Centrum Park Chojnice - park wodny

A A

Fontanna w brodziku parku wodnego w ChojnicachGdzie można zaplanować i przeżyć wielką przyjemność - bez względu na pogodę i porę roku?
W Centrum Park Chojnice - krainie wodnego relaksu. Tutaj, wypoczynek można na dodatek połączyć z zadbaniem o swoje zdrowie i urodę. Proponowane bowiem atrakcje - jak np. bicze wodne, hydromasaże - są już od lat uznawane za sposób na odmłodzenie organizmu i zwiększenie odporności. Odpowiednie zaplecze pozwala na przyjemne spędzenie czas całym rodzinom. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczcie sami!


Park Wodny Chojnice


Park Wodny Chojnice zaprasza na zjeżdżalnięNa wodne atrakcje Centrum Parku Chojnice składają się:

- basen sportowy o wymiarach olimpijskich
- basen rekreacyjny i brodzik dla dzieci
- "rwącą rzekę"
- zjeżdżalnię trójspiralną
- bicze wodne, jaccuzi i hydromasaże

Bar DelfinCentrum Park Chojnice - plac zabawCzęść "lądowa" Parku obejmuje:


- saunę
- 2 hale sportowe
- trawiaste boisko
- park zabaw przy Centrum
- alejki spacerowe
- altanę przeciwdeszczową
- dużą piaskownicę


Dla komfortu Gości przygotowano wygodny bar gastronomiczny Delfin.

Całość jest świetnym miejscem na kilkugodzinną zabawę i wypoczynek. Są tu organizowane także zawody (basen sportowy i hale), szkolenia, zajęcia rehabilitacyjne i relaksacyjne. Objętość obiektu pozwala na przeprowadzanie dużych imprez - nic dziwnego, że jest miejscem tętniącym życiem przez cały rok. Więcej na www.centrumpark.eu

Chojnice - wybory Miss LataA w zanadrzu mamy jeszcze niespodziankę - Natura Park. Znajduje się w Lasku Miejskim, gdzie znajdziemy odnowionym Gościniec - Karczmę Żubra, plac zabaw oraz urozmaiconą ścieżkę zdrowia (z przeszkodami dla dużych i małych). Ogrodzona część Natury Parku często gości cykliczne Wielkie Pikniki Rodzinne, dancingi oraz imprezy okolicznościowe: majówki, wybory Miss, sylwestry.


Inne atrakcje w Chojnicach - są tutaj


Zapraszamy do CENTRUM PARK CHOJNICE!