Kurort Stara Wędzarnia - restauracja, noclegi na Wyspie Sobieszewskiej

Kurort Stara Wędzarnia - restauracja, noclegi na Wyspie Sobieszewskiej

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, ul. Nadwiślańska 79, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
+48 58 57 333 22

Nasz dom i pokoje (w standardzie zbliżonym do pensjonatu) znajdują się na Wyspie Sobieszewskiej, w słonecznym ogrodzie nad samym brzegiem Wisły. Z okien rozpościera się widok na wodę, żuławskie łąki, a z drugiej strony na nadmorski sosnowy las i piaszczyste wydmy, którymi prowadzi ścieżka na nadbałtycką plażę.

Kurort Stara Wędzarnia - noclegi na Wyspie Sobieszewskiej

Kurort Stara Wędzarnia Wyspa SobieszewskaKilka lat temu zostaliśmy właścicielami budynku starej wędzarni ryb zbudowanej w latach dwudziestych XX wieku. W jej wnętrzach postanowiliśmy urządzić kameralny obiekt noclegowy dla gości spragnionych odpoczynku i relaksu w otoczeniu niesamowitej przyrody Wyspy Sobieszewskiej. Bliskość Trójmiasta nie pozbawia jednak gości okazji do skorzystania z uroków wielkomiejskich rozrywek.

Mikroklimat wyspy i bogactwo możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że miejsce to odwiedzane jest przez cały rok. Zapraszamy!

Dzieci do lat 3 śpią w Starej Wędzarni za darmo.
W cenę są wliczone: śniadanie, miejsce parkingowe oraz Internet w pokojach.
W okresie lipiec - sierpień serwujemy całodzienne wyżywienie, w pozostałych miesiącach - śniadania.

We wszystkich pokojach Starej Wędzarni znajdują się łazienki z WC i prysznicem oraz TV.

Cennik i rezerwacje - są tutaj

Stara Wędzarnia Gdańsk Sobieszewo

  • Restauracja Stara Wędzarnia - czynna w sezonie

W restauracji dominują potrawy oparte o świeże ryby morskie. Można tutaj zjeść np. Wesele Wyspa Sobieszewska - fot. PaprockiKosicki.plflądrę, dorsza czy śledzia. W menu znajdują się także dania obiadowe, burgery (w tym także rybne) oraz specjalne potrawy dla dzieci.

Warto wspomnieć, że restauracja dysponuje widokiem na Wisłę oraz placem zabaw dla dzieci, które bardzo chętnie z niego korzystają :).

  • Wesela na Wyspie Sobieszewskiej (od września do czerwca)

Stara Wędzarnia to wymarzone miejsce na huczne wesele w ustronnej dzielnicy Gdańska.
Do dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną w pięknym odnowionych wnętrzach oraz klimatyzowaną salę taneczną. Obie sale można połączyć dzięki mobilnej ścianie działowej. Sala weselna i bankietowa może być odpowiednio przystrojona i wyposażona - zadbamy o każdy szczegół, który stanowi o wyjątkowości tej uroczystości. W profesjonalnie wyposażonej kuchni przygotujemy dla Państwa wymarzone menu, a życzliwa obsługa zadba o dobre samopoczucie wszystkich uczestników. 
Maksymalna liczba gości weselnych wynosi 80 osób. Nie organizujemy wesel w lipcu i sierpniu.

  • Szkolenia na Wyspie Sobieszewskiej

W Kurorcie Stara Wędzarnia znajduje się sala szkoleniowa o powierzchni 50 m2 wyposażona w Sala szkoleniowa nad morzem Gdańsk Sobieszewoekran projekcyjny, tablicę flipchart oraz przewodowe i bezprzewodowe łącze internetowe. Sala może być oświetlona światłem słonecznym (z okien widok na rzekę), sztucznym lub zostać zaciemniona. W zależności od aranżacji mieści do 50 uczestników spotkania.
Dzięki mobilnej ścianie działowej sala szkoleniowa może być połączona z sąsiednia salą bankietową. Uzyskane w ten sposób duże pomieszczenie może wygodnie posłużyć do organizacji firmowego bankietu czy innej uroczystości nawet dla 100 osób.

Oferujemy Państwu pomoc w organizacji dodatkowych aktywności takich jak imprezy integracyjne czy wyprawy na morze. Zadbamy o szczegóły, elastyczność rozwiązań - w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do Kurortu Stara Wędzarnia
na wczasy, ferie, weekendy i wakacje
- na Wyspie Sobieszewskiej!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner