Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński - domki nad jeziorem w lesie w malowniczej okolicy

Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński - domki nad jeziorem w lesie w malowniczej okolicy

Studzienice, ul. Wczasowa 17, pomorskie
Miejscowość Studzienice
Kontakt
+48 502 54 37 33

Zapraszamy na wypoczynek na Kaszubach do pięknej gminy Studzienice! Nasz Ośrodek - oferujący domki nad jeziorem w lesie - zapewni Państwu wspaniały wypoczynek wśród malowniczych krajobrazów. Ośrodek wypoczynkowy na KaszubachJeden najpiękniejszych zakątków Szwajcarii Kaszubskiej, z nieskażonym powietrzem, czystymi jeziorami i sosnowymi lasami co roku przyciąga tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój i przyrodę. Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński stanowi wspaniałą bazę dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Wędkarze i grzybiarze znajdą tutaj prawdziwy raj dla swoich pasji. My zaś zadbamy o komfort i wygodę wypoczywających...

Ośrodek Czerwiński Studzienice - domki nad jeziorem

Nasze murowane domki letniskowe dla 4 osób składają się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki i w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Każdy domek ma własny oświetlony taras. Do każdego domku można dojechać samochodem.

Na terenie ośrodka znajduje się wiele atrakcji, w tym między innymi: boisko

Ośrodek wypoczynkowy Czerwiński Studzienice

sportowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw dla dzieci, kąpielisko, pomosty, miejsce na ognisko i zjawiskowa promenada. Do tego dźwięki przyrody niedostępne w mieście i atmosfera nieosiągalna w zatłoczonych kurortach.

Cennik domków -na telefon

Jezioro Studzieniczno, nad którym leżą domki Ośrodka Czerwiński, jest częścią większego akwenu składającego się jeszcze ze zbiorników Kłączno oraz Ryńskie. Całość w formie rynny długiej na ponad 5,5 km zajmuje powierchnię ponad 215 hektarów.
Okolice Studzienic i pobliskiego Bytowa pełne są ciekawych miejsc i atrakcji, które mogą wypełnić niejedną rodzinną wycieczkę.

Nasze atrakcyjne położenie oraz dojazd mżna sprawdzić na mapie satelitarnej poniżej.

Ośrodek Wypoczynkowy Czerwiński
domki nad jeziorem w lesie na Kaszubach
w otoczeniu pięknej przyrody!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner