Imprezy integracyjne, team building, imprezy firmowe

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
  • ulica : Gdynia, Chmielno, Drzewina, Gowino, Lipa, Lublewo, Pomlewo, Sopot, Strzelinko
A A

Województwo pomorskie i jego regiony - Kociewie, Bory Tucholskie i szczególnie Kaszuby - są bardzo atrakcyjnym miejsce na imprezy integracyjne dla firm. Urozmaicony teren z leśnymi wzgórzami oraz jeziorami (na Kaszubach jest ich blisko 700) pozwala przygotować urozmaicone programy spotkań. Bliskość aglomeracji Trójmiasta, dobra komunikacja (m.in autostrada  A1 Gdańsk - Łódź) ułatwia organizację i przeprawadzenie zajęć integracyjnych. Poniżej proponujemy wybrane, sprawdzone już miejsca. Blisko morza, blisko Trójmiasta - choć i w samym Trójmieście znajdziemy bardzo dobre warunki do integracji.


Pomorskie imprezy integracyjne
- oferty team building dla firmTo niezwykłe miejsce na imprezy w Trójmieście stworzone przez prawdziwych pasjonatów kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Których specjalnością jest zdrowa adrenalina i przygoda. To największy park przygody w Polsce.

Adventure Park Gdynia powstał w pięknym lasie w Trójmieście, na dawnym torze motocrossowym, z Imprezy integracyjne nad morzemwidokiem na Zatokę Gdańską. Rozliczne atrakcje dla dzieci i dorosłych dostarczają wszystkim niesamowitych wrażeń. Teren Parku jest profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych spotkań, wydarzeń firmowych, imprez, aktywności i sportów. Znajdują sią tutaj trzy specjalnie urządzone miejsca piknikowe mogące pomieścić od 30 do 300 osób - łącznie około kilkuset osób. Ważnym atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, duży parking i wielofunkcyjne zaplecze.

Dzięki zdobytej wiedzy i licznym kontaktom możemy Państwu zaproponować:
Imprezy integracyjne w Trójmieście- ciekawe pikniki firmowe
- oryginalne eventy promocyjne
- imprezy integracyjne oraz motywacyjne
- szkolenia, treningi, pokazy
- festyny tematyczne

Zapraszamy nad morze, do Trójmiasta, do Adventure Park Gdynia - tutajKartCenter to doświadczony organizator, który przygotował i zadbał o odpowiedni przebieg uż ponad 100 wydarzeń charakterze integracyjnym, rozrywkowym, charytatywnym i szkoleniowym. Jako oficjalny Partner firmy SODI (światowego lidera w produkcji gokartów) organizuje m.in  ligę międzynarodowych wyścigów Sodi World Series.  

Imprezy integracyjne w Trójmieście organizujemy przede wszystkim w oparciu o nasz tor gokartowy w Sopocie. Tutaj znajduje się  takze rozbudowane zaplecze obejmujące m.in restaurację oraz hostel. Naszą standardową ofertę rozbudowujemy wykorzystująć dodatkowo:
- nasze tory gokartowe w Trójmieście - w Gdyni - tutaj oraz w Gdańsku (najbardziej innowacyjny w Polsce) - tutaj
- transport naszymi elektrycznymi busami Eco Line - tutaj
Liczebność grup pracodawców, pracowników i kluczowych klientów waha się od 6 do 100 osób - z kraju i zagranicy.

Proponowane scenariusze rozrywki oraz integracji zawierają m.in szkolenie z jazdy na gokartach, wyścigi (zapewniamy ubiory i sprzęt), spotkanie lub treningi z p. Michałem Starnawskim – kierowcą wyścigowym (Mistrz i vice Mistrz Polski w wyścigach samochodowych) i wybitnym trenerem w sportach motorowych.  Więcej informacji - jest tutaj

Wśród wielu naszych zadowolonych klientów znajdą Państwo firmy duże i małe. Dla przykładu podamy kilka najbardziej znanych: Imprezy integracyjne Trójmiasto SOPOT
- BZWK SA
- Cola Cola
- Ericcson
- Intel
- Kompania Piwowarska
- Polkomtel (Plus GSM)

Aby przedstawić Państwu odpowiedni program i wycenę imprezy integracyjnej, szkoleniowej (lub o innym chcarakterze), prosimy o kontakt:

KartCenter
Sopot Wyścigi, ul. 3 Maja 69c
rezerwacje: tel. +48 692 277 978
firmy: tel. +48 514 601 446
restauracja: tel. +48 791 780 002
hostel: tel. +48 530 858 717
e-mail: pitstop@kartcenter.pl
www.karcenter.pl
FB: www.facebook.com/kartcenter  • GDYNIA - Stena Line - imprezy integracyjne na morzu - pełen wybór!


Imprezy integracyjne na morzu - Stena LineBytów i jego malownicze okolice są świetną scenerią dla różnego rodzaju imprez integracyjnych. Firma Witakówka i Szkolenia Strzeleckie w Bytowie od lat specjalizują się w ich organizacji. Bazując na zdobytym doświadczeniu, i rozległej wiedzy specjalistycznej, proponujemy obsługę takich wydarzeń jak:

• pikniki firmowe z cateringiemImprezy dla firm KASZUBY - Witakówka
• imprezy integracyjne w plenerze z gastronomią
• obozy, kolonie, wycieczki, rajdy, zloty, biwaki
• wypożyczanie kajaków, namiotów, pawilonów, stołów, ławek
• strzelania z łuku, broni pneumatycznej, myśliwskiej i bojowej;
• zajęcia wysokościowe na ściance do wspinaczki i inne zabawy linowe
• spływy kajakowe, szkolenia strzeleckie, nauka rzucania nożem
• jazda konna w terenie, szkolenia z pierwszej pomocy

Zapraszamy do kontaktu - na życzenie przedstawimy szczegółowe oferty, scenariusze i kosztorysy.


Wiatkówka, Szkolenia Strzeleckie
Bytów - Rzepnica, ul. Ks. J. Popiełuszki 25
tel. +48 698 040 001
www.szkoleniastrzeleckie.plNasz ustronnie położony ośrodek wypoczynkowy znajduje się około 35 km od Gdańska, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego zgiełku. Do dyspozycji gości oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami (prysznic +WC). Pokoje są 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe. W obiekcie jest również duża sala sportowo dydaktyczna o powierzchni 70 m2, jadalnia oraz dwa zewnętrzne namioty sferyczne do zajęć dydaktycznych. W najbliższym otoczeniu obiektu jest także specjalnie przygotowany krąg ogniskowy oraz boisko sportowe.


Obiekt po generalnym remoncie wykonanym na przełomie 2016/2017 r zyskał na funkcjonalności. Goście Przystanku Drzewina mogą skorzystać z wielu atrakcji, jakie zlokalizowane są na jego terenie oraz w jego najbliższej okolicy. Łącznie dysponujemy ponad 2 i pół hektara terenów zielonych, które przylegają do naszego ośrodka. Do głównych atrakcji Przystanku należą m.in.:
Imprezy integracyjne dla firm okolice Gdańska.
pole paintaballowe o powierzchni ponad 1500 m2
tor zorbingowy
strzelnica ASG oraz łucznicza
wioska indiańska
wielofunkcyjna sala o powierzchni 70 m2
dwa zewnętrzne kuliste namioty o powierzchni 35 m2 oraz 150 m2
infrastruktura sportowa
zaplecze gastronomiczne

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia szczegółowej oferty z naszej bogatej palety scenariuszy integracyjnych. Oferta dla firm - jest tutajOkolice Wejherowa znane są z malImprezy dla firm pomorskieowniczych zakątków położonych pośród rozległych lasów. 5 kilometrów od Wejherowa, kilkanaście od Gdyni, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego znajduje się Gościniec Oyocwa Zagroda. Kompleks składa się ze stylowej karczmy, sali bankietowej i biesiadnej, chaty z przytulnymi noclegami oraz Krainy Przygód dla dzieci - specjalnie zaprojektowanej do szalonych zabaw.

Malownicze ukształtowanie okalającego terenu oraz nasze kilkunastoletnie doswiadczenie w organizacji plenerowych imprez integracyjnych pozwala nam przygotować specjalny program na Państwa życzenie. Nasi Goście cenią sobie nasz kameralny klimat oraz uprzejmą, życzliwą i fachową obsługę. Wszyscy miło wspominają także naszą kuchnię :-)

Więcej zdjęć - jest tutaj.               Zapraszamy do kontaktu:
Manager do spraw organizacji imprez firmowych i plenerowych
tel. kom.: 783 773 222
e-mail: manager@oycowazagroda.pl
www.oycowazagroda.plPiękne położenie, świetne wyposażenie, wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup, animacji, szkoleń i spotkań integracyjnych - to mocne walory Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa nad jeziorem Wdzydze.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą Klientów biznesowych, którzy cenią profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność.
Bazą dla różnego rodzaju wydarzeń jest nasz Ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą posiadający m.in kilka wyposażonych sal o różnym przeznaczeniu i wielkości oraz obszerną, całoroczną bazę noclegową w drewnianych domkach. Spośród posiadanych udogodnień i atrakcji wykorzystywanych w programach integracji i szkoleń można wymienić m.in:

- wypożyczalnie rowerów, sprzętu sportowego i wodnegoImprezy integracyjne na Pomorzu
- boiska do siatkowki, street ball'a i piłki nożnej (mini)
- pole i sprzęt do paintballa, plażę i kapielisko
- strzelnicę do wiatrówek, łuków i markerów
- tyrolkę i trampolinę
- bilard, cymbergaj, piłkarzyki, tenis stołowy, saunę

Atrakcyjne otoczenie pozwala dodatkowo realizować urozmaicone scenariusze gier terenowych.
Z przyjemnością zaproponujemy program imprezy integracyjnej (nawet dla 400 osób) i szkolenia "uszyty na miarę" - zapraszamy do kontaktu:
Imprezy integracyjne Półwysep Lipa - fot. Jacek Knitter
Półwysep Lipa
Wdzydze Tucholskie, Lipa 2,
tel. 601 846 265, tel. 601 058 336
www.polwyseplipa.pl
FB: Półwysep LipaStrzelnica sportowa-myśliwska Czapla w Lublewie to prawdziwie wystrzałowe miejsce na imprezę integracyjną. Ustronne położenie blisko Gdańska, dużo wolnej przestrzeni oraz odpowiednia infrastruktura piknikowa pozwalają na zorganizowanie niezapomnianego spotkania. Odbywają się tutaj:

Imprezy integracyjne pomorskie- szkolenia dla osób indywidualnych i grup,
- nauka strzelania dla dorosłych i młodzieży,
- imprezy integracyjne z nauką strzelania,
- ogniska i biesiady przy pieczonym dziku,
- zawody strzeleckie.

Strzelnica jest obiektem całorocznym z 4 osiami strzeleckimi o Imprezy integracyjne - Strzelnica Czapla - pomorskiedługości do 300 metrów (część stanowisk strzeleckich jest zadaszona). Oddalona od centrum Gdańska zaledwie o 14 km, a od obwodnicy Trójmiasta tylko 7 km,
W otoczeniu pięknej przyrody - lasów i jeziora - proponujemy także nową atrakcję - strzelanie do rzutków - wyrzucanych w powietrze przez specjalną maszynę.

Dysponujemy parkingiem, miejscem ogniskowo-grilowym, salą kominkową na 40 osób doskonałą na małe przyjęcia lub ogrzanie się w chłodniejsze dni, namiotami ze stołami i ławkami na 100 osób. Więcej o naszych obiektach - jest tutaj

Aktualny cennik - jest tutaj
Nasza druga strzelnica - kryta - i salon sprzedaży w Gdańsku - jest tutaj  • OCYPEL - Mleczarz - imprezy integracyjne w Borach Tucholskich, na Kociewiu


Polecamy świetne miejsce na imprezy integracyjne nad jeziorem Ocypel w Borach Tucholskich. Imprezy integracyjne Bory TucholskieRozbudowana infrastruktura zapewnia bardzo dobre warunki szkoleniowe i konferencyjne. Leśny mikroklimat, świeże powietrze, czysta woda, cisza i spokój pozwalają z kolei na efektywny relaks.

Organizatorzy imprez firmowych, integracyjnych szkoleń i konferencji mają tutaj dużą swobodę w konstrukcji programu pobytu grup. Wśród udogodnień znajdują się tutaj:

■ 2 klimatyzowane, wyposażone sale konferencyjne (do 100 osób)
■ zaplecze gastronomiczne (obiady serwowane, śniadania, kolacje, przerwy - bufetowe)
■ kryty basen całoroczny ze zdrową wodą ozonowaną
■ wypożyczalnia kajaków (z transportem) i sprzętu wodnego
■ całoroczna baza noclegowa (apartamenty oraz domki 1 i 2 poziomowe)
■ piaszczysta plaża, wiata grillowa i inne

Służymy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem.
więcej o Mleczarzu oraz pięknej okolicy Ocypla - jest tutajDogodnie położony blisko Gdańska (25 km do centrum) i Trójmiasta Hotel Kozi Gród **** jest bardzo dobrym miejscem na organizację wszelkiego typu imprez firmowych. Szkolenia, IMPREZY INTEGRACYJNE NA POMORZU - KOZI GRÓDkonferencje, bankiety, spotkania, zjazdy oraz imprezy integracyjne mają zapewnione w Hotelu komfortowe warunki obsługi oraz możliwość dodatkowych świadczeń na życzenie.

4 hektary zielonego terenu należącego do kompleksu hotelowego oraz malownicza, leśna okolica umożliwia stworzenie urozmaiconego programu imprezy integracyjnej. Współpraca ze sprawdzonymi profesjonalistami pozwala na staranne i szczegółówe przygotowanie atrakcyjnych zajęć uwzględniających m.in:

specjalny tor do jazdy na quadach oraz tor do jazdy wozamImprezy integracyjne Kaszuby - Pomlewo i terenowymi
stok do zorbingu, hydrozorbing na hotelowym stawie
profesjonalny park linowy, pole do gry w paintball
zajęcia strzeleckie, walki sumo, marsz na orientację
halę namiotową o powierzchni 450 m2

Gościom parku po trudach dnia proponujemy biesiadę przy ognisku w zadaszonej wiacie grillowej.

Więcej szczegółów naszej bogatej oferty imprez dla firm - jest tutajDolina Charlotty położona ok. 10 km od morza (między Ustką a Słupskiem)  to doskonałe miejsce, by zorganizować niezapomnianą i pełną wrażeń imprezę integracyjną. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie zespołu obsługi gwarantują zadowolenie uczestników różnego rodzaju wydarzeń. 100 hektarów pięknego, urozmaiconego terenu z bogatą infrastrukturą daje pełną swobodę koncepcyjną i organizacyjną.
To tutaj:
co roku odbywa się słynny Festiwal Legend Rocka z kilkunastotysięczną publicznością
pobity został Rekord Guinessa w kategorii" największej liczby osób grillujących jednocześnie"
organizowane są Mistrzostwa Europy Barbecue, Mistrzostwa w Grillowaniu i inne.

Imprezy integracyjne POMORZE pomorskieWarunki naturalne i wyposażenie Doliny wprost stwarzają niemalże nieograniczone możliwości organizacji emocjonujących atrakcji, np: gry terenowe - podchody, quady i inne pojazdy, paintball, strzelnica, olimpiady sportowe, zloty itp.
Klientom oferowane są także atrakcje poza Doliną Charlotty: golf, rejsy po morzu i połów dorsza, wycieczki w regionie, spływy kajakowe.

Tradycyjne kolacje uroczyste i bankiety organizowane są w głównym budynku hotelowym (do 300 osób) oraz w restauracji na wodzie (do 100 osób), w której odbywają się także kolacje grillowe. Szkolenia i konferencje są organizowane w oparciu o 4, w pełni wyposażone, sale konferencyjne o łącznej pojemności do (300 + 250) osób.

Eventy tematyczne to kolejna okazja do integracji zespołu firmy:  Disco, Rockowy, Czasy Prohibicji, Wieczór PGRu, Horror Party, Kosmos Party i wiele innych. Ze specjalnie dobranym menu, oświetleniem i wystrojem, które są gwarancją udanej zabawy. Na Państwa życzenie jest także możliwość sprowadzenia znanych grup kabaretowych i artystów rockowych, którzy występowali podczas Festiwalu Legend Rocka.

Więcej informacji, m.in. o atrakcjach Doliny (fokarium, Wodne Safari itd.) - jest tutaj
Wigilie firmowe, catering świąteczny - są tutajImprezy integracyjne szkolenia - okolice Trójmiasta
Elitarne imprezy intergracyjne z udziałem psich zaprzęgów - są tutaj
Pozostałe oferty dla firm oraz grup zorganizowanych - są tutaj


Imprezy integracyjne na Kaszubach to jest to!