Domek Skoszewo - Wczasy nad Jeziorem, mieszkanie wakacyjne - Maria Mikołajczyk

Domek Skoszewo - Wczasy nad Jeziorem, mieszkanie wakacyjne - Maria Mikołajczyk

Sominy, Skoszewo, ul. Słoneczna 17, pomorskie
Miejscowość Skoszewo
Kontakt
+48 664 785 244 domek Skoszewo

Mili goście - z radością zapraszamy do naszych pokoi i domków - na wczasy nad jeziorem Somińskim na Kaszubach w małej miejscowości Skoszewo. Przestronna posesja z prywatną plażą trawiastą zapewnia pełen komfort spokojnego wypoczynku na wodą.

Domek Skoszewo - wczasy nad jeziorem na Kaszubach

Domek nad jeziorem Somińskim na KaszubachW naszej ofercie mamy dwa niezależne, wygodne mieszkania wakacyjne, każde dla 4 osób w murowanym domku letniskowym nad samym brzegiem jeziora oraz jedno mieszkanie sezonowe, także z widokiem na jezioro, dla 6 osób - obok domu gospodarzy. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Mieszkanie w domku letniskowym składa się z pokoju dziennego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką na parterze oraz sypialnią na piętrze. Nasz domek nad jeziorem Sominskim bardzo lubią goście, którym szczególnie zależy na bliskości wody.

Mieszkanie wakacyjne składa się z dużego pokoju dziennego, kompletnie wyposażonej kuchni i łazienki na parterze oraz dwóch sypialni na piętrze. Estetyczny wygląd wszystkich mieszkań sprzyja miłemu wypoczynkowi nad jeziorem.Zapraszamy do   Skoszewa - na Kaszuby!

Na brzegu jeziora znajduje się ładna wiata rekreacyjna.

Cennik: domek letniskowy 4-osobowy - 120 zł za dobę (+prąd); domek (mieszkanie 6-osobowe) - 160 zł za dobę (+prąd).

Nasze gospodarstwo usytuowane jest nad samym brzegiem jeziora Somińskiego (5 wysp !), doskonałego  miejscem do wypoczynku i sportów wodnych. Bezpośrednie dojście do wody i dwa pomosty sprzyjają uprawianiu sportów wędkarskich. Nasi goście mają do dyspozycji sprzęt wodny (za niedużą opłatą)  łódkę, dwa kajaki, dwa rowery wodne (dla 2 i 4 osób), oraz stół do ping-ponga i boisko do siatkówki. Jest także trampolina dla dzieci. Wokół znajdują się bajeczne tereny, wspaniałe grzybowe lasy i oznakowane trasy rowerowe. W odległości 800 m od gospodarstwa leży drugie jezioro słynące na Kaszubach z krystalicznie czystej wody - Jezioro Skoszewko.

Domek Skoszewo, z pomostem, plażą i łódką -
Maria Mikołajczyk
serdecznie zaprasza na Kaszuby
na wczasy nad jeziorem w mieszkaniu wakacyjnym!

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner