Hotel Maxim - świetna restauracja, kameralne szkolenia i konferencje, imprezy okolicznościowe

 
iconiconiconiconiconicon
iconiconiconicon
A A

Zapraszamy do Hotelu MAXIM – stylowego, kameralnego obiektu położonego w centrum miasta. Bogato wyposażone, komfortowe pokoje oraz apartamenty hotelowe, jedna z najlepszych restauracji w regionie to kolejne walory Maxima. Naszą obsługę cenią sobie Gości zarówno z kraju jak i zagranicy.

Hotel Maxim KwidzynOferujemy 33 miejsca noclegowe w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych oraz apartamentach. Hotel Maxim dostosowany jest również dla potrzeb gości niepełnosprawnych. Funkcjonalnie urządzone pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, minibar, biurko do pracy, telewizor LCD i szerokopasmowe łącza internetowe.
Śniadanie w Hotelu podawane jest w formie bufetu w godzinach od 7:00 do 10:00

Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy pobyt zwierząt domowych (opłata 20 zł)

Restauracja Maxim jest naszą chlubą, z której słyniemy także poza Kwidzynem. Serwujemy potrawy kuchni europejskiej, ale na życzenie klienta przygotowujemy także dania typowo polskie. Pamiętamy również o gustach małych klientów...

Nastrojowość i klimat tego miejsca sprzyja spotkaniom prywatnym i biznesowym. Dyskrecja jest naszą dewizą. Organizujemy bankiety, spotkania, przyjęcia okolicznościowe, pokazy oraz imprezy rodzinne w konkurencyjnych cenach. Obecnie w 2 salach łącznie możemy przyjąć 50 osób. Nasi Goście zawsze mogą liczyć na przyjazną atmosferę oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Cennik - jest tutaj


****Hotel i Restauracja Maxim****
Komfort, smak i nastrój
w Kwidzynie!

Serdecznie zapraszamy!