U Zuzanny - dom, posiadłość nad prywatnym jeziorem w Borach Tucholskich, na Kociewiu

U Zuzanny - dom, posiadłość nad prywatnym jeziorem w Borach Tucholskich, na Kociewiu

Stara Kiszewa, Góra, pomorskie
Miejscowość Góra

Willa, luksusowy dom - posiadłość U Zuzanny - zaprasza na wypoczynek nad jeziorem. Jeśli planujecie wypad w dużej grupie i cenicie intymność, która:

- może gwarantować Wam ciszę i spokój lub odwrotnie...
- pozwoli Wam na niczym nieskrępowane szaleństwo...

Jeśli lubicie kontakt z naturą i pragniecie doświadczyć wiejskiego klimatu, ale nie chcecie rezygnować z komfortu, to zapraszamy w Bory Tucholskie, do naszej wyposażonej posiadłości nad własnym, prywatnym jeziorem na terenie województwa pomorskiego.

U Zuzanny - Góra - Bory Tucholskie - Kociewie

Maleńka wieś Góra znajduje się w okolicach Starej Kiszewy, na pograniczu Kaszub, Kociewia i Borów Tucholskich.  Nasz duży, luksusowy dom do wynajęcia, położony w malowniczym miejscu, udostępniamy na wyłączność dla jednej grupy osób. W przestronnym, komfortowym domu znaduje się 8 sypialni, 2 salony, 4 łazienki oraz kuchnia.

Miejsca i atrakcji jest tu tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie.  Jezioro, kort tenisowy, bilard, boisko do siatkówki plażowej, ogród, sad,  wspólne grille, polowania z aparatem fotograficznym lub lornetką, ogniska, wieczory przy kominku … można by jeszcze wiele opowiadać, ale po co? Lepiej odwiedźcie nas i doświadczcie tego sami. Jak tu przyjemnie...

Ciekawostka - Zuzanna jest imieniem pochodzącym z Biblii, bardzo popularnym w ostatnich latach (dotarło na drugie miejsce w rankingu popuarności imion żeńskich).

Dom U Zuzanny - posiadłość nad jeziorem - Góra

Posiadłość do wynajęcia Bory Tucholskie

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner