Imprezy integracyjne, team building, imprezy firmowe

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
  • ulica : Gdynia, Chmielno, Drzewina, Gowino, Lipa, Lublewo, Ocypel, Pomlewo, Sopot, Strzelinko
A A

Województwo pomorskie i jego regiony - Kociewie, Bory Tucholskie i szczególnie Kaszuby - są bardzo atrakcyjnym miejsce na imprezy integracyjne dla firm. Urozmaicony teren z leśnymi wzgórzami oraz jeziorami (na Kaszubach jest ich blisko 700) pozwala przygotować urozmaicone programy spotkań. Bliskość aglomeracji Trójmiasta, dobra komunikacja (m.in autostrada  A1 Gdańsk - Łódź) ułatwia organizację i przeprawadzenie zajęć integracyjnych. Poniżej proponujemy wybrane, sprawdzone już miejsca. Blisko morza, blisko Trójmiasta - choć i w samym Trójmieście znajdziemy bardzo dobre warunki do integracji.


GDYNIA - Adventure Park Gdynia - imprezy w Trójmieście i okolicach
BORSK - Largo Lake Resort - Bory Tucholskie nad jeziorem Wdzydze
DRZEWINA - Przystanek Drzewina - imprezy dla dzieci i młodzieży
GNIEW - Zamek Gniew**** - integracja w historycznych klimatach ze domieszką luksusu
GOWINO - Oycowa Zagroda - spotkania integracyjne z przypyszną kuchnią
EASY RIDER - rowery elektryczne - mobilna wypożyczalnia - Gdańsk i Kaszuby
LIPA - Półwysep Lipa - integracja z animacjami na Kaszubach
LUBLEWO - Strzelnica Czapla - wystrzałowe imprezy integracyjne blisko Gdańska
OCYPEL - OW Mleczarz - zdrowo i przyjemnie w Borach Tucholskich - można się dotlenić
POMLEWO - Kozi Gród **** - integracja w okolicach Trójmiasta, niedaleko Gdańska
STRZELINKO - Dolina Charlotty **** - między Ustką, a Słupskiem - zjawiskowe miejsce na integrację
SWORNEGACIE - Stanica Wodna PTTK - imprezy integracyjne Kaszuby z duszą

WDZYDZE - Stanica Wodna PTTK - na wodzie i na lądzie, dla dzieci i młodzieży,  dla dorosłych


👉 Streszczenia ofert - kolejno poniżej.


Pomorskie imprezy integracyjne
- oferty team building dla firmTo niezwykłe miejsce na imprezy w Trójmieście stworzone przez prawdziwych pasjonatów kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Których specjalnością jest zdrowa adrenalina i przygoda. To największy park przygody w Polsce.

Adventure Park Gdynia powstał w pięknym lasie w Trójmieście, na dawnym torze motocrossowym, z Imprezy integracyjne nad morzemwidokiem na Zatokę Gdańską. Rozliczne atrakcje dla dzieci i dorosłych dostarczają wszystkim niesamowitych wrażeń. Teren Parku jest profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych spotkań, wydarzeń firmowych, imprez, aktywności i sportów. Znajdują sią tutaj trzy specjalnie urządzone miejsca piknikowe mogące pomieścić od 30 do 300 osób - łącznie około kilkuset osób. Ważnym atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, duży parking i wielofunkcyjne zaplecze.

Dzięki zdobytej wiedzy i licznym kontaktom możemy Państwu zaproponować:
Imprezy integracyjne w Trójmieście- ciekawe pikniki firmowe
- oryginalne eventy promocyjne
- imprezy integracyjne oraz motywacyjne
- szkolenia, treningi, pokazy
- festyny tematyczne

Zapraszamy nad morze, do Trójmiasta, do Adventure Park Gdynia - tutajLargo, położony na skraju Kaszub i Borów Tucholskcih, organizuje grupowe imprezy integracyjne:
Imprezy integracyjne dla firm Kaszuby Bory Tucholskie• dla FIRM – chcących zapewnić swoim pracownikom edukację, integrację zespołu w celu wspólnego dążenia do rozwoju i lepszej współpracy
• dla GRUP ZORGANIZOWANYCH – aby dzięki wspólnej zabawie (zacieśniającej więzi) efektywniej spełniali swoją misję
• dla STOWARZYSZEŃ I FUNDACJI – organizując u nas spotkania, mogą poszerzać swoje grono oraz przekazywać wiedzę i dobrą energię wszystkim zainteresowanym

Nasza szeroka oferta imprez integracyjnych, w wyjątkowym plenerze, z najczystszym w Polsce powietrzem pozwala na zbudowanie świetnego klimatu współpracy.

Głównymi motywami poszczególnych atrakcji są:
• zapewnienie możliwości wzajemnego poznania się oraz nauki działania w grupie poprzez wspólne zajęcia
• współpraca i budowanie zaufania w zespole
• poprawa komunikacji między członkami zespołu
• zwiększenie wydajności zespołu dzięki kształtowaniu kreatywnego myślenia
• relaks i wypoczynek

Więcej szczegółów na temat wyposażenia i możliwości Largo Resort - jest tutaj  • GDYNIA - Stena Line - imprezy integracyjne na morzu - pełen wybór!


Imprezy integracyjne na morzu - Stena LineNasz ustronnie położony ośrodek wypoczynkowy znajduje się około 35 km od Gdańska, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego zgiełku. Do dyspozycji gości oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami (prysznic +WC). Pokoje są 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe. W obiekcie jest również duża sala sportowo dydaktyczna o powierzchni 70 m2, jadalnia oraz dwa zewnętrzne namioty sferyczne do zajęć dydaktycznych. W najbliższym otoczeniu obiektu jest także specjalnie przygotowany krąg ogniskowy oraz boisko sportowe. Do głównych atrakcji Przystanku należą m.in.:
Imprezy integracyjne dla firm okolice Gdańska.
pole paintaballowe o powierzchni ponad 1500 m2
tor zorbingowy
strzelnica ASG oraz łucznicza
wioska indiańska
wielofunkcyjna sala o powierzchni 70 m2
dwa zewnętrzne kuliste namioty o powierzchni 35 m2 oraz 150 m2
infrastruktura sportowa i zaplecze gastronomiczne

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia szczegółowej oferty z naszej bogatej palety scenariuszy integracyjnych. Oferta dla firm - jest tutajZastanawiasz się gdzie i jak zrobić spotkanie integracyjne dla zespołu Twojej firmy? Jeśli szukasz natchnienia i pomysłów, by zintegrować swój zespół, to właśnie Hotel Zamek Gniew, przepięknie położony, dobrze skomunikowany, ze świetną obsługą i doskonałą kuchnią to miejsce, którego szukasz.
Pieczołowicie odrestaurowana, dawna krzyżacka warownia na wysokim brzegu Wisły stała się częścią nowoczesnego komleksu rekreacyjno-konferencyjnego.Imprezy integracyjne firmowe Zamek Gniew
Kreatywny zespół wsparcia organizatorów, mający doświadczenie w obsłudze tak kameralnych jak i  wydarzeń służy swoją pomocą!

HOTEL - IMPREZY INTEGRACYJNE - czy to będzie ciekawe?

Oczywiście! Każdego roku Zamek Gniew zaskakuje nowościami w kontekście wyjazdów integracyjnych. Wyposażenie kompleksu, jego scenograficzne możliwości i załoga potrafią zrobić świetne wrażenie. Dzięki temu Goście firm wyjeżdżaja stąd zadowoleni i wypoczęci, a przede wszystkim - zintegrowani.
Odwiedź naszą stronę www, poznaj nasze atrakcje i zapytaj o program na specjalne okazje!
Więcej szczegółów na temat imprez integracyjnych - jest tutajOkolice Wejherowa znane są z malImprezy dla firm pomorskieowniczych zakątków położonych pośród rozległych lasów. 5 kilometrów od Wejherowa, kilkanaście od Gdyni, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego znajduje się Gościniec Oyocwa Zagroda. Kompleks składa się ze stylowej karczmy, sali bankietowej i biesiadnej, chaty z przytulnymi noclegami oraz Krainy Przygód dla dzieci - specjalnie zaprojektowanej do szalonych zabaw.

Malownicze ukształtowanie okalającego terenu oraz nasze kilkunastoletnie doswiadczenie w organizacji plenerowych imprez integracyjnych pozwala nam przygotować specjalny program na Państwa życzenie. Nasi Goście cenią sobie nasz kameralny klimat oraz uprzejmą, życzliwą i fachową obsługę. Wszyscy miło wspominają także naszą kuchnię :-)

Więcej zdjęć - jest tutaj.               Zapraszamy do kontaktu:
Manager do spraw organizacji imprez firmowych i plenerowych
tel. kom.: 783 773 222
e-mail: manager@oycowazagroda.pl
www.oycowazagroda.pl
EASY RIDER MOBILNA WYPOŻYCZALNIA ELEKTRYKÓW 


Jesteśmy mobilną wypożyczalnią rowerów elektrycznych działającą już kolejny sezon na Kaszubach. Dzięki nam doświadczysz niesamowitej frajdy, bez żadnego wysiłku. Zwiedzisz miejsca na Kaszubach, które dotąd były dla Ciebie zbyt odległe! Easy Rider Wypożyczalnia Elektryków KaszubyDowieziemy bezpłatnie rowery w promieniu 25 km od miejscowości Somonino. Proces wypożyczenia roweru elektrycznego jest prosty i intuicyjny. Do dyspozycji klientów oddajemy możliwość telefonicznego zamówienia oraz bezpłatnego dowozu dowolnej ilości rowerów. Mobilna wypożyczalnia jednośladów jest odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących funkcjonalność i wygodę. Pozwala na komfortowe, bezpieczne zwiedzanie okolicy. Celebracja chwili w towarzystwie najbliższych, kolegów, znajomych, w bezpośrednim kontakcie z naturą to zawsze udany sposób na wypoczynek. Rowery elektryczne świetnie sprawdzają się podczas imprez integracyjnych, których uczestnicy mają np. różny poziom sprawności fizyczej.

W naszej ofercie znajdziecie:
🚲rowery (więcej...):Przyczepki rowerowe dla dzieci wypożyczalnia Kaszuby
  ● rowery elektryczne miejskie i  turystyczne
  ● rowery elektryczne górskie i enduro
🚴osprzęt do rowerów elektrycznych (więcej...):
  ● przyczepki dziecięce do 45 kg
  ● doczepki z fotelikami do 45 kg
  ● podłączane doczepki rowerowe typu tandem
  ● foteliki dziecięce, sakwy rowerowe
  ● bagażniki rowerowe na haksprzet_turystyczny_wypozyczalnia_gdansk_400
nowo wprowadzony sprzęt turystyczny (wiecej...):
  ● namioty 4 i 8 - osobowe
  ● materace dmuchane, hamaki
  ● maty samopompujące (alternatywa karimaty)
  ● fotele i stoliki kempingowe
  MOBILNA WYPOŻYCZALNIA ELEKTRYKÓW Easy Rider 
tel. +48 605 934 123
Profil Facebook - Wypożyczalnia Easy Rider
Profil Instagram - Wypożyczalnia ElektrykówPiękne położenie, świetne wyposażenie, wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup, animacji, szkoleń i spotkań integracyjnych - to mocne walory Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa nad jeziorem Wdzydze.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą Klientów biznesowych, którzy cenią profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność.
Bazą dla różnego rodzaju wydarzeń jest nasz Ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą posiadający m.in kilka wyposażonych sal o różnym przeznaczeniu i wielkości oraz obszerną, całoroczną bazę noclegową w drewnianych domkach. Spośród posiadanych udogodnień i atrakcji wykorzystywanych w programach integracji i szkoleń można wymienić m.in:

- wypożyczalnie rowerów, sprzętu sportowego i wodnegoImprezy integracyjne na Pomorzu
- boiska do siatkowki, street ball'a i piłki nożnej (mini)
- pole i sprzęt do paintballa, plażę i kapielisko
- strzelnicę do wiatrówek, łuków i markerów
- tyrolkę i trampolinę
- bilard, cymbergaj, piłkarzyki, tenis stołowy, saunę

Atrakcyjne otoczenie pozwala dodatkowo realizować urozmaicone scenariusze gier terenowych.
Z przyjemnością zaproponujemy program imprezy integracyjnej (nawet dla 400 osób) i szkolenia "uszyty na miarę" - zapraszamy do kontaktu:
Imprezy integracyjne Półwysep Lipa - fot. Jacek Knitter
Półwysep Lipa
Wdzydze Tucholskie, Lipa 2,
tel. 601 846 265, tel. 601 058 336
www.polwyseplipa.pl
FB: Półwysep LipaStrzelnica sportowa-myśliwska Czapla w Lublewie to prawdziwie wystrzałowe miejsce na imprezę integracyjną. Ustronne położenie blisko Gdańska, dużo wolnej przestrzeni oraz odpowiednia infrastruktura piknikowa pozwalają na zorganizowanie niezapomnianego spotkania. Odbywają się tutaj:

Imprezy integracyjne pomorskie- szkolenia dla osób indywidualnych i grup,
- nauka strzelania dla dorosłych i młodzieży,
- imprezy integracyjne z nauką strzelania,
- ogniska i biesiady przy pieczonym dziku,
- zawody strzeleckie.

Strzelnica jest obiektem całorocznym z 4 osiami strzeleckimi o Imprezy integracyjne - Strzelnica Czapla - pomorskiedługości do 300 metrów (część stanowisk strzeleckich jest zadaszona). Oddalona od centrum Gdańska zaledwie o 14 km, a od obwodnicy Trójmiasta tylko 7 km,
W otoczeniu pięknej przyrody - lasów i jeziora - proponujemy także nową atrakcję - strzelanie do rzutków - wyrzucanych w powietrze przez specjalną maszynę.

Dysponujemy parkingiem, miejscem ogniskowo-grilowym, salą kominkową na 40 osób doskonałą na małe przyjęcia lub ogrzanie się w chłodniejsze dni, namiotami ze stołami i ławkami na 100 osób. Więcej o naszych obiektach - jest tutaj

Aktualny cennik - jest tutaj
Nasza druga strzelnica - kryta - i salon sprzedaży w Gdańsku - jest tutaj  • OCYPEL - Mleczarz - imprezy integracyjne w Borach Tucholskich, na Kociewiu


Polecamy świetne miejsce na imprezy integracyjne nad jeziorem Ocypel w Borach Tucholskich. Imprezy integracyjne Bory TucholskieRozbudowana infrastruktura zapewnia bardzo dobre warunki szkoleniowe i konferencyjne. Leśny mikroklimat, świeże powietrze, czysta woda, cisza i spokój pozwalają z kolei na efektywny relaks.

Organizatorzy imprez firmowych, integracyjnych szkoleń i konferencji mają tutaj dużą swobodę w konstrukcji programu pobytu grup. Wśród udogodnień znajdują się tutaj:

■ 2 klimatyzowane, wyposażone sale konferencyjne (do 100 osób)
■ zaplecze gastronomiczne (obiady serwowane, śniadania, kolacje, przerwy - bufetowe)
kryty basen całoroczny ze zdrową wodą ozonowaną, tlenowa komora normobaryczna
■ wypożyczalnia kajaków (z transportem) i sprzętu wodnego
■ całoroczna baza noclegowa (apartamenty oraz domki 1 i 2 poziomowe)
■ piaszczysta plaża, wiata grillowa i inne

Służymy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem.
więcej o Mleczarzu oraz pięknej okolicy Ocypla - jest tutajDogodnie położony blisko Gdańska (25 km do centrum) i Trójmiasta Hotel Kozi Gród **** jest bardzo dobrym miejscem na organizację wszelkiego typu imprez firmowych. Szkolenia, IMPREZY INTEGRACYJNE NA POMORZU - KOZI GRÓDkonferencje, bankiety, spotkania, zjazdy oraz imprezy integracyjne mają zapewnione w Hotelu komfortowe warunki obsługi oraz możliwość dodatkowych świadczeń na życzenie.

4 hektary zielonego terenu należącego do kompleksu hotelowego oraz malownicza, leśna okolica umożliwia stworzenie urozmaiconego programu imprezy integracyjnej. Współpraca ze sprawdzonymi profesjonalistami pozwala na staranne i szczegółówe przygotowanie atrakcyjnych zajęć uwzględniających m.in:

specjalny tor do jazdy na quadach oraz tor do jazdy wozamImprezy integracyjne Kaszuby - Pomlewo i terenowymi
stok do zorbingu, hydrozorbing na hotelowym stawie
profesjonalny park linowy, pole do gry w paintball
zajęcia strzeleckie, walki sumo, marsz na orientację
halę namiotową o powierzchni 450 m2

Gościom parku po trudach dnia proponujemy biesiadę przy ognisku w zadaszonej wiacie grillowej.

Więcej szczegółów naszej bogatej oferty imprez dla firm - jest tutajDolina Charlotty położona ok. 10 km od morza (między Ustką a Słupskiem)  to doskonałe miejsce, by zorganizować niezapomnianą i pełną wrażeń imprezę integracyjną. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie zespołu obsługi gwarantują zadowolenie uczestników różnego rodzaju wydarzeń. 100 hektarów pięknego, urozmaiconego terenu z bogatą infrastrukturą daje pełną swobodę koncepcyjną i organizacyjną.
To tutaj:
co roku odbywa się słynny Festiwal Legend Rocka z kilkunastotysięczną publicznością
pobity został Rekord Guinessa w kategorii" największej liczby osób grillujących jednocześnie"
organizowane są Mistrzostwa Europy Barbecue, Mistrzostwa w Grillowaniu i inne.

Imprezy integracyjne POMORZE pomorskieWarunki naturalne i wyposażenie Doliny wprost stwarzają niemalże nieograniczone możliwości organizacji emocjonujących atrakcji, np: gry terenowe - podchody, quady i inne pojazdy, paintball, strzelnica, olimpiady sportowe, zloty itp.
Klientom oferowane są także atrakcje poza Doliną Charlotty: golf, rejsy po morzu i połów dorsza, wycieczki w regionie, spływy kajakowe.

Tradycyjne kolacje uroczyste i bankiety organizowane są w głównym budynku hotelowym (do 300 osób) oraz w restauracji na wodzie (do 100 osób), w której odbywają się także kolacje grillowe. Szkolenia i konferencje są organizowane w oparciu o 4, w pełni wyposażone, sale konferencyjne o łącznej pojemności do (300 + 250) osób.

Eventy tematyczne to kolejna okazja do integracji zespołu firmy:  Disco, Rockowy, Czasy Prohibicji, Wieczór PGRu, Horror Party, Kosmos Party i wiele innych. Ze specjalnie dobranym menu, oświetleniem i wystrojem, które są gwarancją udanej zabawy. Na Państwa życzenie jest także możliwość sprowadzenia znanych grup kabaretowych i artystów rockowych, którzy występowali podczas Festiwalu Legend Rocka.

Więcej informacji, m.in. o atrakcjach Doliny (fokarium, Wodne Safari itd.) - jest tutaj


Imprezy integracyjne nad jeziorem KaszubyKultowe miejsce nad Małym Morzem Kaszubskim - Jeziorem Wdzydze - jest chętnie odwiedzane przez kolejne pokolenia dużych i małych turystów. Największymi walorami Stanicy są:
 ● położenie i noclegi (m.in domki o wyższym standardzie)Imprezy integracyjne KASZUBY Wdzydze
 ●  wieża widokowa z przepiękną panoramą
 ● Tawerna Żeglarska znana z koncertów na żywo (szanty, country, rock, reggae, muzyka współczesna, itd.)
 ● wypożyczalnia - kajaki, żaglówki, rowery wodne i trekkingowe
 ● organizacja (duże doświadczenie) spotkań integracyjnych z wykorzystaniem m.in własnego transportu (busy i przyczepy), kajaków, rowerów, paintballa, parku linowego, łuków tradycyjnych, broni pneumatycznej, wozów konnych, marszy na orientację, rejsów wycieczkowych itp.

Więcej na temat oferty imprez integracyjnych we Wdzydzach - jest tutaj
Wigilie firmowe, catering świąteczny - są tutajImprezy integracyjne szkolenia - okolice Trójmiasta
Elitarne imprezy intergracImprezy dla firm KASZUBYyjne z udziałem psich zaprzęgów - są tutaj
Pozostałe oferty dla firm oraz grup zorganizowanych - są tutaj


Imprezy integracyjne na Kaszubach to jest to!