Pałac Godętowo - hotel i restauracja

  • miejscowość : Godętowo k. Lęborka
  • ulica : Godętowo
  • telefon : 58 677 95 95
  • telefon 2 : 58 677 95 96
A A

Hotel Pałac Godętowo - zaprasza!


Pałac Godętowo - kameralne szkolenia i konferencje na KaszubachPałac, którego ciekawa historia sięga XII wieku, dzisiaj prezentuje urok pięknej siedziby magnackiej. W stylu dawnego majątku ziemskiego, z romantycznym stawem i nobliwym starodrzewem parkowym - ma w sobie coś unikalnego. Właściwego współcześnie wyposażonym, eleganckim rezydencjom, które zachowały ducha minionych epok.

Do dyspozycji naszych Gości są 22 pokoje 2-osobowe, wyposażone w stylowe meble z podwójnymi łóżkami, telefon, internet i TV satelitarne w dowolnym języku.

Każdy z pokoi Pałacu Godętowo (o powierzchni od 20 do 90 m2) ma unikalnie zaprojektowaną łazienkę.

Hotel Pałac Godętowo - klimatyzowana restauracjaMamy nadzieję, że pałacowa restauracja, mieszcząca w sumie około 120 osób w sali z kolumnami i oranżerii, przypadnie Państwu do gustu, a nasz szef kuchni spełni Państwa oczekiwania kulinarne.

Część pokoi i wszystkie sale restauracyjne Godętowa są klimatyzowane. Dla organizatorów spotkań, szkoleń i kameralnych konferencji - przygotowaliśmy salę konferencyjną na około 30 osób. Jej  wyposażenie obejmuje m.in rzutnik multimedialny, ekran, DVD oraz łącze internetowe - przewodowe i bezprzewodowe.


Zapraszamy do Hotelu Pałac Godętowo!


tel. +48 723 969 239  (ceny noclegów, oferty specjalne, upusty (prosimy wspomnieć o Odkryj Pomorze)