Agroturystyka Stanica Żeglarska Firyn - noclegi, wakacje nad jeziorem Kałębie

Agroturystyka Stanica Żeglarska Firyn - noclegi, wakacje nad jeziorem Kałębie

Osiek, ul. Wyzwolenia 8, pomorskie
Miejscowość Osiek
Kontakt
+48 513 418 709

Rodzinna agroturystyka Firyn nad jeziorem Kałębie w Borach Tucholskich oferuje wyjątkowe warunki do wypoczynku. Świetna, centalna lokalizacja blisko plaży, kąpieliska oraz przystani w Osieku daje naszym gościom pełną wygodę wypoczynku. Jest także świetnym miejsce wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe - stąd wszędzie jest blisko!

Stanica Żeglarska Firyn Osiek

Oferujemy noclegi nad jeziorem w 6 pokojach - łącznie 16 miejc. Do wyłącznej dyspozycji gości dostępne są dwie łazienki (na parterze i piętrze) wyposażone w natrysk, wc i umywalkę.
Do dyspozycji gości jest także bardzo szeroki, częściowo zadaszony taras balkonowy z prześlicznym widokiem na jezioro Kałębie. Nasi goście bardzo często w okresie grzybobrania suszą na nim grzyby oraz runo leśne, które roztacza na resztę domu niebywały zapach.

Oferujemy także miejsce pod przyczepy kempingowe oraz namioty. Naszych stałych Agroturystyka stanica żeglarska Firyn Osiekgości nazywamy rezydentami, a ich przyczepy stoją u nas cały rok. Również uczestnicy spływów kajakowych mogą u nas znaleźć miejsce na biwak- na 1 noc lub kilka dni.
 
Oferujemy także odogodnienia typu:

- sanitariaty z prysznicem
- bieżąca woda
- dostęp do prądu
- możliwość zrobienia prania (FRANIA)
- miejsce na ognisko
- wypożyczalnia rowerów turystycznych
- wypożyczalnia sprzętu wodnego

■ Domowe, bardzo smaczne posiłki, catering

Noclegi z wyżywieniem Bory TucholskieWszystkim gościom zapewniamy całodzienne domowe wyżywienie. Serwujemy tradycyjne polskie i regionalne potrawy. Złowione i sprawione ryby smażymy naszym gościom jako dodatek do kolacji. Przyjmujemy również grupy zorganizowane.

W menu proponujemy  wędliny ,wędzonki domowe oraz nabiał. Twarogi, sery smażone, śmietana w której łyżka stoi, świeże mleko od krowy, zsiadłe mleko, masło swojskie, maślanka. Na życzenie wykonujemy jogurty tradycyjne i smakowe z  owocami z własnego ogrodu. Wiekszość warzyw w menu pochodzi z naszych upraw.
Dowozimy również posiłki w teren w trakcie imprez plenerowych.

Szkolenia żeglarskie oraz wodne - w stanicy żeglarskiej Firyn

Prowadzimy kursy i szkolenia na następujące patenty: żeglarz jachtowy oraz sternik jachtowy.

Prowadzimy również szkolenia dokształcające. Zajęcia odbywają się w zależności od życzeń naszych gości, w grupach lub indywidualnie. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim stażem żeglarskim i instruktorskim zaś uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz przystępują do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego (manewrowanie jachtem żaglowym).

Absolwentom naszych kursów umożliwiamy uczestnictwo w organizowanych przez nas rejsach morskich i śródlądowych. Udział w tych rejsach pomaga w zdobywaniu umiejętności i podwyższaniu kwalifikacji.

Organizujemy kolonie żeglarskie dla dzieci i wakacje nad jeziorem Kałębie

Zimowanie i remont sprzętu pływającego

W ofercie naszej Stanicy Agroturystycznej znajduje się również zimowanie i remont różnorakiego sprzętu pływającego. Począwszy od kajaków, na żaglówkach kończąc.

Agroturystyka Stanica Żeglarska Firyn
wygodne noclegi nad jeziorem Kałębie, z wyżywieniem,
w pięknych Borach Tucholskich na Kociewiu

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner