Villa Dobry Adres - sala bankietowa i weselna nad jeziorem Rzuno

  • miejscowość : Dziemiany
  • ulica : Potulicka 19
  • telefon : +48 608 603 593
  • telefon 2 : +48 735 973 055
A A

Dziemiany są niedużą miejscowością położoną nad jeziorem, które otoczają piękne lasy. Właściciele  obiektu postanowili wykorzystać tę świetną lokalizację. Villa Dobry Adres została tak zaprojektowana, zbudowana i wyposażona aby zapewnić maksimum wygody i dobrego samopoczucia swoim Gościom niezależnie od pogody. Aby chętnie tutaj wracali i aby mieli jak najlepsze wspomnienia - bardzo dużą dbałość przykłada się w Dobrym Adresie także do dobrej obsługi i przyjemnej atmosfery.


       Sala bankietowa Dobry Adres Dziemiany


Na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych wykorzystujemy naszą wielofunkcyjną, przestronną salę bankietową (restauracyjną, weselną).  W zależności od rodzaju ustawienia może tutaj wygodnie zmieścić się do ok. 120 osób - uwzględniając miejsce do tańca. Sala Dobrego Adresu była już miejscem wielu wydarzeń organizowanych przez firmy oraz osoby prywatne.

Bazując na doświadczeniu i twórczym podejściu do oczekiwań Organizatorów zapraszamy na:
urodziny, imieniny i zjazdy
chrzty, pierwsze komunie, itp.
spotkania biznesowe, szkolenia itd.


Dobry Adres - komfortowe noclegi nad jeziorem


Villa Dobry Adres jest w stanie przyjąć ok. 34 osób na komfortowy nocleg, uzwględniając specjalny apartament dla nowożeńców. Łącznie do dyspozycji Gości jest 14 pokoi oraz 2 apartamenty. Pokoje o powierzchni 24 m2 (dla 1 lub 2 osób) są wyposażone komfortowe podwójne lub pojedyńcze (z możliwością łączenia) łóżka, szafę, barek, komodę i stolik. Łazienki posiadają umywalki, wc oraz kabiny prysznicowe.

Apartamenty o powierzchni 58 m2 z tarasem i widokiem na jezioro składają się z sypialni (podwójne łóżko małżeńskie i komoda) oraz pokoju dziennego (wygodna 2 lub 3 osobowa, rozkładana sofa, duża szafa, łazienka z wanną, umywalką i WC)
Każdy pokój Villi Dobry Adres posiada odbiornik TV, internet Wi-Fi oraz czajnik.


Dobry Adres - świetna kuchnia w Dziemianach


Pyszne jedzenie to podstawa dobrych wspomnień z każdej imprezy. Nasza kuchnia oferuje dania zimne i gorące kuchni polskiej oraz regionalnej - kaszubskiej. Zwracamy szczególną uwagę na dobór i wykorzystanie świeżych produktów w naszych potrawach. Pamiętamy także o wrażeniach wizualnych.

Zapraszamy Państwa byście się o tym wszystkim przekonali sami!


Villa Dobry Adres
Świetne wesele, świetna impreza na Kaszubach!