Stanica Wodna PTTK Swornegacie - domki nad jeziorem, spływy kajakowe

Stanica Wodna PTTK Swornegacie - domki nad jeziorem, spływy kajakowe

Swornegacie, Zbrzyca 17, przy jeziorze Witoczno, N: 53° 51′ 34″ E: 17° 29′ 51″, pomorskie
Miejscowość Swornegacie
Kontakt
+48 509 970 295
+48 607 590 350

Stanica Wodna PTTK w Swornychgaciach to kultowy obiekt dla kajakarzy, kolarzy i turystów lubiących wodę, las oraz aktywny bądź bardziej spokojny wypoczynek. Największym atutem obiektu jest fantastyczna lokalizacja nad jeziorem Witoczno w Zaborskim Parku Krajobrazowym i na pograniczu Parku Narodowego Bory Tucholskie. Grzybowe lasy, ukryte w lasach czyste jeziorka oraz liczne szlaki (rowerowe i kajakowe) czynią z tego regionu unikalną krainę ekologicznego wypoczynku na łonie czystej, nieskażonej przyrody.
Warto pamiętać, że utworzony międzynarodową decyzją Rezerwat Biosfery Bory Tucholskiego jest największym w Polsce tego typu obszarem. Zapraszamy zatem na wczasy i wakacje w Borach Tucholskich i na Kaszubach.

Stanica Wodna PTTK Swornegacie - noclegi z wyżywieniem

Noclegi nad jeziorem - Stanica Wodna PTTK Swornegaciesą realizowane w oparciu o wyremontowane domki 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, z widokiem na jezioro. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowe meble. Stanica PTTK oferuje także pokoje z łazienkami - dla 4 osób każdy. Więcej szczegółów oraz ceny wynajmu pokoi i domków - są tutaj
Dalsze możliwości noclegu daje pole namiotowe oraz caravaningowe z pomocniczą infrastrukturą techniczną.

Noclegi z wyżywieniem - w stanicy funkcjonuje mała gastronomia, której dania i produkty przygotowuje nasza kuchnia w stanicy we Wdzydzach Kiszewskich - tutaj. Na miejscu działa także mały sklepik z mapami i przewodnikamu turystycznymi.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego - dysponuje bogatym zestawem markowego sprzętu firmy PRION wykorzystywanego także przy organizacji grupowych i firmowych imprez integracyjnych. W recepcji Stanicy Wodnej dostępny jest internet, a w świetlicy TV SAT. Opis kajaków, ceny wypożyczenia, rabaty i zniżki - są tutaj

Stanica Wodna PTTK Swornegacie jest doświadczonym organizatorem wielu spływów kajakowych na wszystkich dostępnych rzekach w regionie:
    - Brda , Wda, Wieżyca i dopływy
    - Gwda, Piława, Dobrzyca, Słupia, Łupawa
    - Drawa, Drwęca, Wel
Więcej informacji o proponowanych trasach i szlakach kajakowych - jest tutaj

Oferta dla szkół - jest tutaj
Imprezy integracyjne - są tutaj
Aktualności na Facebook - sa tutaj

Stanica Wodna PTTK Swornegacie
pokoje i domki nad jeziorem na Kaszubach

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner