Granica Państwa Piaski i Four Winds Bar

  • miasto : Piaski
A A

Granica Państwa - na Mierzei Wiślanej. Może sama granica nie jestOkolice Four Winds Bar aż tak atrakcyjna, ale spacer do niej i owszem, przyjemny. Szczególnie polecany jest widok ze "Skarpy" - w kierunku Zalewu Wiślanego i Fromborka. "Skarpa" jest małym klifem podmywanym regularnie przez fale zalewu. W okolicy trafić można na kormorany i żurawie. Od centrum Krynicy Morskiej do tego miejsca będzie około 10 km, do samej granicy - 15 km. Ostatnią malutką miejscowością przed granicą są właśnie Piaski. Do Rosji jest stąd około 3 kilometrów. Oddalenie od centrów turystycznych dodaje temu zakątkowi wiele uroku.


Noclegi w Piaskach - są tutaj


 Four Winds BarMiejscem, które warto przy okazji odwiedzić jest - Four Winds Bar - kulinarna "przystań" położona na końcu polskiej części Mierzei Wiślanej - właśnie w Piaskach. Klimat tego ustronnego miejsca oraz miła obsługa sprzyjają apetytowi na pyszne dania i dobrą zabawę.

Four Winds Bar zaprasza na starannie skomponowane dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, prawdziwe pizze z pieca, makarony i sałatki. Dyskretna muzyka i nadmorski wystrój wnętrza zachęcają do odpoczynku i delektowania się smacznymi potrawami. A wszystko w dobrym standardzie i przystępnych cenach. Lokal mieści do 60 Gości, zaś na zadaszonym tarasie i w ogródku około 120.


Na miejscu funkcjonuje elegancki, butikowy hotel FOUR WINDS. Jedną z oferowanych atrakcji jest lot balonem na uwięzi. Smakosze docenią z kolei piwo rzemieślnicze pochodzące z mini browaru restauracyjnego Four Winds.

Four Winds Bar oferuje także rozrywkę: automaty do gry, cymbergaja, iceFour Winds Bar Piaski hockey, billard, darts i inne. Kalendarz imprez organizowanych na miejscu - jest tutaj.

Four Winds, ul. Słoneczna 37, Krynica Morska
tel. 55 246 51 13,    tel. kom. 693 335 200


www.fourwindsbar.pl    e-mail: karol@fourwindsbar.pl