JUMPY PARK - park linowy w Malborku

  • miasto : Malbork
  • ulica : Parkowa
A A

Zapraszamy do Jumpy Park!


Zapraszamy do Jumpy Parku w MalborkuW parku linowym Jumpy ParkJumpy Park to największy w Polsce park linowy. Zbudowany na solidnych drzewach z powieszonymi podestami połączonymi w trasy stalowymi linami. Łącznie oferuje grubo ponad dwa i  pół kilometra ścieżek linowych gwarantujących niezapomniane przeżycia i zdrową adrenalinę. Bezpieczny wysiłek i świetna rozrywka są tutaj dostępne praktycznie przez cały rok. Do dyspozycji jest 10 tras o różnym stopniu trudności - przygotowanych tak, aby niezależnie od wieku i sprawności, każdy mógł znaleźć przygodę na miarę swoich możliwości.  Jumpy Park oferuje unikalne w Polsce rozwiązanie - Himalaje na Zuławach - system 14 punktów do zdobycia, opatrzonych nazwami 14 ośmiotysięczników - tzw. Korony Himalajów i Karakorum. "Szczyty", umiejscowione na najwyższych drzewach, można zdobywać różnymi drogami linowymi, co pozwala na bardzo kreatywną rozrywkę. 


Himalaje są dostępne w 2 wersjach - dziecięcej i dorosłej. Obie umożliwiają indywidualne zaplanowanie trasy podejscia do danego szczytu.


Jumpy Park Malbork


Mali Agenci1. TRASA DZIECIĘCA - "MALI AGENCI" (dla dzieci do 100 cm wzrostu)
 
Przeszkody na trasie (11 szt.): kłoda, most birmański, belki III, kładka, belki V, trapezy, sieć, x-sy, falochron .

Komandos2. TRASA "KOMANDOS"


Przeszkody na trasie (13 szt.): pochylnia, beczka, desko rolka, frędzle, tyrolka, x-sy, skośne trapezy, skok, most Birmański, kłoda, most zwodzony, sieć, tyrolka.

Spiderman3. TRASA "SPIDERMAN" (średnia)

Przeszkody na trasie (14 szt.):rozpoczęcie trasy Drabina Jakubowa, most birmański i belki V, strzemiona, ścianka wspinaczkowa, sople, trapezy, sieć U, tyrolka, kładka wysypkowa .

Superman4. TRASA "SUPERMAN"

Przeszkody na trasie (17 szt.): ścianka wspinaczkowa, kłoda z obręczami, tyrolka, beczka, pniaki, meandrujące pale, zjazd na pniaku, złośliwe belki, skok, sieć U, wirujące łopatki, most birmański i małe H.

Batman5. TRASA "BATMAN" (tyrolkowa)

Przeszkody na trasie (4 tyrolki, 2 przeszkody dodatkowe): pal buszmena, tyrolka, podejście do góry po palu, tyrolka, podejście do góry po palu, tyrolka.


6. TRASA - "HIMALAJE NA ŻUŁAWACH"


7. TRASA "MADAGASCAR" - DLA NAJMŁODSZYCH


Dodatkowo na miejscu znajdziemy:


- strzelnicę, gdzie możemy wypróbować łuki, karabinki i paintballa
- plac zabaw dla dzieci (min. zamek dla dziec)
- plac fitness (silownia na wolnym powietrzu)


Po emocjonujących przeżyciach i przygodach w Jumpy Parku - zapraszamy do naszego "parkowego" sklepiku z pamiątkami.


Czynne: - patrz tutaj    Cennik - jest tutajLet's Jump in Jumpy Park Malbork
Malbork, ul. Parkowa,   tel. 603 691 272, tel. 603 818 080
www.jumpypark.pl


Obiekt posiada certyfikaty bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych. Nasi Goście korzystają z naszej polisy O.C. ( T.U. Alianz Polska)


 Smokolandia Malbork atrakcje dla dzieci


Jumpy Park Malbork - zaprasza!