Jachty - czartery na Kaszubach

A A

Rejsy jachtami mają w sobie coś magicznie przyciągającego. Samo wejście na pokład to jakby dotknięcie przygody, zapowiedź niecodziennego przeżycia. Wiatr, słońce, fale - to tylko część atrakcji. Inną, czasem wręcz ważniejszą, jest możliwość spędzenia czasu z ludźmi - innymi pasjonatami żeglarstwa. Wspólne pływanie sprzyja przyjaźniom, a przeżycie trudnych chwil dodatkowo zbliża. Jachty pozwalają na relaks niedostępny na lądzie. Można wypocząć, można się "sprawdzić" na poważnie. No i ... jachty są po prostu piękne...


Czartery jachtów na Kaszubach:  • Wdzydze Kiszewskie


Przystań U Grzegorza tel. 603 488 144, 691764414, 58 686 13 32

Czarter Jachtów Sasanka 660Pragniemy Państwu zaoferować czarter nowych jachtów typu Sasanka 660, rok budowy 2008 i 2007. Jacht typu Sasanka 660 supernova jest wręcz idealną jednostką dla wdzydzkiego akwenu.
Sasanka jest naprawdę szybkim i zwrotnym jachtem. Bardzo dobrze słucha się steru i nawet niewielki podmuch wiatru potrafi rozpędzić ten jacht. Potwierdzeniem tego są sukcesy podczas różnorakich regat. Jest to jednostka bardzo bezpieczna doskonała do pływań rodzinnych.
Dodatkowo, poza jachtami typu Sasanka 660, posiadamy jacht typu: Venus oraz Midjet.

Wszystkie nasze jachty wyposażane są w:

- akumulator i instalację elektryczną
- kuchenkę gazową i butlę
- komplet naczyń
- lazy jack
- - wszystkie fały sprowadzone do kokpitu
- sztywny sztag z rollerem
- kabinę wc (wc chemiczne - opcjonalnie)
- środki ratunkowe


Polecamy nasze rejsy ze sternikiem oraz spływy kajakowe w malowniczych okolicach. Na miejscu wypożyczamy takze rowery wodne i łodzie wiosłowe.

Przy okazji serdecznie zapraszamy do nowego pensjonatu oferującego noclegi nad jeziorem Wdzydzkim. Pensjonat Sailor został zbudowany na terenie przystani żeglarskiej U Grzegorza, która od wielu lat cieszy się powodzeniem i życzliwością klientów z Polski i zagranicy. Dwukrotnie zyskała miano najlepszej przystani na Wdzydzach. Na terenie przystani znajdują się nowo wybudowane toalety i prysznice. Więcej o przystani, czarterach oraz P - tutaj
Stanica Wodna PTTK nad jeziorem Wdzydze - czartery jachtówStanica Wodna PTTK, tel. 58 686 12 15, tel. 607 590 350


Zapraszamy do kultowej już Stanicy Wodnej PTTK, której niedawno "stuknęło" 50 lat istnienia. Gruntownie zmodernizowany obiekt, ze specjalistyczną infrastrukturą, świetnie służy żeglarzom, kajakarzom i innym turystom. W stanicy działa centrum testowe kajaków firmy PRIJON, jednego z najlepszych na świecie producentów kajaków.

Stanica - widok z wieży we Wdzydzach KiszewskichNa miejscu funcjonuje recepcja oraz bogato zaopatrzony w akcesoria żeglarskie i materiały krajoznawcze sklepik. Jest także nowoczesny pawilon sanitarny, ze sterowanymi elektronicznie natryskami. Ponadto:

- domki letniskowe, apartamenty całoroczne, camping i pole namiotowe
- wypożyczalnia jachtów (oraz slip, zimowanie), rowerów wodnych i lądowych
- wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych
- gościnna tawerna (imprezy, koncerty w weekendy w sezonie)

Więcej informacji (oferta, ceny, itp) - jest tutaj
Czarter jachtu typu Mazurek 650 (przystań Wdzydze Kiszewskie) tel. 691 650 516

Jacht Mazurek 650 - czarter na Jeziorze WdzydzeZapraszamy na wspaniałe rejsy po największym jeziorze na Kaszubach - "kaszubskim morzu"- w okresie od maja do września (zaleznie od pogody). Jacht Mazurek 650 (długośc 6,5 m) jest sprawdzoną, stabilną konstrukcją o przestronnym wnętrzu. Żeglarze mają w ramach ergonomicznej zabudowy m,in 5 stałych koi oraz kabinę sanitarną. Jachtem łatwo się żegluje, może być prowadzony nawet w pojedynkę. To dobra propozycja dla przyjaciół lub na rejsy rodzinne - swobodne do 4 osób.