Agroturystyka Stajnia Grażyny - pokoje, domki, sala konferencyjna

  • miejscowość : Mikorowo
  • telefon : 600 435 117
  • telefon 2 : 501 790 656 (instruktor jazdy)
  • e-mail : anka098@poczta.onet.pl
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Stajnia Grażyny to miejsce położone między dwoma jeziorami, Noclegi nad jeziorem Kaszubyniemal w lesie, które bez wahania można nazwać magicznym. Położone na uboczu, cieszy się spokojem i rytmem życia zgodnym z naturą. Zapraszamy miłośnikow przyrody, którzy cenią sobie wypoczynek w oderwaniu od tłumów i otoczeniu pięknych krajobrazów. Naszą specjalnością są obfite wędkowania ogniska  z kiełbaskami i konne eskapady. Smaczne, domowe jedzenie (może być przy kominku) oraz wygodne łóżka dopełniają przyjemnych wrażeń.


Stajnia Grażyny Mikorowo


Pokój z kominkiem KaszubyDo Państwa dyspozycji oddajemy przytulne pokoje, z przestronną łazienką, prawdziwym kominkiem i aneksem kuchennym. Dla gości bardziej wymagających oferujemy 2 samodzielne domki letniskowe. Polecamy skorzystanie ze smacznych i zdrowych posiłków w domowej atmosferze.
A tym, którzy chcą się wygodnie spotkać, zintegrować lub szkolić - polecamy nasze multimedialne zaplecze. W odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej komfortowo może spędzić czas kilkanaście osób.


W gronie najpopularniejszych atrakcji czołowe miejsce zajmują u nas jazda konna i wędkowanie. Odpowiednie zaplecze - kryta ujeżdżalnia o powierzchni 540 m2 oraz padok rekreacyjny i sportowy - pozwala na jazdę w każdych  warunkach pogodowych. Wierzchowce są dobrane i ułożone tak by przyjemność znaleźli tu jeźdźcy każdej kategorii. Zapewniamy oczywiście dla chętnych opiekę instruktora, a także miejsce w naszym hotelu dla koni.


Latem polecamy pławienie koni w jeziorze (dzieci na kucach).


Oddzielnym tematem jest wędkowanie, które z racji bogactwa ryb w jeziorze Mikorowskim, sprawia ogromnie dużo frajdy naszym Gościom. Inną atrakcją są przejażdżki łódkami, kajakami czy rowerem wodnym. Zapraszamy do kontaktu...


  Aktualności Stajni Grażyny na Facebook   - są tutaj


Atrakcje w przepięknych okolicach Mikorowa i Czarnej Dąbrówki - zebrane są tutaj


🏇 Stajnia Grażyny zaprasza do Mikorowa! 🏇


 Noclegi jazda konna wędkowanie Kaszuby - Stajnia Grażyny