drugiego ciekawego miejsca. Kilka meleksów może zabrać całą wycieczkę. Melexy są wyposażone w systemy audio z wersjami językowymi pozwalają w atrakcyjnych okolicznościach zapoznać się z największymi atrakcjami miasta. Postoje przy zabytkach pozwalają na swobodne, pamiątkowe fotografie.
W ofercie są meleksy dla 4, 5, 6 i 7 osób + kierowca przewodnik.

Zwiedzanie Gdańska meleksem z przewodnikiem

CITY TOUR GDANSK
Gdańsk, Granitowa 6
tel. rezerwacja +48 501 67 30 67 (prosimy powołać się na Odkryj Pomorze)
Zapraszamy na wycieczki meleksami po Gdańsku. Specjalne wyposażenie pozwala na komfortową wycieczkę także w czasie niepogody. Obsługujemy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do późnych godzin


RETRO TOUR GDAŃSK
tel. 880 562 446 (prosimy wspomnieć o Odkryj Pomorze)
Przejazdy, wycieczki z przewodnikiem, po Gdańsku i Sopocie. Stałe trasy turystyczne oraz dedykowane specjalnie na zamówienie np. z okazji wydarzeń.
Pojazd elektryczny typu meleks - stylizowany na zabytkowy kabrolet.

Laughing Zwiedzanie Gdańska meleksem z przewodnikiem Laughing

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner