〇 KUPPERÓWKA i KUCZERÓWKA

  • miejscowość : Wieżyca i okolice
  • ulica : Wieżyca – Kolano 74
  • telefon : 58 684 38 93 (noclegi)
  • telefon 2 : 48 665 516 907 (konie)
  • fax : 48 514 55 60 55 (imprezy)
  • www : http://www.stadninakolano.pl
  • e-mail : stadninakolano@wp.pl
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Wybudowany w 2015 roku obiekt - o standardzie zbliżonym do pensjonatu - Kupperówka jest malowniczo położonym przy lesie obiektem noclegowym. Powstał w oparciu o pobliską Stadninę Kolano - miejsce o wieloletnich tradycjach agroturystycznych. Bogata infrastruktura, liczne atrakcje na miejscu i w okolicy (m.in wyciąg narciarski w Wieżycy) czynią z Kupperówki świetne miejsce na całoroczny wypoczynek na Kaszubach.


Kupperówka Wieżyca


Do dyspozycji Gości jest 13 przestronnych pokoi z łazienką: 1, 2, 3 i 4 - osobowych.  Komfortowe wyposażenie pomieszczeń obejmuje m.in TV oraz wi-fi. Część pokoi dysponuje tarasem z widokiem na jezioro i ujeżdżalnię koni. Każdy z pokoi Kupperówki został tak zaprojektowany i wyposażony by mieć wyjątkowy charakter. Dodatkowo na piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny z miejscem do wypoczynku oraz wyjściem na zadaszony taras - idealne miejsce do podziwiania spokojnej okolicy.


Kupperówka Wieżyca KolanoObiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy dostęp do internetu WiFi oraz miejsca parkingowe. Naszym Gościom serwujemy pyszne, domowe jedzenie.


Kupperówka dysponuje dwiema dużymi salami: restaracyjną oraz rekreacyjną z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem. Ta druga została również zaprojektowana i wyposażona tak by mogła służyć jako sala konferencyjna i szkoleniowa.


W oparciu o Pensjonat oraz pozostałą infrastrukturę organizujemy imprezy okolicznościowe, firmowe - także na świeżym powietrzu. Uzupełnieniem naszej bazy noclegowej jest Kuczerówka - nasz drugi obiekt - tutaj.


Wśród atrakcji, które oferujemy naszym Gościom znajdują się:


  jazda konna w pięknych okolicach Wieżycy. Więcej...
 nauka jazdy (różne stopnie zaawansowania)
 przejazdy bryczką, wozem drabiniastymKuczerówka Wiezyca Kolano
 kuligi z ogniskiem
 sauna fińska i gorąca balia kąpielowa
 bilard
 piec chlebowy
 dwie wiaty grillowe
 plac zabaw dla dzieci
 boisko do siatkówki


Ceny noclegów - są tutaj
Aktualności na Facebook - są tutaj


Kilkaset metrów od Pensjonatu znajduje się przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego, a w drugą stronę, nieco dalej, 2 wyciągi narciarskie w Wieżycy. Zapraszamy serdecznie!


Kupperówka Wieżyca Kolano
piękne wakacje na Kaszubach