Gościniec "Oycowa Zagroda" - restauracja, mini ZOO, sala weselna, noclegi

Gościniec "Oycowa Zagroda" - restauracja, mini ZOO, sala weselna, noclegi

Gowino, ul. Wejherowska 113, pomorskie
Miejscowość Gowino
Kontakt
+48 58 572 04 50 restauracja, noclegi
+48 665 110 665 organizacja wesel, imprez
+48 606 122 647

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do Gościńca „Oycowa Zagroda” położonego na malowniczych terenach doliny rzeki Gościcinki. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, wręcz wyjątkowe, oferujące spokój i odpoczynek w stylu slow life.
Na słonecznym zboczu skarpy znajdują się:

restauracja, a nad nią sala weselna i bankietowa „Słoneczna”
● mini zoo ze zwierzętami m.in: kozy, kury, osiołek, owce
● nasza zagroda kaszubska, chata z pokojami gościnnymi „Czereśniówka”,
● sala biesiadna „Bezówka”,
● specjalnie przygotowana dla dzieci kraina przygód „Grodzisko”.

Oycowa Zagroda - restauracja Gowino

Cały obiekt zaprojektowany jest w stylu starej, polskiej osady stwarzając niepowtarzalną, sielską atmosferę, która odrywa od szarej rzeczywistości i pozOycowa Zagroda  - sala z kominkiemostawia niezapomniane wspomnienia. Malowniczy teren zachęca do pieszych wędrówek wzdłuż dziewiczej doliny rzeki. Nieopodal znajduje się stadnina koni, a amatorzy golfa z pewnością odwiedzą oddalone o 3 km pole golfowe Sierra Golf Club.

W chacie pod strzechą „Czereśniówce” do Państwa dyspozycji oddajemy 36 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzy osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, z mediami i dostępem do Internetu. Mamy również dla Państwa pokoje rodzinne: 4 i 5-osobowe.

Cennik - jest tutaj

Gowino Oycowa  Zagroda

W karczmie króluje kuchnia staropolska. Żury, grzybowe, rosoły - przyrządzane są według dawnych receptur. Własnego wyrobu pierogi, swojski chleb, na poczęstunek po wiejsku śledzik i domowego wypieku ciasto. Nawet smakosz znajdzie tu coś dla swojego podniebienia. Duży wybór mięs z drobiu, wieprzowiny, wołowiny, przepyszne pstrągi z sąsiedzkich stawów i inne smakołyki - to wszystko czeka na Ciebie Drogi Gościu za skromnymi progami Karczmy w „Oycowej Zagrodzie”.

GOŚCINIEC ”OYCOWA ZAGRODA” - to doskonałe miejsce dla rodzin szukających przytulnego kąta z dala od zgiełku dużych miast, w którym można doskonale wypocząć, zregenerować siły nad rzeczką, wśród szumu lasu, śpiewu ptaków jak też 
odwiedzić nasze polskie morze oddalone od nas ok. 30 km ( Karwia, Dębki, Gdynia...).

Jesteśmy pewni, że ciepło i czar tego miejsca
 pozostaną z Państwem na długo.
Gościniec Oycowa Zagroda w Gowinie

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner