Lisewski Dwór - noclegi w pałacu na Kaszubach

Lisewski Dwór - noclegi w pałacu na Kaszubach

Lisewo, Lisewo 1, pomorskie
Miejscowość Lisewo
Kontakt
+48 58 672 16 05

Lisewski Dwór to miejsce, gdzie z kunsztem przygotowany hotel zaprasza do wygodnych, starannie przemyślanych i pięknie stylizowanych pokoi, a restauracja zachwyca wyjątkową architekturą oraz wykwintną kuchnią.

Wspaniale zachowany zespół dworsko – parkowy oraz bliskie sąsiedztwo wielu atrakcji, wśród których jest  Morze Bałtyckie i Jezioro Żarnowieckie, gwarantują aktywny i urozmaicony wypoczynek w sercu malowniczej krainy, jaką niewątpliwie są Kaszuby.

Lisewski Dwór - hotel i restauracja

Lisewski Dwór - luksusowe noclegi na KaszubachNasi Goście mogą skorzystać z 26 wygodnie urządzonych pokoi z łazienkami oraz przestronnego apartamentu (w stylu ludwikowskim). wszystkie pokoje posiadają telewizory LCD oraz bezpłatny dostęp do internetu. Ich wyjątkowo dopracowane wnętrza zostały urządzone przede wszystkim z myślą o komforcie Gości. Wygoda i satysfakcja odwiedzających Lisewski Dwór - jest naszym priorytetem.

W dniu przyjazdu na Gości czeka w pokoju świeża prasa oraz owoce sezonowe.

Dla osób ceniących sobie spokój w wygodę przygotowana została bezpłatna usługa podawania śniadania do pokoju.

• Restauracja i Lobby Bar

Lisewski DwórKażdego dnia nasza restauracja czeka na Państwa z bogatą i niepowtarzalną Kartą Menu, starannie skomponowaną przez wybitnego mistrza kulinarnego. Jednocześnie może przyjąć 90 osób, które zostaną obsłużone przez wykwalifikowany serwis.

Nasi Goście będą mieli okazję poznać subtelny smak potraw charakterystycznych wyłącznie dla kuchni Lisewskiego Dworu. Karta menu jest dostepna na miejscu.

Na chwilę relaksu przy kawie i dźwiękach muzyki zapraszamy Państwa do Lobby Baru, którego urzekającym atrybutem jest wielkoformatowy witraż sufitowy. Wszystkim chętnym, pragnących dodatkowych wrażeń estetycznych polecamy wycieczkę na górne piętra, gdzie przygotowana została antresola z widokiem na witraż od góry.

• Konferencje i szkolenia
Konferencje i szkolenia - Lisewski Dwór - Kaszuby
Spokojna okolica, wygodne wnętrza, odpowiednie wyposażenie obiektu, sprawna obsługa oraz niski koszt obsługi i wynajmu sal - sprzyja organizacji szkoleń i konferencji. W salach, w zależności od ustawień, może się spotkać odpowiednio 18-40 osób oraz 44-84 osób.

• Imprezy okolicznościowe

Organizujemy bankiety, wesela, spotkania biznesowe dla firm oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Nasze sale restauracyjne przyjmą łącznie do 180 osób - przy zapewnieniu swobodnej komunikacji - oraz do 140 osób - z zachowaniem wygodnego parkietu do tańca. Posiadamy również całoroczny namiot cateringowy mogący pomieścić do 250 osób, z wygodnym parkietem do tańca.

Cennik usług w Lisewskim Dworze -  prosimy o telefon

Atrakcje dla Gości (dużych i małych) -

Położenie Lisewskiego Dworu pozwala na sprawną komunikację z Gdynią i gdańskim lotniskiem. Orientacyjne odległości:

    * Gniewino – 5 km
    * Wejherowo – 15 km
    * Dębki (miejscowość nadmorska) – 16 km
    * Białogóra (miejscowość nadmorska) – 20 km
    * Puck – 23 km
    * Gdynia – 36 km
    * Gdańsk lotnisko – 53 km

Atrakcje turystyczne w okolicy - są tutaj

Lisewski Dwór - hotel i restauracja w Lisewie - zapraszamy!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner