Folks Village - tani, ekonomiczny hostel w Gdańsku

Folks Village - tani, ekonomiczny hostel w Gdańsku

Gdańsk, ul. Płowce 62, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
+48 792 441 660

Międzynarodowa marka turystyczna Folks Village zaprasza na noclegi w Gdańsku! Własna baza noclegowa w województwie pomorskim oraz świętokrzyskim jest częścią kompleksowej oferty naszego biura „Folks Travel”. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek krajoznawczych, pielgrzymek do miejsc świętych oraz imprez wypoczynkowych na terenie Polski.

Folks Village - tani Hostel Płowce House Gdansk

Obiekt hotelowy o standardzie 2 gwiazdek składa się z dwóch odrębnych, kameralnie Folks Village Hostel Płowce Gdańskpołączonych pensjonatów z atrakcyjnym zapleczem rekreacyjno-gastronomicznym. Wygodne położenie w centralnej części Gdańska (niedaleko dworca PKS i PKP, 800 metrów od Starówki) czyni z niego bardzo dobrą bazę wypadową. Dodatkowym atutem naszej spokojnej okolicy jest sąsiedztwo parku rekreacyjnego z placami zabaw dla dzieci wokół stawu miejskiego i ścieżkami rowerowymi dla dorosłych.

Oferujemy Państwu do wyboru opcje:

- apartamenty rodzinne typu studio, pokoje jedno, dwu i trzy osobowe, a także dla grup zorganizowanych pokoje wieloosobowe z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki.

- tanie noclegi ekonomiczne - kwatery do wynajęcia w dormitorium lub tubach sypialnianych w obniżonych cenach.

Dodatkowe udogodnienia

W ramach pobytu w Folks Village zapewniamy bezpłatnie naszym Klientom monitorowane miejsce postojowe, transfer w ograniczonej strefie, internet, zimne napoje, grill i sprzęt sportowy wg. wykazu. To może być parawan plażowy, składany leżak, piłka ręczna lub skakanka dla dzieci, itp. Nasi Goście otrzymają te rzeczy bezpłatnie lub za symboliczną opłatą w zależności od wykupionego pakietu.

Opieka - na czas wynajmu wybranych pomieszczeń w Folks Village otrzymuja Państwo usługę indywidualnego opiekuna.  Oprócz informacji na temat lokalnych atrakcji (usługi przewodnika turystycznego) udziela on wraz z całodobową infolinią pomocy także w nagłych sprawach. Więcej - jest tutaj

Wypożyczalnia rowerów Folks Village - to nasz kolejny atut wykorzystujący ogromną ilość ścieżek rowerowych w Gdańsku i w Trójmieście. W ofercie wypożyczalni są zarówno rowery miejskie jak i górskie, składane czy dziecięce. Posiadamy również komfortowe rowery elektryczne oraz nieżbędny osprzęt - blokady, foteliki dziecięce i mapki z atrakcjami. Więcej - jest tutaj


W Folks Village bardzo dbamy o pełen profesjonalizm i przyjazną, rodziną atmosferę. Tak aby nasi Goście byli pewni rzetelnej pomocy i uczciwego doradztwa w każdej chwili.

Folks Village - Hostel Plowce House
 - tani, ekonomiczny hostel w Gdańsku

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner