Stajnia Pomerania zaprasza dzieci i młodzież! Konie z bliska - ciekawostki, zajęcia, jazda konna, imprezy dla dzieci, urodziny, przyjęcia, bale, kinder party

A A

Stajnia Pomerania zaprasza dzieci i młodzież. Organizujemy imprezy dla dzieci i młodzieży (Urodziny dla dzieci),Zapraszamy wycieczki przedszkolne i szkolne na tzw. Dzień w stajni.

Nasza oferta „Urodziny dla dzieci” jest skierowana do Wszystkich Rodziców, którzy mają  dość zamkniętych salek urodzinowych, w których brakuje przestrzeni i powietrza.
Ośrodek Jeździecki „Pomerania” jest miejscem malowniczo położonym, przy ścianie lasu, który stanowi otulinę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Imprezy dla dzieci 🎂 w Stajni Pomerania 🐴


Program urodzinek w naszej stajni  skrzętnie wykorzystuje to sąsiedztwo, bowiem częścią każdej imprezy urodzinowej jest około godzinna wyprawa do lasu w poszukiwaniu skarbu.  Do wyboru jest oczywiście kilka możliwych scenariuszy tej wypImprezy dla dzieci okolice Trójmiastarawy, w zależności od wieku dziecka i  jego zainteresowań. Legenda Księżnej Krunicy, Stary indiański skarb, Złoto Zagórskiej Strugi to nazwy niektórych z nich.  Dzieci wraz z Opiekunami z „Pomeranii” podążają za znakami, szukają ukrytych wiadomości i wykonują zawarte w nich polecenia. Wszystko to prowadzi je do zdobycia Wielkiego Skarbu. Następnie nieco zmęczone, ale zawsze zadowolone wracają na teren stajni, by tym razem skorzystać z atrakcji jaką jest oprowadzanie na konikach oraz karmienie ich marchewkami i jabłkami.
Na końcu oczywiście jest tort lub inne słodkości przygotowane przez Rodziców Solenizanta, a serwowane pod zadaszoną wiatą na terenie Ośrodka.


Jazda konna dla dzieci okolice Trójmiasta GdyniaNasz Ośrodek stwarza wiele rozmaitych możliwości, a naszym celem jest sprawianie radości dzieciom – jesteśmy więc otwarci na różne warianty imprez urodzinowych. Nasze propozycje są elastyczne, modyfikujemy je w zależności od potrzeb.


Dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół proponujemy wspaniałe, jednodniowe wycieczki. W programie: jazda konna, zwiedzanie stajni, przejażdżka wozem, zajęcia artystyczne, posiłek, wspólna fotografia, prezent niespodzianka.


Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.stajniapomerania.pl


Serdecznie zapraszamy na imprezy dla dzieci!


Dzieci konie zabawa Kaszuby - zaprasza Stajnia Pomerania