Sala bankietowa i weselna Malinowy Raj - świetna kuchnia - pomorskie wesela do 130 osób

A A

Piękna, malownicza lokalizacja i świetna, nagradzana kuchnia to dwa główne atuty jakimi może się pochwalić nasza sala bankietowa Malinowy Raj. Trzecim mocnym walorem jest starannie zaprojektowane i wykonane wnętrze sali. Gościom zapewniamy komfortowe noclegi w naszym Malinowym Gościńcu (tutaj), eleganckich domkach Malinowe Wzgórze (tutaj) oraz kameralnym Dworku Myśliwskim (tutaj)


Malinowy Raj - Krzeszna Gołubie Wieżyca


Maleńka Krzeszna znajduje się na zboczu wzgórza nad jeziorem Ostrzyckim. Blisko stąd do Gołubia (ogród botaniczny) oraz Wieżycy znanej ze szczytu i wyciągów narciarskich.  Piękne otoczenie i klimat Szwajcarii Kaszubskiej, z której słynie pomorskie, pozwala na zorganizowanie malowniczych plenerów fotograficznych.  • Świetna, nagradzana kuchnia


Nazwa Krzesznej pochodzi od rodu karczmarzy, którzy przez kilka pokoleń (od połowy XVII wieku) prowadzili tutaj gospodę. Malinowy Raj jest wierny tradycyjnej kuchni kaszubskiej, która czerpie z bogactwa lasów, jezior, sadów, łąk, pól oraz morza. Dla zachowania walorów smakowych i zdrowotnych nie serwujemy mrożonych i odgrzewanych potraw. Ceniąc jakość i dbając o podniebienia naszych Gości wszystkie dania przygotowujemy od podstaw w naszej kuchni. Nasze potrawy bazują w większośći na surowcach pozyskiwanych od naszych bliższych i dalszych sąsiadów.
Wspólne starania o najwyższą jakość zostały wielokrotnie docenione przez komisje i jury w prestiżowych konkursach (dyplomy w galerii poniżej). Wśród nagrodzonych potraw i wyrobów znajdują się:Malinowy Raj sala bankietowa Kaszuby Krzeszna

    🥇 pierogi malinowe,
    🥇 kwaśnica,
    🥇 nalewka malinowa
    🥇 dżem truskawkowy.  • Piękna sala - dębowy parkiet i świetna akustyka


Dobra zabawa potrzebuje dobrego parkietu do tańca. Sala bankietowa Malinowy Raj posiada ponadczasowy, elegancki dębowy pakiet. To naturalne podłoże idealnie sprawdza się przy tańcu (bez poślizgów) i zapewnia świetną akustykę – niezbędną np. także podczas szkoleń i konfrencji.

Sielski klimat tego miejsca budują również drewniane belki na suficie, stylowe żyrandole z tkaninowymi abażurami oraz duże okna dające odpowiednią ilość światła.  Białe krzesła, obrusy i zastawa sprawiają, że nasza sala utrzymana jest w sielskim, romantycznym klimacie. Pamiętamy oczywiście o niezbędnych udogodnieniach:

• klimatyzowana salaSala bankietowa Malinowy Raj Krzeszna
• projektor z ekranem
• profesjonalne nagłośnienie
• własne zaplecze gastronomiczne
• własna baza noclegowa (pokoje, apartamenty, domki)
• profesjonalna obsługa


Dodatkowym udogodnieniem dla organizatorów wesel i innych wydarzeń okolicznościowych jest efektowna wiata bankietowa.


Nasza oferta spełnia wysokie oczekiwania stawiane obiektom typu dom weselny. Mamy nadzieję, że standard, wyposażenie, malownicza lokalizacja, świetna kuchnia, nasza gościnność i dbałość o Gości - zyskają także Państwa uznianie.


Malinowy Raj - wyjątkowa sala bankietowa i weselna na Kaszubach