JUMPY PARK - park linowy w Malborku. Paintball, strzelnica

A A

Zapraszamy do Jumpy Park!


Zapraszamy do Jumpy ParkuW parku linowym Jumpy ParkJumpy Park - to największy w Polsce park linowy! Zapraszamy gorąco do niesamowitego świata  zbudowanego na solidnych drzewach z powieszonymi podestami połączonymi w trasy stalowymi linami. Łącznie Jumpy Park oferuje ponad dwa i pół kilometra linowych ścieżek gwarantujących niezapomniane przeżycia i przyjemną adrenalinę. Bezpieczny wysiłek i świetna rozrywka są tutaj dostępne praktycznie przez cały rok. Do wyboru jest 10 tras o różnym stopniu trudności - przygotowanych tak, aby niezależnie od wieku i sprawności, każdy mógł znaleźć przygodę na miarę swoich możliwości.


Jumpy Park - park linowy Malbork


Unikalnym w Polsce rozwiązaniem - jeśli chodzi o park linowy - są tzw. Himalaje na Zuławach. Jest to system 14 punktów do zdobycia, opatrzonych nazwami 14 ośmiotysięczników tworzących tzw. Koronę Himalajów i Karakorum. Umowne szczyty, umiejscowione na najwyższych drzewach, można zdobywać różnymi drogami linowymi, co pozwala na bardzo kreatywną rozrywkę. Swoje własne, małe Himalaje, o mniejszej skali trudności, mają także dzieci. Pozostałe trasy to:


Mali Agenci1. TRASA DZIECIĘCA - "MALI AGENCI" (dla dzieci do 100 cm wzrostu)

Przeszkody na trasie (11 szt.): kłoda, most birmański, belki III, kładka, belki V, trapezy, sieć, x-sy, falochron .

Komandos2. TRASA "KOMANDOS"


Przeszkody na trasie (13 szt.): pochylnia, beczka, desko rolka, frędzle, tyrolka, x-sy, skośne trapezy, skok, most Birmański, kłoda, most zwodzony, sieć, tyrolka.

Spiderman3. TRASA "SPIDERMAN" (średnia)

Przeszkody na trasie (14 szt.):rozpoczęcie trasy Drabina Jakubowa, most birmański i belki V, strzemiona, ścianka wspinaczkowa, sople, trapezy, sieć U, tyrolka, kładka wysypkowa .

Superman4. TRASA "SUPERMAN"

Przeszkody na trasie (17 szt.): ścianka wspinaczkowa, kłoda z obręczami, tyrolka, beczka, pniaki, meandrujące pale, zjazd na pniaku, złośliwe belki, skok, sieć U, wirujące łopatki, most birmański i małe H.

Batman5. TRASA "BATMAN" (tyrolkowa)

Przeszkody na trasie (4 tyrolki, 2 przeszkody dodatkowe): pal buszmena, tyrolka, podejście do góry po palu, tyrolka, podejście do góry po palu, tyrolka.


6. TRASA MADAGASCAR (dla najmłodszych)


Kolejne atrakcje Jumpy Parku to:  


- strzelnica, gdzie możemy wypróbować łuki, karabinki i paintballa
- plac zabaw dla dzieci (min. zamek dla dziec)
- plac fitness (silownia na wolnym powietrzu)


Po emocjonujących przeżyciach i przygodach w Jumpy Parku - zapraszamy do naszego "parkowego" sklepiku z pamiątkami.


Czynne: - patrz tutaj    Cennik - jest tutajLet's Jump!
Malbork, ul. Parkowa,    tel. 603 81 88 80,    tel. 603 691 272
www.jumpypark.pl


Park linowy posiada certyfikaty bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych. Nasi Goście korzystają z naszej polisy O.C. ( T.U. Alianz Polska)


Jumpy Park Malbork!