Pensjonat Gościniec U Gosi - komfortowe noclegi na Kaszubach - blisko wyciągu. Sala na imprezy

Pensjonat Gościniec U Gosi - komfortowe noclegi na Kaszubach - blisko wyciągu. Sala na imprezy

Wieżyca, Wieżyca 31, pomorskie
Kontakt
+48 58 684 38 61
+48 693 664 666

Wieżyca to inspirujące miejsce na wczasy i wakacje na Kaszubach, romantyczne weekendy we dwoje oraz zimowe slalomy na pobliskim stoku z wyciągiem narciarskim 🏂. Pensjonat U Gosi robi wrażenie nie tylko widokiem na wzgórza, lasy i jezioro Ostrzyckie, ale także oryginalnymi wnętrzami. Noclegi, posiłki i wypoczynek są tutaj prawdziwą przyjemnością.

U Gosi noclegi Wieżyca

Starannie zaprojektowane pokoje U Gosi oraz inne pomieszczenia goPensjonat U Gosi Wieżycaścińca zostały urządzone z myślą o najdrobniejszcyh szczegółach. Delikatne dekoracje, funkcjonalne meble oraz starannie dobrana kolorystyka harmonijnie ożywiają i relaksują. Poszukujący wygody, komfortu i smaku będą z przyjemnością powracać na Kaszuby - na wypoczynek i noclegi do Gościńca U Gosi.

Noclegi Wiezyca Kaszuby - U GosiPensjonat U Gosi oferuje noclegi dla 40 osób, w pokojach, w większości posiadających łazienki oraz balkony. Położenie Gościńca gwarantuje piękne, kaszubski widoki wprawiające w przyjemny, wakacyjny nastrój - niezależnie od pory roku. Zimą - sunące kuligi i narciarze na stoku, latem - fani mountainboardingu, wycieczek rowerowych, kajaków i łódek. A przez cały roku spacerowicze z kijkami Nordic Walking.
Gościniec posiada specjalną przechowalnię sprzętu narciarskiego, sanek i zabawek. Rowery także znajdą bezpieczną przystań.

W pensjonacie U Gosi znajdują się także:

Wczasy na Kaszubach Pensjonat U Gosi- uniwersalna sala jadalna, idealna na przyjęcie okolicznościowe
- dobrze wyposażona siłownia
- sauna
- kącik z piłkarzykami, salka z ping pongiem
- wyposażona kuchnia na potrzeby Gości pensjonatu
- przestronny zakątek do wypoczynku i wspólnego oglądania np. transmisji sportowych

W Gościńcu serwowane są obiady, na życzenie także śniadania, a na potrzeby grup - pełne, całodziennne wyżywienie. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptowany jest pobyt małych zwierząt domowych. Wyposażenie pensjonatu pozwala też wygodnie zorganizować kameralne wesele lub przyjęcie okolicznościowe z noclegami.

Gościniec U Gosi Wieżyca noclegi blisko wyciągu i stoku narciarskiegojest doskonałą bazą wypadową do odkrywania i poznawania najpiękniejszych zakątkow Kaszub. W promieniu kilku kilometrów od Wieżycy znajdują się zabytki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, stadniny koni i wiele, wiele innych atrakcji. Na terenie pobliskiego ośrodka narciarskiego działa latem wyciąg dla korzystających ze mountainboardingu. Popularne są również zjazdy ze stoku na rowerach trójkołowych.

Klimat Wieżycy sprzyja uprawianiu sportów zimowych. Położenie terenu powyżej 150 npm sprawia, ze zimą temperatura jest tutaj nawet o kilka stopni niższa niż np. w Trójmieście. Stąd śnieg w Wiezycy pojawia się najczęściej jako pierwszy - i jako ostatni znika - na Kaszubach. Noclegi U Gosi blisko stoku i wyciągu Wiezyca Koszałkowo są idealnym rozwiązaniem - z okien Pensjonatu świetnie widać narciarzy.
Także fani kuligów.nie będą zawiedzeni - w pobliżu działa kilku organizatorów przejażdżek saniami.Noclegi Wieżyca U GOSI
Zapraszamy do Wieżycy  na długie weekendy, ferie, wczasy i wakacje, urlopy, zjazdy rodzinne i przy wszelkich innych okazjach - służących wypoczynkowi.

Atrakcje turystyczne w okolicach Wieżycy - są tutaj
Wieżyca w Wikipedii - jest tutaj
Aktualności U Gosi na profilu Facebook

Ceny noclegów 🏨 U Gosi - są tutaj - tel. 693 664 666

Numer konta: 94 8309 0000 0076 3660 2000 0010

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek na Kaszubach
- blisko stoku i wyciągu w  Wieżycy, blisko Szymbarka -
noclegi w Wieżycy U Gosi!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner