Ustka

Ustka

pomorskie

Ustka - to kąpielisko, port i nadmorskie uzdrowisko wprost urzeka przyjazną energią i wyjątkowym Pociąg SŁONECZNY Warszawa - Ustkaklimatem. Inwestycje ostatnich kilkunastu lat sprawiły, że to niewielkie miasteczko stało sięHotel Grand Lubicz w Ustce modnym kurortem nad Morzem Bałtyckim. Wypoczynkową atmosferę Ustki zawdzięcza nie tylko korzystnym warunkom naturalnym, ale również dbałości gospodarzy o spokój, bezpieczeństwo oraz komfort tak mieszkańców jak i odpoczywających turystów.  Popularność uzdrowiska zdecydowała o wprowadzeniu na stałe, wakacyjnego pociągu Słoneczny, relacji Warszawa - Trójmiasto - Ustka. Jego piętrowe wagony mają klimatyzację, stojaki na rowery, przewijaki dla niemowląt oraz inne udogodnienia dla pasazerów.

Ustka - uzdrowisko nad Bałtykiem z atrakcjami

Taka jest właśnie filozofia Ustki - komfort i wygoda - tak dla dzieci jak i rodziców. Stąd dbałość o czystość plaży, która co roku otrzymuje prestiżowy certyfikat Błękitnej Flagi. Przyjemnie i ciekawie można spędzić czas także w innych bezpłatnych, publicznych przestrzeniach Ustki, np. na wielu placach zabaw oraz podczas barwnych imprez, pokazów, koncertów czy propozycji wycieczek dla turystów indywidualnych. 
Spośród różnych atrakcji warto wspomnieć m.in. o:

- Domu Kultury organizującym warsztaty plastyczne, muzyczne, itp.Promenada w Ustce
- Parku Rozrywki MegaLandia
- Muzeum Statków
- świetnej multimedialnej wystawie w Twierdzy Ustka (paintball, ASG i inne)
- aquaparku w Hotelu Grand Lubicz ***** (pokoje zabaw, animacje)
- latarni morskiej i parku linowym NA WYDMIE

Kultowym miejscem spacerów jest najdłuższa w Polsce, nadmorska promenada biegnąca wzdłuż plaży przez blisko 2 kilometry. Do jej popularności przyczynił się już w XIX wieku książę Otto von Bismarc, który bardzo lubił tu spędzać swoje urlopy.

Ustka zaprasza na wczasy i wakacje nad morzem!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner