Kaszubska Oaza - klimatyzowana sala weselna - sala bankietowa do 120 osób

A A

Zapraszamy do niedużych, dynamicznych Wąglikowic położonych na Kaszubach 10 km od Kościerzyny na skraju Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nasza nowoczesna sala weselna Kaszubska Oaza  jest miejscem, które zostało specjalnie zaprojektowane, wybudowane i wyposażone pod potrzeby organizatorów wszelkiego rodzaju spotkań okolicznościowych. W ciągu kilku sezonów kuchnia Kaszubskiej Oazy zaskarbiła sobie serca wielu smakoszy. Stąd serdecznie zapraszamy na wesela, imieniny, przyjęcia urodzinowe, stypy, komunie, spotkania rodzinne i inne.


Sala bankietowa Kaszubska Oaza


Klimatyzowana Sala posiada specjalny podest dla zespołu muzycznego i konferansjerów oraz Sala bankietowa Wąglikowice Kaszubywindę kuchenną zapewniającą sprawną obsługę dużej ilości gości. Układ sali umożliwia różnorodne aranżacje uwzględniające indywidualne życzenia. Sala Kaszubska Oaza mieści do 100 - 130 osób. Druga sala - restauracyjna, z barem (także klimatyzowana) - przyjmuje do 60 osób.

Na miejscu zapewniamy także komfortowe noclegi w dużych pokojach 2-3 osobowych z przestronnymi łazienkami o wysokim standardzie wykończenia. Pokoje zostały zaprojektowane i wykonane w eleganckim stylu z odwołaniem do natury. Łącznie możemy przyjąć 19 osób + ok. 100 osób w kwaterach sąsiadujących z Kaszubską Oazą w Wąglikowicach.
Kaszubska Oaza Wąglikowice noclegi
Dodatkowe informacje:
- Kaszubska Oaza udostępnia internet WiFi
- parking znajduje się przy obiekcie
- w pobliżu jest plac zabaw, siłownia, boisko


Kaszubska Oaza jest świetną bazą do wypoczynku i zwiedzania pięknych Kaszub. 600 metrów od obiektu znajduje się czyste jezioro Kramsko Małe, które jest popularnym w okolicy kąpieliskiem i celem spacerów. Dwa kolejne jeziora są w podobnej odległości. 
Nasi goście chętnie wybierają się na wycieczki rowerowe odwiedzając piękne jeziora ukryte w lasach otaczających Wąglikowice. Urozmaicony krajobraz tej część Kaszub można zobaczyć na zdjęciach w galerii poniżej. U nas warto zostać na dłużej - na gościnnych Kaszubach!


Wąglikowice są położone ok. 75 kilometrów od Gdańska.


👉 Zapraszamy na naszą stronę internetową - tutaj     Ceny noclegów - są tutaj
👉 Aktualności na Facebook - są tutaj
👉 Oferta Kaszubskiej Oazy na Booking.com - jest tutaj


Kaszubska Oaza Wąglikowice
Sala weselna i bankietowa