Kaszubska Zagroda Kamionka - dwupoziomowe apartamenty z kominkiem, przy lesie

Kaszubska Zagroda Kamionka - dwupoziomowe apartamenty z kominkiem, przy lesie

Skwierawy, Skwierawy 26, pomorskie
Miejscowość Skwierawy
Kontakt
+48 600 403 059
+48 604 154 664

Zapraszamy na całoroczny wypoczynek - weekendy, wczasy, ferie i wakacje na Kaszubach! Nasz wiejski pensjonat, położony w sercu uroczych lasów i jezior gminy Studzienice - wchodzi w skład odnowionego siedliska. Historia tego miejsca sięga 1930 roku. Kaszubska Zagroda znajduje się blisko lasu, na skraju mejscowości Skwierawy, oddalonej od Kościerzyny o 24 km, 17 km od Bytowa oraz 15 km od Lipusza.

Kaszubska Zagroda - apartamenty Skwierawy

Usytuowanie miejsca sprawia, że jest onoKaszubska Zagroda Kamionka Apartamenty doskonałą bazą tak dla grzybiarzy, kajakarzy (ujście Wdy w odległości 3 km), rowerzystów, narciarzy biegowych  jak i tych pragnących spędzać wolny czas w sielankowym klimacie kaszubskiej wsi. Także wędkarze, po  wykupieniu karty wędkarskiej, mogą spróbować swoich sił w odległym o 1000 metrów jeziorze Fiszewo. Znajdą tam m.in węgorza, amura, okonia, leszcza, karpia lub szczupaka. Ze Skwieraw prowadzi również szlak turystyczny (zielony) do odległych o 10 km Somin (zabytki, duże jezioro). Lubiący przyrodę i jej spokój - będą u nas zachwyceni!
 
Apartamenty na Kaszubach - KamionkaW ofercie noclegów posiadamy 4 dwupoziomowe apartamenty (4 - osobowe) o podwyższonym standardzie. Każdy z nich wyposażony jest w aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, TV kablową, DVD oraz kominek. Dostępny jest także internet bezprzewodowy. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Przeciętna cena za pobyt 4 osób w apartamencie - to 150 zł za dobę.

Podczas rozmowy prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!

Gospodarstwo znajduję się na przestronnej posesji, na której Goście łatwo znajdą dla siebie zakątek do zabawy, leżakowania, na grill czy ognisko. W razie niepogody czy chłodniejszego wieczoru można też urządzić zabawę czy wspólny posiłek w zadaszonej całorocznej wiacie biesiadnej - z miejscem na ognisko.

Chętni mogą zaznajomić się z naszym inwentarzem, szczególnie ulubionym przez dzieci. Hodujemy m.in konie Polskie, kozy, króliki, psy i koty.

Kaszubska Zagroda Kamionka Skwierawy
całoroczne apartamenty z kominkiem na Kaszubach

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner