Pałac Godętowo - hotel, restauracja

Pałac Godętowo - hotel, restauracja

Godętowo, Godętowo 1, pomorskie
Miejscowość Godętowo
Kontakt
+48 609 857 726

Hotel Pałac Godętowo - zaprasza!

Pałac Godętowo - kameralne szkolenia i konferencje na KaszubachPałac, którego ciekawa historia sięga XII wieku, dzisiaj prezentuje urok pięknej siedziby magnackiej. W stylu dawnego majątku ziemskiego, z romantycznym stawem i nobliwym starodrzewem parkowym - ma w sobie coś unikalnego. Właściwego współcześnie wyposażonym, eleganckim rezydencjom, które zachowały ducha minionych epok.

Do dyspozycji naszych Gości są 22 pokoje 2-osobowe, wyposażone w stylowe meble z podwójnymi łóżkami, telefon, internet i TV satelitarne w dowolnym języku.

Pałac Godętowo - hotel, restauracja

Każdy z pokoi Pałacu Godętowo (o powierzchni od 20 do 90 m2) ma unikalnie zaprojektowaną łazienkę.

Hotel Pałac Godętowo - klimatyzowana restauracjaMamy nadzieję, że pałacowa restauracja, mieszcząca w sumie około 120 osób w sali z kolumnami i oranżerii, przypadnie Państwu do gustu, a nasz szef kuchni spełni Państwa oczekiwania kulinarne.

Część pokoi i wszystkie sale restauracyjne Godętowa są klimatyzowane. Dla organizatorów spotkań, szkoleń i kameralnych konferencji - przygotowaliśmy salę konferencyjną na około 30 osób. Jej  wyposażenie obejmuje m.in rzutnik multimedialny, ekran, DVD oraz łącze internetowe - przewodowe i bezprzewodowe.

Zapraszamy do Hotelu Pałac Godętowo!

tel. +48 723 969 239  (ceny noclegów, oferty specjalne, upusty (prosimy wspomnieć o Odkryj Pomorze)

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner