Dworek Rajska Góra - Sala weselna i bankietowa - wesela i przyjęcia do 100, 130, 150 osób

  • miejscowość : Góra koło Wejherowa
  • ulica : Wiejska 6
  • telefon : 888-999-575
  • fax : 58 736-44-04
A A

Rajska Góra - stylowa architektura dworku polskiego, przestronna klimatyzowana sala weselna (bankietowa) o powierzchni ponad 300 m2, z dopracowanym w każdym szczególe wystrójem wnętrz. Indywidualny wystrój sali tworzony jest przez bardzo dobrą dekoratorkę wnętrz. Wysoki standard pokoi, wyśmienita staropolska kuchnia oraz urokliwy ogród dopełniają komfortu gości oraz organizatorów imprez okolicznościowych.

Do Dworku Rajska Góra zapraszamy na wesela, bankiety, studniówki i przyjęcia okolicznościowe. Pełna oferta (na telefon 888-999-575) z powołaniem na Odkryj Pomorze.


Dworek Rajska Góra - sala weselna


Oferujemy Państwu pokoje  jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z deszczownicą. Część pokoi wyposażona w telewizory LCD,  stałe łącze internetowe, Wi-fi, klimatyzacje. Z okien i balkonów rozpościera się wspaniały widok na puszczę Oliwsko-Darżlubską oraz jezioro.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz.12.00 następnego dnia.

Sala bankietowa Rajska Góra Kaszuby•  Dozorowany parking dla gości- bezpłatny
•  Dzieci do lat 3 gratis w pokoju z dwiema pełnopłatnymi osobami.
•  Łóżko dla małego dziecka bezpłatnie
• Dzieci 3 - 12 lat w pokoju z dwiema pełnopłatnymi osobami:
- pierwsze dziecko 40% rabatu od ceny dostawki
- drugie dziecko 60 % rabatu od ceny dostawki.

Dworek Rajska Góra to doskonałe miejsce wypadowe nad morze, okoliczne jeziora czy do miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz Gdańska Sopotu i Gdyni.
Dojście pieszo do jeziora zajmuje ok 5 minut, do sklepu 3 minuty a do przystanku komunikacji miejskiej dojdą państwo w 30 sekund.

Góra usytuowana jest  na wzgórzu, w całości otoczone lasami puszczy oliwsko- darżlubskiej. Druga cześć wioski - Paradyż położona jest w Pradolinie Rzeki Redy.  Główną atrakcją tej części wioski jest blisko stu hektarowe jezioro Orle. Przez jezioro orle przepływa rzeka Reda - chętnie odwiedzana przez wędkarzy i kajakarzy. Dzięki górskiemu charakterowi na początku i końcu biegu rzeki oraz leniwemu nurtowi od Paradyża do Wejherowa rzeka nadaje się zarówno dla amatorów mocniejszych wrażeń, jak i dla początkujących kajakarzy. Taka okolica gwarantuje Gościom Rajskiej Góry mozliwości urozmaiconego wypoczynku.

Wesele na Kaszubach - Rajska GóraLiczne szlaki rowerowe zapewniają komfortowe przemieszczanie się po okolicy. Wycieczka rowerowa do niepowtarzalnych w skali europejskiej jaskiń tzw. Grot Mechowskich , okolice Żarnowca i niedokończona budowa elektrowni jądrowej, wieża widokowa w Gniewinie, elektrownia szczytowo- pompowa w Czymanowie, czy chociażby kalwaria w Wejherowie to piękne miejsca warte zobaczenie.
W okolicy Rajskiej Góry działa kilkanaście stadnin konnych; pełnowymiarowe, 18-to dołkowe pole golfowe, korty tenisowe, bowling, wypożyczalnie Quadów, pływalnie i baseny, paintball. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Droga powiatowa przebiegająca przez Górę to najlepsza i najszybsza trasa dojazdu z Trójmiasta do Łeby. Z Paradyża do nadmorskich plaży w Lubiatowie  Dębkach, Białogórze czy Karwi dojedziemy samochodem w czasie niespełna 30 minut, bez stania w korkach.


Dworek Rajska Góra zaprasza na wesela, bankiety i przyjęcia!