Słoneczne Wzgórze - pokoje o wysokim standardzie

  • miejscowość : Chmielno
  • ulica : Słonecznikowa 6
  • telefon : 695 600 474
  • e-mail : slonecznewzgorze@vp.pl
  • cena za 2 os. od : 80 zł - 90 zł
  • ilość miejsc : 18
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

Słoneczne Wzgórze - zapraszamy do całkowicie nowego i przytulnego domu. Położony na uboczu, 200 metrów od jeziora i niecałe 500m od centrum Chmielna - zapewnia spokój, wygodę i piękne widoki.

Noclegi na Kaszubach z widokiem na jezioroDo dyspozycji Państwa oddajemy 5 nowych pokoi gościnnych o wysokim standardzie - 2,3 i 4 osobowych z łazienkami, balkonami i TV. Odpowiednio dobrane wyposażenie uwzględnia potrzeby rodzin, małżeństw lub osób lubiących spać na oddzielnych łóżkach.

W gościnnych progach Słonecznego Wzgórza zapewniamy Państwu bezstresowy wypoczynek. Do dyspozycji są: elegancka i higienicznie utrzymana, wentylowana łazienka z prysznicem, lodówka na państwa artykuły spożywcze, telewizor LCD oraz balkony z pięknym widokiem na jezioro (jak na zdjęciach poniżej) oraz najbliższe okolice Chmielna.

Na ogrodzonym terenie wokół obiektu znajduje się dużo miejsca także dla państwa dziecka, parking oraz miejsce do grillowania i relaksu na świeżym powietrzu. Dostępnych jest także kilka rowerów oraz łódka. Akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych - prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne.


Chętnym oferujemy także możliwość wyżywienia na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do wizyty i wypoczynku w Słonecznym Wzgórzu, oraz odwiedzenia Chmielna, a także jego malowniczych okolic.


    "Wrażenia były wspaniałe"

Właśnie takie słowa najczęściej padają z ust naszych Gości podczas wyjazdu - postaramy się by i Państwo byli zadowoleni ze swojego pełnego relaksu i wrażeń odpoczynku!


Pokoje Gościnne Słoneczne Wzgórze


Zapraszamy na Słoneczne Wzgórze!